Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Okatá můra prý chce kandidovat do EP. Tedy vše co říká a dělá není nic jiného než úsilí dostat se ke korytu.

    • To Občan - tentokrát naprostý souhlas. "Hlavně synku - nepracuj!!!" 

      Takových ale je. 😛

  • Je pěkné sledovat jak poměrně razantní pan Okamura "plodí" stejně razantní odpůrce. 

    Někdy se až jeden ptá, kde vzadu zůstává lidský rozum. Obyčejný rozum. 

    Mě se ten pán moc nezamlouvá, proto jej prostě nebudu volit. Všechno. 

    Jestli se najde dost lidí s opačným názorem (mají na něj ostatně plné právo), budu se muset smířit s tím, že ho budu občas vídat. Tak to chodí a nevím, proč kvůli tomu urážet jeden druhého. 

    Nebo nastolte diktaturu jednoho názoru, pověste nebo deportujte do Ruska nebo KLDR (jak často rádi píšete) všechny, kteří s Vámi nesouhlasí a potom udělejte masivní školení o demokracii.

    Určitě Vám zbytek populace, který zbude bude bezmezně věřit. 

    • Dnešní politici si myslí, že si můžou dovolit úplně všechno a jediný kontrolní mechanismus jsou volby. To je veliký OMYL. 

      Je to stejné, jako kdyby obchodník prodával hezky přebalené LIDSKÉ maso z KLDR s nápisem "čerstvé VEPŘOVÉ z Vysočiny" a jediným kontrolním mechanismem by bylo, že to lidi kupují.

      • Jak jinak doporučujete z politické soutěže eliminovat ty, které občané nechtějí? 

        Příklad s masem mi kapinku kulhá - i když myslím, že vím, co chcete naznačit. 

        Na trhu je jediným kontrolním mechanismem, co lidé kupují - to už říkal pan Smith v roce 1776 - to jsem nevymyslel prosím já. 

  • To má zase někdo velký strach z Okamury před eurovolbami.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit