Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ".. a jdoucí ode zdi ke zdi"
    .
    A to jsou které výroky?
  • Jsme velice tolerantní a hlavně ke skutkům našich zástupců . Nic méně si dovolím velmi taktně naznačit ,že politika je o názorech, zkušenostech, prozíravosti atd. V neposlední řadě i vzhled hraje podstatnou r. Né nadarmo mají přední lídři vyzážisty atd. Proto si myslím , že ačkoliv v některých názorech s Klausem ml. souhlasím, volba jakožto taková bude narážet na různé předsudky. Myslel jsem ,že p. Klaus ml. je více prozíravý a nebude se angažovat v špičkách ODS kde vyzuální stránka je důležitá. Nechci nikomu ublížit a ani se povyšovat. Prostě né každému bylo z hůry dáno. Přál bych panu Klausovi aby jeho handycap byl výhodou , opak bývá pravdou.Oto větší bude asi zklamání jak jeho tak ostatních. Mmožná se pletu ,ale plakát s ...... není to co si voliči přejí vidět . Život už je takový. Ještě jednou se omlouvám pokud jsem se někoho dotkl. *13*
  • Mně stačí, když se podívám na foto V.K.ml. u článku - a mám dost, to je vše ...
    • opravdu to neni fotka na pohled pred veceri .
  • josef.servit.9
    Stačí jméno ODS-ROMAN a mám červeno před očima.Dojení ČEZU jde ODS dodnes.
    Prcek Fiala to nevytrhne, stejné slogany, jako Kalous vychloubačný a útočný!
  • Prostě tentokrát volte Okamuru. Není opravdu co zkazit. Horší" demokracie" tu už byla, tak zkusme zachránit ještě alespoň něco z té rozkradené a zadlužené republiky.Hlavně nevolte ty strany , které tady devastovaly a systémově rozkrádaly státní majetek. Nenechte se napálit sliby, které jsou neuskutečněné a potom se vám slibotechny smějí do očí.
  • Navenek to vypadá jako kdyby ten člověk VK ml. měl rozum, ale je to jenom pokračování zloči nné politiky starýho fotra. *16*
  • A kdo nás nebude volit je hlupák a vidlák !!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit