Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak tady čtu ty blivajzy budu volit pana Okamuru ať se třeba Občan koloběžka potentuje.


    • Nevím, jak občan, ale já se určitě nepotentuji - mně svěrače svírají 100%...


      Jinak - vol si koho chceš mně je to šumák...

      • Souhlasí s koloběžkou.1.

        Dodávám, že ani já se nepotentuju, že nějaká nesvéprávná ovce fandí kanimůrovi.

        • KIMCID

          tak v tom případě  proč reaguješ :D

  • Okatá můra prý chce kandidovat do EP. Tedy vše co říká a dělá není nic jiného než úsilí dostat se ke korytu.

    • To Občan - tentokrát naprostý souhlas. "Hlavně synku - nepracuj!!!" 

      Takových ale je. 😛

  • To sedí, 

    taky jsem slyšel o nějakém podobném hnutí: 

     Asistenti NENASYTNÉHO Oligarchy.

    • KIMCID

      a ouno s tím uděláš

  • Je pěkné sledovat jak poměrně razantní pan Okamura "plodí" stejně razantní odpůrce. 

    Někdy se až jeden ptá, kde vzadu zůstává lidský rozum. Obyčejný rozum. 

    Mě se ten pán moc nezamlouvá, proto jej prostě nebudu volit. Všechno. 

    Jestli se najde dost lidí s opačným názorem (mají na něj ostatně plné právo), budu se muset smířit s tím, že ho budu občas vídat. Tak to chodí a nevím, proč kvůli tomu urážet jeden druhého. 

    Nebo nastolte diktaturu jednoho názoru, pověste nebo deportujte do Ruska nebo KLDR (jak často rádi píšete) všechny, kteří s Vámi nesouhlasí a potom udělejte masivní školení o demokracii.

    Určitě Vám zbytek populace, který zbude bude bezmezně věřit. 

    • Dnešní politici si myslí, že si můžou dovolit úplně všechno a jediný kontrolní mechanismus jsou volby. To je veliký OMYL. 

      Je to stejné, jako kdyby obchodník prodával hezky přebalené LIDSKÉ maso z KLDR s nápisem "čerstvé VEPŘOVÉ z Vysočiny" a jediným kontrolním mechanismem by bylo, že to lidi kupují.

      • Jak jinak doporučujete z politické soutěže eliminovat ty, které občané nechtějí? 

        Příklad s masem mi kapinku kulhá - i když myslím, že vím, co chcete naznačit. 

        Na trhu je jediným kontrolním mechanismem, co lidé kupují - to už říkal pan Smith v roce 1776 - to jsem nevymyslel prosím já. 

  • Hitler taky sliboval, že se o národ postará. A zpočátku se mu dařilo řešit ekonomické problémy Německa po WW1 a zlepšit hospodářskou situaci.

    Okamura je také malé postavy a tak zjevně trpí napoleonským komplexem zakrslých jedinců.

    • To Havel byl dvoumetrový habán a proto žádnými komplexy netrpěl 

  • Ze by Tiscali cenzura..?

    Tak znovu - Okamura je egoisticky, populisticky nafuka, ktery si na politika pouze hraje...

    • Tak znovu: Dokážete sdělit, jak definujete politika?

      • Tak znovu :

        https://cs.wikipedia.org/wiki/Politik

        • Z vašeho odkazu:"Politik je osoba aktivně angažovaná v ovlivňování veřejných pravidel a rozhodování, tj. v politice.", což přímo vyvrací tvrzení, které chcete odkazem potvrdit.

          Osobně klidně může politik být stejný egoistický, populistický náfuka, jako Donald Trump. Vlastně nemůže, Donal Trum představuje absolutní vrchol, jak rozebrala Naomi Kleinová v knize No Is Not Enough, Penguin Books, 2017.

  • Ze by Tiscali cenzura..?

    Tak znovu - Okamura je egoisticky, populisticky nafuka, ktery si na politika pouze hraje...

    • Dokážete tedy sdělit, jak definujete politika?

      • Nesedím na netu jako vy = pořád...

      • https://cs.wikipedia.org/wiki/Politik
  • Vidím, že jsem se strefil do černého. Okamurovci jsou tady jak hejno rozdrážděných sršňů. 

  • Občane souhlas!Toto je totální spodina společnosti.Tento pokus o partaj má vzor v NSDAP.Šíření strachu,nenávisti,xenofobie může oslovit pouze pologramotné voliče!

    • ach ta schizofrenie....😀

    • Jedni straší s migranty, kteří prokazatelně páchají trestnou činnost, teroristické činy, mrzačí ženské pohlavní orgány a rozhodně neberou ženu jako rovnoprávného člověka, druzí zase straší s ruskými a čínskými špiony, aniž by nějakého kdy potkali, či s odesíláním špionážních dat Huawei, aniž by některé bezpečnostní služby, vybavené sofistikovanou technikou měli jeden důkaz o těch odeslaných datech. A to nepíšu o dalším strašení Putinem, Trumpem, Brexitem a dalších bubácích. Ovšem toto strašení oslovuje vysoce inteligentní voliče, že? 😀

  • Pokud jsem poznal Japonce, tak jejich charakteristickým rysem je smysl pro čest. To se ale o Okamurovi říci nedá. Chová se a jedná jako diktátor. Jeho výroky a činy proti EU, budoucím USE nelze označit jinak než jako vlastizradu. Bohužel, je dost psychopatů a ovcí, které mu fandí.

    • Okamura je KOREJEC!

      • Matka byla češka, otec Japonec:

        https://cs.wikipedia.org/wiki/Tomio_Okamura

        😉

    • Pokud jsou Japonci tak čestní a poctiví, pak nechápu, jak mohla v Japonsku vzniknout a fungovat Yakuza, příp. další různé sekty jako Óm šinrikjó a další. A pamětníci válek, kterých se Japonci zúčastnili by se jistě shodli na jejich krutosti a nesmiřitelnosti vůči svým zajatcům Nechci vám sice brát vaše iluze o hodných a čestných Japoncích, ale přesto sem vložím malou ukázku z wikipedi (snad to nesfalšovali rusáci!)

      Nankingský masakr nebo znásilnění Nankingu[1] byl válečný zločin spáchaný Japonskou císařskou armádou během druhé čínsko-japonské války. K události došlo v průběhu přibližně sedmi týdnů po 13. prosinci 1937, kdy byl dobyt Nanking, od roku 1928 hlavní město Čínské republiky.[2][3] Ve městě byli hromadně popravováni zajatí čínští vojáci, masakrováni civilistémučeny a znásilňovány desetitisíce osob. Rozšířené bylo rabování a žhářství. Během několika prvních týdnů zničila armáda ohněm třetinu celého města a tři čtvrtiny všech obchodů.[4] Přesný počet obětí masakru není znám. Mezinárodní vojenský tribunál pro Dálný východ (IMTFE) odhadl jejich počet na 260 000 civilistů, jiné odhady ale hovoří až o 430 000.[5] Počet znásilněných je odhadován na 20 000 až 80 000.[6]

      ...

      Po likvidaci zajatců vnikli Japonci do města a začali zabíjet civilisty, které v ulicích města či při rabování domů potkali. Běžně přitom používali bodáky a meče, zatímco jindy byly oběti upáleny zaživa, použity pro výcvik útoku na bodáky či usmrceny psy.[18] Japonští vojáci též pořádali soutěže ve stínání hlav, o kterých byly psány reportáže do japonských periodik. Vraždy obecně provázelo mučení, mrzačení a znásilňování.

      • To nepopírám, proto se jim také dostalo "výchovné lekce" Hirošima a Nagasaki. Psal jsem pouze o těch Japoncích, s nimiž jsem se setkal. Také jsem se setkal s mnoha Rusy, kteří byli velice přátelští, vstřícní a ochotní k nezištné pomoci, což se samozřejmě nedá říci o všech.

        Zajímavé jak těm "východním" je vlastní síla a krutost vůči slabším.

        A tyhlety "východní zvyklosti" by tady Okamura se svými samuraji chtěl zavést? 😯

        • Já vám opět musím vzít iluze. Ta krutost není vrozena jen "východním" státům. Omlouvám se, že vám beru vaše iluze :-(

          "Masakr v Mỹ Lai byla masová vražda asi 347[1] až 504[2][3] neozbrojených vietnamských civilistů, včetně žen a dětí, kterou spáchali vojáci 23. pěší divize Americal U.S. Army 16. března 1968 ve vesnici Mỹ Lai v době Války ve Vietnamu. Před smrtí byly některé oběti znásilněny, zbity, mučeny, zohaveny nebo pobodány a těla některých povražděných byla vojáky znetvořena.[4] Jednalo se o největší známý válečný zločin amerických vojsk v době války ve Vietnamu.[5] Spolu s masakrem v No Gun Ri v Korejské válce o osmnáct let dříve byl masakr civilistů v My Lai jedním z největších provedených americkými silami ve 20. století.[6]

        • Japonští vojáci masakrovali Číňany a po osmi letech se japonským civilistům dostalo výchovné lekce od Američanů. To je hezké. To byste tady chtěl zavést?

    • KIMCID

      Vlast není EU ani USE tak že vlastizrada v tvém pojetí je blbost.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit