Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to fakt, dělal jsem poctivě 40 let a pak mi řekli,že dostanu důchod 4.700.-Kč a to jsem v oboru dosáhl doktorského titulu,asi jsem nebyl někomu vhod. A s tímto důchodem jsem. *12*
  • to jsou starosti tady lidi mrznou na ulicich a umiraj.tahle spolecnost stoji za ho.no.lepsi to nebude.....
  • On jednou usne a už se neprobudí.Nebude potom co restituovat. *1* *16* *16* *16*
  • Z tohoto hlediska jsou restituce nesmysl. Celé generace lidí jim opatrovali Orlík a ty jejich velké majetky a on si pak přijde, někdo kývne prstem(nebo sesmolí zákon)a Karel je kníže s obrovitým majetkem. To se dnes mají! Jiný se plahočí, celý život živí rodinu a na stáří skončí se strachem, co mu Drábek ještě sebere, v seniorcentru s alzheimerem. Ale s dobrým pocitem, že ty polnosti, co léta obhospodařoval, dostal ten pravý kníže.
  • a já si myslím, že on to má tak srovnané, že bude jednou ještě sedět (nebo ležet) v Parlamentu za naše prašule a bude se nám smát všem. S takovým majetkem ho vezmou i do Sokola. Ale nesmí tam usnout na bradlech!
  • takže je jasné,že se bude ve vládě držet jak veš v kožichu,protože můžou přijít ještě nějaké restituce
  • ty kašpare havířskej,sám neumíš jazyk země ve které žiješ,tak běž kázat sobě rovným *1*
  • Jeho to nepoškodí. Za rok bude prezidentem. a ségra otočí
  • Poslouchej ty paznechte, nauč se psát správně česky a pak něco napiš, ale své matce, co to porodila za cipa.
  • Je řada "podvodnikatelů", kteří za 22 let "získali" větší majetek než KS za několik generací předků a tito místo aby jim byl majetek a hotovosti zabaveny a oni seděli tam kde mají, smějí se nám ostatním "blbcům", že jsme nevyužili situace.
  • Vážení novináři - co vám říká zákon 61/1918 Sb. ZÁKON ze dne 10. prosince 1918, jímž se zrušují šlechtictví, řády a tituly ?
    Kde je moralista a znalec zákonů Petr (ten nepravější...) se svou znalostí zákonů? Zřejmě se mu teď nehodí.
    Titul „kníže" má dnes stejný význam jako tituly „hurvínek" nebo „mag.r" ... cituji z Tribuna. Jedná se o snahu ukázat na tohoto pána v důsledku jeho mimořádné schopnosti čehokoliv nebo servilnosti???
  • Všechny milionářské rychlokvašky, kteří to mají úplně vše nakradené, protože jinak by nikdo prací nezískal takové majetky a církevní hodnostáře se šlechtou vyhnat bydlet pod mosty, aby poznali, co dělají s obyčejným lidem.
  • Zajímavý názor.
    v poslední době poměrně hodně slyším jak a kdo půjde volit.
    z 80% prý komouše.když jsem se zeptal proč zrovna je?
    prý proto aby dali najevo jak nesouhlasí se současnou vládou a co dělají.
    protože to tam je stejně od 89 jedna banda s.r.o.,jak říká krampol,která krade,zdražuje atd.
    takže je to stejně putna.
    něco na tom bude. *2*
  • To ten náš slavnej chrchla Veškrna ho přitáh a udělal z něj kancléře a ten se dostal k dokumentům o majetku na který nemá nárok.Takže tady mezi tou odesackou sebrankou má zatím,zatím klid.Ale ta Pecoldka je taky nenažraná.Lezou sem jako vši,povl.
    Jak říkám zlatí komunisti,ti by si dovedli poradit. Volím komunisty
  • jsme v prde-i,kde jinde *1* a ještě tady takovýto hov-da podporujeme a hýčkáme si je,jako ohrožený druh,dobře nám tak...
  • je čas odvést to prase na porážku
  • kolaborantský hovado,který nám chce kázat,prase jedno koktavý,ani česky neumí *12*
  • Knížepán je přeplácenej až dost. Je to nejdražší povaleč podřimující za těžký prachy ve sněmovně. Nejlíp to vyjádřila jistá srbská studentka která žasla že ho vůbec někdo mohl zvolit.
  • "U nás v ulici bydlel taky jeden takový degenerováný..." *1*
  • žádný už nemá *1* ,to je porcelán za peníze danových poplatníků v Rakousku *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit