Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdože to zveřejnil? Sme? Blesk? MFD? Rádio Jerevan? Nebo jiný bulvár?
    • Sedmisemenohltko,nize mas odkaz i na autenticke video. *3*
      • Milý inteligente, je celkem samozřejmé, že se o věci prvně přesvědčím, než se k ní vyjádřím. To video jsem viděla a kromě nepříliš inteligentních otázek redaktorky tam nebylo nic, co potvrzuje názor Sme.
        • Aspon vidis,jak jsi degenni.
  • Vy hov.da nedomrdany vy jste mi vsechny u prd.le! Jasny? Tak jsi bezte honit vase ochably curaky a neserte se do diskuze kdyz na to nemate.
    • Zmrdzlodeji nicku,ja pisi na ostro.
      Dej si opravu rudej dobytku *12*
      • Bolsevicky zlodeji nicku!
  • Celkem by mě zajímalo, koho že by si slovenská média představovala na funkci velvislance,
    když se jim Klausová nelíbí ....?
    • ty seš taky dobrej vislanec, tady je přece jasné, že Klaus se jí chtěl zbavit a Miloš mu to umožnil...
    • Tvoju vypatlnú mamu, kok.t zvedaví!
      • Juraj, nepřemýšlej, nehodí se to k tobě.
  • Že by sport nebyla politika , to si může namlouvat jedině stoupenec malého Brežněva!
  • Ono video jsem shlédl a nic divného na něm nezjistil, kromě hloupých a vlezlých stále se opakujících dotazů moderátorky.
    • tak jste klaus junior reditel skoly,ten podnika soukrome za statni dotace ,take normal ,kazdy rok mu je stat prideli ,to neni divne justicie ,stejne asi nevite jak vystupuje diplomat
    • Zlodeji nicku-a to sis myslel,ze se ta prasnice prizna k tomu,ze vi co dal za valky jeji fotr a jak "poctive" zbohatli?
      Jen me zarazi,jak mohla projit proverenim NBU.Ze by se na rodile slovenky vztahoval jiny metr,nezli na rodile cesky? *3*
      • Kdyby ti někdo napsal LOVE, ani snad nepochopíš, že jde o přesmyčku.
        • ostapkotab
          sedmikr klidne mi napis VOLE *1*
        • K U N D O a zadnou presmycku tam nemam. *3*
          *1* *1* *1*
          • Nebuď tak nešťastný. Prý o tobě dokonce chtěli natáčet film, měl se jmenovat Blbý a blbější, jenže bohužel už nenašli nikoho pro to pokračování.
  • Je to ale mode dáma,může být dobrá v posteli.
    • No fůůůůůůůůůůůůůj, ty nekrouši *12* !!! *5*
    • Ty máš pěkně zvrhlý vkus.
      • No,asi to ma daleko do marnice... *1* *1* *1*
    • Na buzení mám budíka,ne chrápání
  • nejen dneska a copak,že jsi se přidal? Tušíš medaili? *2* *2* *2*
  • Vy h.vada nedomrdany vy jste mi vsechny u pr.d.le! Jasny? Tak jsi bezte honit vase ochably curaky a neserte se do diskuze kdyz na to nemate.
    • Zakurvenej zlodeji nicku-spatne me kopirujes.Ja to pisu na vostro.
      pracuj na sobe polykaci spermatu *6* *12*
  • Začínám mít dojem že ten kozomrd tečka je i ten Not CSSD, jedna bestie pod těmito nicky.
    • Erichu, to se mýlíš. Já nejsem Not CSSD, i když se s jeho názory většinou ztotožňuji. Necítím potřebu měnit nicky, na rozdíl třeba od tebe. Vyjadřuji své názory a pokud se někdy mýlím, rád se nechám poučit. Ale pomocí faktů a argumentů. Sprosté invektivy, jak je tady často sklízím, mě jen utvrzují v tom, že mám pravdu a že můj oponent žádné protiargumenty nemá. Sám nemám ve zvyku kádrovat oponenty, ale snažím se vyjádřit a věcnš podpořit svůj odlišný názor.
      Vycházím z toho, že důležité není kdo to píše, ale CO SE PÍŠE. *4*
  • ostapkotab
    tady je dnes banda debilu *6*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit