Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To víme dávno. Nebyla nikdy výjimečná a její funkce byly výsledkem postavení Klause. Její dnešní místo je výsledkem tandemu Zeman-Klaus, její motivací je evidentně snaha o stálé vydělávání peněz, stejně tak jako vzdálenost. Manželka bývalé hlavy státu se do diplomatické funkce nehodí, má být oddělenější a zvláštní kategorií v ústraní, bez ohledu na faktickou bezvýznamnost.
  • Troubo nejseš nahodou , ta jeji kriva hlava !!!!! (SYN)????
  • nejen dneska a copak,že jsi se přidal? Tušíš medaili? *2* *2* *2*
  • Říká se, že zlo se v křiváckých rodinách vymstí až do "třetího a čtvrtého pokolení"!
    Takový je název románu (ve dvou svazcích, spíše špalíčcích) Jana Herbena
    "Do třetího a čtvrtého pokolení" - jednak osud panského drába a začátku průmyslu
    a budování cukrovarů v našich zemích po roce 1848. Po "sametu" ke vše v hajzlu,
    Francouzi zlikvidovali náš cukernický průmysl a a zlikvidovali chmelařství, jako bolše-
    vici vybrali náš uran! "Odborník" Zeman v demisi by chtěl uran znovu těžit? Naivka!
    Jan Herben, spisovatel, životopisec T.G.Masaryka, popsal v románu život na vesnici
    a historii. Sedláci a rolníci svoje peníze vložili do cukrovarů, 1953 reforma či krádež
  • Nedožijí se! Oba se uchlastají! Zatím jsou sebevědomí jako Mussolini, zvláště
    "vítěz: , který odmítl kopat do politické mrtvoly, sám chcípák, už bez síly!
  • Ano, je to pravda! 23.srpna 1939 byyl v Moskvě (podepsali Ribbentrop a Molotov v přítomnosti
    Stalina) Protokol o neútočení mezi SSSR a Německem, s dodatkem o Polsku. Týden nato. dsne 1. září 1939 Hitler napadl Polsko, začala 2. světová válka! Podle dodatku k Protokolu SSSR
    s velikým Stalinem začal obsazovat Polsko od východu! Nikdy už se SSSR zpět nestáhl, po
    válce Poláci dostali jako kompenzaci za Sověty zabraná území kus Slezska, které do 18. stol.
    patřilo k Ceskému království (známá je "hranice Odra-Nisa"!).
    Hitler dostával z SSSR válečný materiál až do 22. června 1941, kdy porušil Pakt o neútočení!
    Do té doby byl spojenec Hitlera . Stalin v den podpisu Prok¨jolu v Moskvě připil na zdraví
    říšského Vůdce! Válka, kterou vedl Západ proti Hitlerovi po 1. září byla imperalostoická a němečtí byli dělnící a rolníci oblečení do vojenských uniforem. Pak už to byli fašisti a
    nepřát. KGB zavraždila 18 tis. pol. oficírů a sváděla to na nacisty. ¨Lež se prokázala!
  • Zlato na krku má Mištinova dcera ne po své matce, ale po židovských maminkách,
    které její otec zabavil Židům, dříve než je Tiso a jeho Hlinkovy gardy gardy dali
    nacistům k dispozici k likvidaci v plynových komorách! Bylo jich 80 tisíc a za kaž-
    dého slovenského Žida zaplatil slovenský štát 500 říšských marek jako odměnu
    Němcům za likvidaci. To si Němci vynutili!
    O tom, jak drotári zacházeli s Čechy, kteří za první republiky popmáhali budovat
    Slovensko - ve vědě, ve školství by se dalo psát velmi dlouho
  • Ó, Ty troubo Ornere! Že Klausovka je dáma? Kdepak! Prolhaná dcera slovenského
    fašisty a arizátora majetku slovenských Židů. Najdi si, co o jejím otci JUDr. Štefanu
    Mištinovi psaly Lidové noviny kolem "volby" Zemana v demisi v roce 2013!
    Je to protřelá drotárka!
    Časem se dozvíme podrobnosti: Ne pro svoje schopnosti, ale za to, že celá rodina
    pomáhala dnešnímu pánu Hradu dostat se na Hrad, byla za odměnu poslána na
    dobře placené koryto do Bratislavy, stejně jako první kosmonaut do Moskvy!
    Vydrží, vsaď se!
  • Seznam je jedna věc a kdo ho založil a do seznamu vložil je věc druhá,já jsem se dověděl až v roce 1996 že jsem v seznamu Stb takže z vlastní zkušenosti vím jak jsou pravdivé,nevěř všemu co slyšíš a jen polovině toho co vidíš.A nějakým seznamům a našim zkorumpovaným a stranicky zaukolovaným novinářům už vůbec ne,čest těm poctivým.
  • ostapkotab
    tady je dnes banda debilu *6*
  • ostapkotab
    sedmikr klidne mi napis VOLE *1*
  • ostapkotab
    ty ses kozomrd,kozomrde *16* *12*
  • Máš velmi špatné informace,seděla v dozorčích radách kde se kradlo až se hory zelenaly.
  • U pí.Bohdalové,Kanyzy atd také nelhaly než je soudy smetly ze stolu stejně jako u Jaromíra Nohavicy a takových tady byla spousta.Ale vám se zrovna hodí do krámu Babiš tak do něj,za měsíc to může být uplně někdo jiný.Prosím trochu objektivity a budme spravedliví ke všem.Až soud vyřkne ortel potom to můžeme hodnotit.
  • Nebuď tak nešťastný. Prý o tobě dokonce chtěli natáčet film, měl se jmenovat Blbý a blbější, jenže bohužel už nenašli nikoho pro to pokračování.
  • Tečko piš za sebe a nekraď nicky!
  • Já jsem kozomrd!
    .
  • Máte kultivovaný příspěvek, ale proč píšete že nevypadá. Vždyť je to docela sexy ženská. Někomu se líbí, jinému zase ne, tady neplatí žádné absolutní hodnocení.
  • Mněl jsem tu čest ji vidět vystupovat na návštěvě u nás v kulturáku.Je to velice moudrá žena
    s ohromným přehledem,které my tady nesaháme ani po kotníky.To,že nevypadá,za to nemůže.Klaus si může gratulovat k takové manželce.Prosím neurážejte !
    Je to opravdová dáma,což se o Dáši nedá vůbec říct.Je rozdíl mezi komediantkou a vzdělaným člověkem. PS už jste viděli,že by se slovákům někdo líbil?Kdysi řvali-bijte do
    krve čehůňou po tej jejich kotrbe.Pak byli sam Mečiar,po Havlovi házeli rajčata a vejce v Bratislavě...a teď se cpou do čech od můrárou po umělce,kterých je nacpaná celá PRAHA.
    Je to primitivní a falešný národ,který se s nikým nesnese,viz Maďarsko slovenské vztahy,Polsko slovenské vztahy (Dunajec) a pod.Hitlerovi lezli do zadku a ten je taky nemněl rád,připsal raději Košice Maďarsku.
  • Jsem kozomrd a zloděj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit