Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je to fakt, dělal jsem poctivě 40 let a pak mi řekli,že dostanu důchod 4.700.-Kč a to jsem v oboru dosáhl doktorského titulu,asi jsem nebyl někomu vhod. A s tímto důchodem jsem. *12*
  • to jsou starosti tady lidi mrznou na ulicich a umiraj.tahle spolecnost stoji za ho.no.lepsi to nebude.....
  • On jednou usne a už se neprobudí.Nebude potom co restituovat. *1* *16* *16* *16*
  • Z tohoto hlediska jsou restituce nesmysl. Celé generace lidí jim opatrovali Orlík a ty jejich velké majetky a on si pak přijde, někdo kývne prstem(nebo sesmolí zákon)a Karel je kníže s obrovitým majetkem. To se dnes mají! Jiný se plahočí, celý život živí rodinu a na stáří skončí se strachem, co mu Drábek ještě sebere, v seniorcentru s alzheimerem. Ale s dobrým pocitem, že ty polnosti, co léta obhospodařoval, dostal ten pravý kníže.
  • a já si myslím, že on to má tak srovnané, že bude jednou ještě sedět (nebo ležet) v Parlamentu za naše prašule a bude se nám smát všem. S takovým majetkem ho vezmou i do Sokola. Ale nesmí tam usnout na bradlech!
  • takže je jasné,že se bude ve vládě držet jak veš v kožichu,protože můžou přijít ještě nějaké restituce
  • Jeho to nepoškodí. Za rok bude prezidentem. a ségra otočí
  • Je řada "podvodnikatelů", kteří za 22 let "získali" větší majetek než KS za několik generací předků a tito místo aby jim byl majetek a hotovosti zabaveny a oni seděli tam kde mají, smějí se nám ostatním "blbcům", že jsme nevyužili situace.
  • Vážení novináři - co vám říká zákon 61/1918 Sb. ZÁKON ze dne 10. prosince 1918, jímž se zrušují šlechtictví, řády a tituly ?
    Kde je moralista a znalec zákonů Petr (ten nepravější...) se svou znalostí zákonů? Zřejmě se mu teď nehodí.
    Titul „kníže" má dnes stejný význam jako tituly „hurvínek" nebo „mag.r" ... cituji z Tribuna. Jedná se o snahu ukázat na tohoto pána v důsledku jeho mimořádné schopnosti čehokoliv nebo servilnosti???
  • Všechny milionářské rychlokvašky, kteří to mají úplně vše nakradené, protože jinak by nikdo prací nezískal takové majetky a církevní hodnostáře se šlechtou vyhnat bydlet pod mosty, aby poznali, co dělají s obyčejným lidem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit