Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A co na to fašisti z KSČ?
    • Ti fašouni z KSČ jsou z tebe úplně nešťastní; můžou se uklikat do rudého!
  • Když tupan vyznamenává burany,tak prostě dojdou pro medaili v mikině *3* *3* *3*
  • hold žijeme v jiná době.V minulosti se chodívalo na kulturní akce,plesy,divadel v oblecích,od té doby co Havel skládál prezidentský slib v kraťasech,odešla i doba obleků
  • No tak samozřejmě ostuda, tentokrát mezinárodní. Vyznamenat Churchilla po takové době musí pro Brity znamenat, že o něm snad dodnes nevěděl. No představte si, kdyby někdo ze zahraničí dnes vyznamenal Masaryka. Taky bychom z toho byli asi paf. No rozhodně si myslim že z Anglie kladná reakce nepřijde, nanejvýš zdvořilé ticho.
  • Já, autor příspěvku "Čapisral tu zoufale trollí" se tímto omlouvám zde vážené dámě a pánům vystupujícím pod nickami - Hmm, Herman, Honza, Alina, Hospodář, Sergej, jiřik, clen kscm, kanibal z CCCP, že jsem je bezdůvodně urážel a označoval je za zloděje nicků, ačkoliv jsem sám osobně jiřikovi ukradl profilovou fotku. Už nechci žádný kopanec do zadku, užil jsem si jich v životě dost, skoro všude, kam jsem přišel a otevřel svoji nevymáchanou rudou hubu. Doufám že mi odpustíte, pocházím z rozvrácených poměrů, táta byl velitel lidových milicí a máma předsedkyní SČSP. Díky genům jsem s velkými obtížemi vystudoval 4 třídy základní školy, kde jsem se taky, bohužel, naučil trochu číst a psát. Jinak přiznávám, že jsem absolutní b l b a pravidelně, pokud nejsem hospitalizován, na základě soudního přikazu navštěvuji psychiatrické oddělení místní nemocnice.
    • Seš nemocnej, dej si jeden diazepam *7*
  • Tečka je zvláštní druh zdejšího debila. Dříve vystupoval pod nickem ". (anonym)", poté začal krást nicky každému, kdo měl opačný názor. Nakonec se uchýlil k taktice několika účtů a nicků a hlavně k píchání uživatele Not CSSD a teď prý taky dalšího zdejšího debila s nickem "antiblb". Není už třeba uvádět Tečkovu identitu - modří již dávno vědí a žlutí tuší.
    VÝRAZNÝM ZNAKEM tohoto debila jsou hlavně patologická RUSOFOBIE, ZEMANOFOBIE a velmi omezená slovní zásoba, která se skládá z pár základních slov, které pořád v příspěvcích opakuje, např. komunisti, bolševici, fašisti, fašista Putler, CCCP a pak slovních patvarů jako např. komušisti nebo rusofašisti. Je třeba pozmanemat, že toto individum vpodstatě není schopno souvislé argumentace a jediné co umí je lhát a zasírat pod několika nicky celou diskuzi. Jako poslední výkřik svého zoufalství nadává ostatním do komunistů, bolševiků nebo rusofilů a nakonec použije váš vlastní nick, pod kterým pak píše. Jeho výskyt provází obvykle okamžité několikanásobné plusy u jeho příspěvků.
    Tečkovy poslední známé nicky jsou Hmm, Herman, Honza, Alina, Hospodář, Sergej, jiřik, Zuzana, občan, clen kscm, kanibal z CCCP…
    Toto vypatlané imbecilní individum je naprosto nevhodné k jakékoliv diskuzi a komunikací s ním jen tratíte čas...
    • No, konečně pravá fotka, puberto. *1*
    • ... ještě něco pozmanenáš, trotlíku?
    • Čapisral tu zoufale trollí - Kde jsi ukradl moji fotku, zloději bolševická? *12* *12* *12*
      • Máš to marný Čapisrale, každej tě už zná... Je jedno kolikrát si změníš nick nebo fotku *15*
    • ... román degeneráta není třeba nijak komentovat :)))
      • OK, není třeba nic dodávat *3*
        • ... jak myslíš, chlapče :)))
      • KIMCID
        vždyť je to o tobě. *1* *1*
        • ... nic jsi nepochopil jako celé dny, týdny, měsíce, tupý balíku :)))
          • KIMCID
            a ty se na nic jiného nezmůžeš.buránku ..... *3*
            • ... pro dnešek tě vysvobodím, tupče, vybral jsem si tě zde jako bezkonkurenčního primitiva :)))
            • ... kvůli tobě by se vysiloval jenom stejný vůůůůůl jako ty :)))
  • No příště dostanou bílého lva Pat a Mat. Jsou sice darební, ale myslí to dobře. Dle projevu nezáleží jestli politik je pravicový, nebo levicový, ale jaký je to člověk. Takže 28. října 2015 adepti - hitler a stálin? No, já vypít takový vodky a becherovky, to byste viděli projev... *1* *1* *1*
    • Proti blbosti a nevzdělanosti se musí bojovat, i kdyby byla prezidentem zvoleným za Lukoil. *1* *1* *1*
    • Velká škoda,že také nevyznamenávají takové blbce jako jsi ty!. *16* *16* *16* *16* *16* *1*
    • to ani nemusíš, tvůj projev je hezký i bez alkoholů
    • a tys ho viděl že pije,nebo opět štveš proti prezidentu této země.Kdy konečně takový dobytek začnou trestně stíhát pro urážku hlavy státu a hanobeni jako tomu bylo v minulosti.Dle IP adresy takové štváče není problém zjistit.Už aby tomu tak bylo.Toho štvaní a urážek na prezidenta,kterého jsme si zvolili bylo už opravdu dost.Co na to naše trestní orgány,stale nechaji takové lidi bez postihu?
      • Piš si co chceš voříšku, já ho nevolil a to co říká on, nemůže schvalovat normální člověk. Jinak máme demokracii, jestli jsi si toho náhodou nevšiml a kritizovat počínání státníka, který je pod vlivem alkoholu není trestný. Už nežijeme v sociálismu, nevšiml sis? *12*
        • no, musel byste prokázat, že pod vlivem byl, ale to byste se musel aspoˇm občas probrat z opice
        • kam jsi dal ,patriote, tu svoji vlajku? a tu demokracii jsem si vážně nevšiml.
      • Vy jste si ho zvolili. My ne!!!
        • my si zase nezvolili průkazdého ožralu a neschopného dramatika - a museli jsme s ním dost let vydržet
        • Zuzko, byl to nejlepší možný kandidát, bohužel. Alespoň má kladný postoj k Číně a Rusku. Kdyby byl kníže, teprve bys byla hrdá na svého prezidenta, co? Já názory Zemana z 70% taky nepodporuji , ale volil jsem ho. A pořad toho nelitují, i když s většinou jeho jednání nesouhlasím.
          • No, myslím, že procento nesouhlasu začne narůstat. Teď už ho se sobotkou nechtěj ani do bílýho domu. Je horší, než Klaus v jeho sebestředném konci kariéry, ale na rozdíl od něj hlásá nesmysly, který může polykat jen absolvent zvláštní školy.
          • ... je mi tě líto :)))
            • ty jsi taková naše citlivá duše, dík
          • Typický čecháček, se Zemanem sice nesouhlasí, ale volil ho! A proč? No přece pro jistotu, je to totiž taky typický čecháček. *1* *11*
            • A ty jsi udělal jako co, že to je tak netypické - zařehtal jsi a poblinkal ses?
  • Velice se stydím za našeho prezidenta. *9*
    • Ty se tak můžeš stydět jen sám za sebe. *16* *16* *16* *16* *16* *1*
    • ja jsem naopak na něj hrdy,konečně to není podvodník jako ten předešlý.
      • Já vím, že na ostravě je to normál bejt od rána nalitej, byl jsem tam v 69. na vojně. Děvečky, chlast, zlodějny, až na malý výjímky. To v Praze nemáme. No chachar je chachar.
      • ale o jen o něco horší. Chlapcům z Prognosťáku je to fuk, co si o nich kdo myslí, hlavně že jim patří většina toho, co v České republice něco vynáší..
    • KIMCID
      to říkám už od roku 90. *1*
      • ... nikdo se na to neptal :)))
        • KIMCID
          ani tebe na tvůj názor
          • ... co ty víš o tom, od kdy jsem na světě, zoufalý nevzdělaný balíku :)))
            • KIMCID
              popros mamku ať ti zakáže net a zavři za sebou prosím dveře v dětském pokoji *3*
          • ... nikoho neobtěžuji svými průjmy od r. 90, balíku :)))
            • KIMCID
              ty jsi ještě nebyl na světě....
  • nekdy je stari dustojne, ale nekdy opravdu ne
  • Pokud je pravdou tvrzení uvedené v článku, že Winston Churchill je vzorem Miloši Zemanovi, vyvolává to ve mně značné rozpaky. Obávám se, že na sira Winstona Churchilla Zeman nemá v žádném směru. Zdá se mi však, že Zeman má minimálně ještě jeden vzor a tím je Vladimír Putin. K této osobě má Zeman podstatně blíže než k Churchillovi.
    • Konečné stadium alkoholismu – mění se tolerance na alkohol – k dosažení opilosti potřebuje větší množství alkoholu, frekvence opilostí roste. Opíjí se "do němoty" i při nevhodné příležitosti (pohřeb, posezení s rodinou, předávání státních vyznamenání). Pije i několik dní v kuse – tzv. tahy. Pije již od rána. Dostavuje se debakl: BEZ ALKOHOLU TO NEJDE A S ALKOHOLEM TAKÉ NE. Tím se uzavírá kruh a může zde pomoci jen psychiatr v protialkoholní léčebně nebo ambulantní středisko pro alkoholismus a toxikomanii (AT středisko). V tomto stadiu jsou také typické alkoholické psychózy (např. delirium tremens, Korsakovova psychóza ad.).
      Samozřejmě pak i může porovnávat britského konzervativce sira Winstona Leonarda Spencer-Churchilla se slovenským sociálním demokratem, původně komunistou Ficou. Jo jo, ten chlast je zhouba národa. *1*
      • anna.tvaruzkova.58
        Vlastní zkušenost nic nenahradí.
      • koukám zkušenosti.Proč se nejdeš léčit a píšeš své trable nám
        • To jsem si přečetl a za svůj život jsem již pár alkoholů poznal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit