Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To víme dávno. Nebyla nikdy výjimečná a její funkce byly výsledkem postavení Klause. Její dnešní místo je výsledkem tandemu Zeman-Klaus, její motivací je evidentně snaha o stálé vydělávání peněz, stejně tak jako vzdálenost. Manželka bývalé hlavy státu se do diplomatické funkce nehodí, má být oddělenější a zvláštní kategorií v ústraní, bez ohledu na faktickou bezvýznamnost.
  • Troubo nejseš nahodou , ta jeji kriva hlava !!!!! (SYN)????
  • nejen dneska a copak,že jsi se přidal? Tušíš medaili? *2* *2* *2*
  • ostapkotab
    tady je dnes banda debilu *6*
  • Já jsem kozomrd!
    .
    • ostapkotab
      ty ses kozomrd,kozomrde *16* *12*
    • Tečko piš za sebe a nekraď nicky!
  • Mněl jsem tu čest ji vidět vystupovat na návštěvě u nás v kulturáku.Je to velice moudrá žena
    s ohromným přehledem,které my tady nesaháme ani po kotníky.To,že nevypadá,za to nemůže.Klaus si může gratulovat k takové manželce.Prosím neurážejte !
    Je to opravdová dáma,což se o Dáši nedá vůbec říct.Je rozdíl mezi komediantkou a vzdělaným člověkem. PS už jste viděli,že by se slovákům někdo líbil?Kdysi řvali-bijte do
    krve čehůňou po tej jejich kotrbe.Pak byli sam Mečiar,po Havlovi házeli rajčata a vejce v Bratislavě...a teď se cpou do čech od můrárou po umělce,kterých je nacpaná celá PRAHA.
    Je to primitivní a falešný národ,který se s nikým nesnese,viz Maďarsko slovenské vztahy,Polsko slovenské vztahy (Dunajec) a pod.Hitlerovi lezli do zadku a ten je taky nemněl rád,připsal raději Košice Maďarsku.
    • Ó, Ty troubo Ornere! Že Klausovka je dáma? Kdepak! Prolhaná dcera slovenského
      fašisty a arizátora majetku slovenských Židů. Najdi si, co o jejím otci JUDr. Štefanu
      Mištinovi psaly Lidové noviny kolem "volby" Zemana v demisi v roce 2013!
      Je to protřelá drotárka!
      Časem se dozvíme podrobnosti: Ne pro svoje schopnosti, ale za to, že celá rodina
      pomáhala dnešnímu pánu Hradu dostat se na Hrad, byla za odměnu poslána na
      dobře placené koryto do Bratislavy, stejně jako první kosmonaut do Moskvy!
      Vydrží, vsaď se!
    • Máte kultivovaný příspěvek, ale proč píšete že nevypadá. Vždyť je to docela sexy ženská. Někomu se líbí, jinému zase ne, tady neplatí žádné absolutní hodnocení.
  • Not CSSD tady nazývá dámu, jako je Livie Klausová prasnicí, a přitom se sám chlubí, že je kozomrd. Tak to jsou pořádně přeházené hodnoty. To bude proto, že ho žádná ženská nechce.
  • Celé mi to připadá nedůvěryhodné, to bude nejspíš účelová dezinformace a cílená pomluva.
  • Ja jsem kozomrd!
    • Jsi,a zlodej *12*
      • Jsem kozomrd a zloděj.
  • Ono video jsem shlédl a nic divného na něm nezjistil, kromě hloupých a vlezlých stále se opakujících dotazů moderátorky.
    • tak jste klaus junior reditel skoly,ten podnika soukrome za statni dotace ,take normal ,kazdy rok mu je stat prideli ,to neni divne justicie ,stejne asi nevite jak vystupuje diplomat
    • Zlodeji nicku-a to sis myslel,ze se ta prasnice prizna k tomu,ze vi co dal za valky jeji fotr a jak "poctive" zbohatli?
      Jen me zarazi,jak mohla projit proverenim NBU.Ze by se na rodile slovenky vztahoval jiny metr,nezli na rodile cesky? *3*
      • Kdyby ti někdo napsal LOVE, ani snad nepochopíš, že jde o přesmyčku.
        • ostapkotab
          sedmikr klidne mi napis VOLE *1*
        • K U N D O a zadnou presmycku tam nemam. *3*
          *1* *1* *1*
          • Nebuď tak nešťastný. Prý o tobě dokonce chtěli natáčet film, měl se jmenovat Blbý a blbější, jenže bohužel už nenašli nikoho pro to pokračování.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit