Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KIMCID

    tak v tom případě  proč reaguješ :D

  • Souhlasí s koloběžkou.1.

    Dodávám, že ani já se nepotentuju, že nějaká nesvéprávná ovce fandí kanimůrovi.

  • Já vám opět musím vzít iluze. Ta krutost není vrozena jen "východním" státům. Omlouvám se, že vám beru vaše iluze :-(

    "Masakr v Mỹ Lai byla masová vražda asi 347[1] až 504[2][3] neozbrojených vietnamských civilistů, včetně žen a dětí, kterou spáchali vojáci 23. pěší divize Americal U.S. Army 16. března 1968 ve vesnici Mỹ Lai v době Války ve Vietnamu. Před smrtí byly některé oběti znásilněny, zbity, mučeny, zohaveny nebo pobodány a těla některých povražděných byla vojáky znetvořena.[4] Jednalo se o největší známý válečný zločin amerických vojsk v době války ve Vietnamu.[5] Spolu s masakrem v No Gun Ri v Korejské válce o osmnáct let dříve byl masakr civilistů v My Lai jedním z největších provedených americkými silami ve 20. století.[6]

  • To Havel byl dvoumetrový habán a proto žádnými komplexy netrpěl 

  • Nevím, jak občan, ale já se určitě nepotentuji - mně svěrače svírají 100%...


    Jinak - vol si koho chceš mně je to šumák...

  • Jak tady čtu ty blivajzy budu volit pana Okamuru ať se třeba Občan koloběžka potentuje.


  • To Občan - tentokrát naprostý souhlas. "Hlavně synku - nepracuj!!!" 

    Takových ale je. 😛

  • ach ta schizofrenie....😀

  • Okatá můra prý chce kandidovat do EP. Tedy vše co říká a dělá není nic jiného než úsilí dostat se ke korytu.

  • Matka byla češka, otec Japonec:

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Tomio_Okamura

    😉

  • KIMCID

    a ouno s tím uděláš

  • Z vašeho odkazu:"Politik je osoba aktivně angažovaná v ovlivňování veřejných pravidel a rozhodování, tj. v politice.", což přímo vyvrací tvrzení, které chcete odkazem potvrdit.

    Osobně klidně může politik být stejný egoistický, populistický náfuka, jako Donald Trump. Vlastně nemůže, Donal Trum představuje absolutní vrchol, jak rozebrala Naomi Kleinová v knize No Is Not Enough, Penguin Books, 2017.

  • Nesedím na netu jako vy = pořád...

  • Tak znovu :

    https://cs.wikipedia.org/wiki/Politik

  • https://cs.wikipedia.org/wiki/Politik
  • Jak jinak doporučujete z politické soutěže eliminovat ty, které občané nechtějí? 

    Příklad s masem mi kapinku kulhá - i když myslím, že vím, co chcete naznačit. 

    Na trhu je jediným kontrolním mechanismem, co lidé kupují - to už říkal pan Smith v roce 1776 - to jsem nevymyslel prosím já. 

  • Okamura je KOREJEC!

  • Dnešní politici si myslí, že si můžou dovolit úplně všechno a jediný kontrolní mechanismus jsou volby. To je veliký OMYL. 

    Je to stejné, jako kdyby obchodník prodával hezky přebalené LIDSKÉ maso z KLDR s nápisem "čerstvé VEPŘOVÉ z Vysočiny" a jediným kontrolním mechanismem by bylo, že to lidi kupují.

  • To sedí, 

    taky jsem slyšel o nějakém podobném hnutí: 

     Asistenti NENASYTNÉHO Oligarchy.

  • Je pěkné sledovat jak poměrně razantní pan Okamura "plodí" stejně razantní odpůrce. 

    Někdy se až jeden ptá, kde vzadu zůstává lidský rozum. Obyčejný rozum. 

    Mě se ten pán moc nezamlouvá, proto jej prostě nebudu volit. Všechno. 

    Jestli se najde dost lidí s opačným názorem (mají na něj ostatně plné právo), budu se muset smířit s tím, že ho budu občas vídat. Tak to chodí a nevím, proč kvůli tomu urážet jeden druhého. 

    Nebo nastolte diktaturu jednoho názoru, pověste nebo deportujte do Ruska nebo KLDR (jak často rádi píšete) všechny, kteří s Vámi nesouhlasí a potom udělejte masivní školení o demokracii.

    Určitě Vám zbytek populace, který zbude bude bezmezně věřit. 

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit