Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vymrdaná palice je naše Simona Bukvice. Jsem to ale čtverák.
  • Výsledky britského referenda o vystoupení z EU inspirovaly zastánce oddělení státu Texas od USA, píše The New York Times.
  • já jsem holka simona a tobě to vadí.
    takže teplouš jsi tu jen ty ruský čokle zlej BTw trolle.
    Jsi se nějak rozhicoval ty ruskej buuuzerantw BTW, podvodníku s hlasováním.
    Ať tě v tom horku netrefí šlak ty nulo. Potkane. Smrade. Zkus něco a chcípneš po ustřelení hlavy zbabělej ruskej svrabe *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • To, že zločinci kolem Putina tunelují o sto šest a Viktor Kožený je proti nim učiněné nebeské neviňátko, je zkrátka fakt.

    A když na jejich zločiny člověk upozorní, dopadne jako právník Sergej Magnitskij, kterého umučili k smrti ve vyšetřovací vazbě.

    Bill Browder žil déle než 10 let v Moskvě a řídil nejúspěšnější investiční fond v Rusku. Tento úspěšný americký podnikatel původně Putina podporoval, avšak v roce 2005 byl z Ruska vyhoštěn. Zkorumpovaná skupina ruských činitelů totiž prý vykradla jeho investiční fond Hermitage Capital a zneužila ho k podvodnému daňovému přiznání, což dokázal právě jeho právník Magnitskij. Ukradeno mělo být 230 milionů dolarů (zhruba 4,6 miliardy korun.). Bowderův příběh jako první u nás zveřejnil server Britské listy, který jej přeložil ze serveru britských novin The Guardian.

    Tyto zprávy by nikoho, kdo nemá tmu před očima, neměly překvapovat. Ovšem, když zloději spjatí s vládní mocí, kradou takto veřejně miliardy a ve vězení nakonec skončí ten, kdo na tuto loupež upozorní, tak to je vážně síla. Státní moc si může v Rusku s vámi dělat, co chce. Stalin dal nejvýrazněji najevo, že lidský život pro něj nemá cenu a Rusko tuto tradici dodržuje pořád. Koneckonců Putin a jeho nohsledové jsou z velké části bývalí kágébáci a komunisté, a jak se říká, bývalý komunista je něco jak bývalý černoch.

    Současná kremelská věrchuška své bolševické způsoby pouze kryje do rádoby vzletných vlasteneckých hesel, přičemž uvnitř zůstala rudá, což dokazuje její obdiv k masovému vrahu a jednomu z nejhorších tyranů v lidských dějinách Stalinovi.
  • Vymrdanec Simon je nějakej odvážnej a přitom je to jen přihřátej kretéén s genitálnimi bradavicemi. Svědějí, tě co ty vymrdanče
  • Sankce proti Rusku budou do té doby, dokud zloději z Moskvy nevrátí Krym.
  • Já jsem holka Simona a tobě to vadí. Takže teplouš jsi jedině ty ruse hnuse zlej btw trolle,
    Smrdíš tu nonstop, podvádíš s hlasováním aneb mínus pplus 6 až 10 za vteřinu a komolíš moje jméno Simona protože jsem uvedla pro tvého Putina nepříjemnou pravdu,

    Na víc nemáš a nikdy mít nebudeš ruskej bezmocný čokle BTW StBáku moc Malý Ptáku *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Od kdy se chlap stane ženskou??? Od tý doby co je z něj teplouš!!!
    Semjon Gayínek!!!

    CHICHI !!!
  • říkalo radio Jerevan *14*
  • Je poznat , že ruská střední třída zcela vymizela, už tolik ven nejezdí, došly děngi..Hlavně, že má peněz dost věrchuška okolo Putina.
  • V době totality dělá novinář rozhovor s manželkou významného politika a představitele KSČ:
    "Povězte mi, prosím, jak prožíváte běžný pracovní den?"
    "Ráno vstanu, umeju přirození. Jdu nakoupit, pak umeju přirození.
    Udělám snídani, umeju přirození. Uvařím oběd, umeju přirození. Po obědě umeju..."
    "Promiňte, že vám do toho skáču, ale není to přehnaná čistotnost?"
    "Když on nám to pořád někdo kreslí na dveře..." *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
  • Já jsem holka a tobě to vadí. Takže teplouš jsi jen ty sám ruse hnuse BTW.
    Podvádíš tu s bodováním ty anonymní ruská sračko. Na víc nemáš.

    Kdyby jsi ty tvé vlastizrádné proruské kecy vykřikl na ulici tak skončíš na hřbitově s ukopnutou hlavou ty bezmocný zbabělý ruský lejno. chi chi *15* *15* *15* *15*
  • Co nám je do chcípající ekonomiky, ty americká mrdkoo.
  • V Rusku sto krát tolik. Asi tak.
  • Americká teplá mrdkaá Simona Bukvice je to kokotíí palice.
  • Já očekávám rozpad Ruské federace do roka. Není možné tak plundrovat Sibiř, jejíž obyvatelé nemají co žrát.
  • V zadní části těla je vaše ruská chcípající ekonomika Ivane BTW *15* *15* *15* *15*
  • Americká vymrdanáá palice je Simona Bukvice
  • Ty nejsi holka ale americká mrdkaa.
  • Na místě je samozřejmě otázka, proč bohatí Rusové své děti posílají na tan strašný a krachující Západ, když to Rusko je údajně tak skvělé? Odpověď je jednoduchá: Rusko totiž vůbec není skvělé, a například podle žebříčku světových univerzit Academic Ranking of World Universities 2013 má v pětistovce nejlepších pouze dvě školy! Moskevská státní univerzita je na 79. místě, sanktpetěrburgské státní univerzitě pak náleží 300. - 400. příčka. To je pro Rusy hodně mizerný výsledek. Jenom pro srovnání, mezi první dvacítkou je sedmnáct amerických univerzit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit