Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takže je jasné,že se bude ve vládě držet jak veš v kožichu,protože můžou přijít ještě nějaké restituce
  • Je řada "podvodnikatelů", kteří za 22 let "získali" větší majetek než KS za několik generací předků a tito místo aby jim byl majetek a hotovosti zabaveny a oni seděli tam kde mají, smějí se nám ostatním "blbcům", že jsme nevyužili situace.
  • "Když prohraje, může to bolet" -me to bolet nebude! si delaj srandu--neplati tak at mu to vezmou ti nasi exekutori--to by se pak skrabal myslim ze i za uchem.
  • Jeho to nepoškodí. Za rok bude prezidentem. a ségra otočí
  • Z tohoto hlediska jsou restituce nesmysl. Celé generace lidí jim opatrovali Orlík a ty jejich velké majetky a on si pak přijde, někdo kývne prstem(nebo sesmolí zákon)a Karel je kníže s obrovitým majetkem. To se dnes mají! Jiný se plahočí, celý život živí rodinu a na stáří skončí se strachem, co mu Drábek ještě sebere, v seniorcentru s alzheimerem. Ale s dobrým pocitem, že ty polnosti, co léta obhospodařoval, dostal ten pravý kníže.
  • to jsou starosti tady lidi mrznou na ulicich a umiraj.tahle spolecnost stoji za ho.no.lepsi to nebude.....
  • To je zase sbírka dementních příspěvků plných závisti.Holý p*dele tu chtějí znárodňovat,ale restituce to neee,jen brát těm co něco mají,když já jsem nula a na nic se nezmůžu.tak to ukradnu.ještě že těch pár nýmandů co tu přispívá není průřezem společnosti.Jen do mě hovnaři :-D
    • Poslouchej ty paznechte, nauč se psát správně česky a pak něco napiš, ale své matce, co to porodila za cipa.
      • ty kašpare havířskej,sám neumíš jazyk země ve které žiješ,tak běž kázat sobě rovným *1*
    • nic nevíš ty ANONYME,není to o závisti,je to o tom,že ta zrůda židozednářská přišla k majetku úplně stejně jako maršál Goering za války.Je to parazit,který tady chce kázat a ani neumí česky.At má co chce,ale at táhne tak,odkud přišel.takových polomozků je tady plný parlament,nepotřebujete ještě tady takovýho poloknížete.Žiju 30 let ve Vídni a věř mě,že jemu se tady směje celé Rakousko a nám taky,jakého idiota jsme si to přitáhli do Čech a ještě jej udělali ministrem.Tady platí za prostáčka,který vystudoval jen díky penězům svých rodičů.Ten člověk nic nedokázal ani tady v Rakousku a ani u vás v ČECHÁCH.JE TO PARAZIT,KTERÝ SI JEN POTŘEBOVAL NAVÝŠIT MAJETEK,PROTOŽE TADY O NĚJ BRZY PŘIJDE *3*
  • Je to fakt, dělal jsem poctivě 40 let a pak mi řekli,že dostanu důchod 4.700.-Kč a to jsem v oboru dosáhl doktorského titulu,asi jsem nebyl někomu vhod. A s tímto důchodem jsem. *12*
  • On jednou usne a už se neprobudí.Nebude potom co restituovat. *1* *16* *16* *16*
  • Karle drž se,přeju spoustu vyhraných hektarů,zámečků a i hradů.Ať se tu bolševici závistivý pose*ou :-D
    • neplantej do to bolseviky! a az mu to ukradnou zlodeji z rakous--tak aspon budeme mit klid od kralovani vod cerneho bergu.
      • ... no abych tak řek´, hmmm oni mu to soudruzi tak nějak hmmm zakonzervovali, hmmm alespoň ví co s tím dělat, hmmm to jeden to raději, hmmm všechno odklonil manželce hmmm, není nad "vodcházení" ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit