Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A chleba dál nebude.
  • LopaťáKY kopat, kopat, kopat... *1*
  • dnes místo vyhřívání na sluníčku mastila kraviny do PC. Lopaty mají volno ještě zítra.Pak zas pečlivě do háčku.Lopata krumpáč hrabě.Není se co divit že z nich padají taková moudra.Ve výkopu si moc nepokecají. Takže lopaťáci kopat kopat kopat ...
  • Americká filcka Simona, ta dneska dostala přes tu svoji tlamu, jak rychle odsud vypadla..há..há
  • Ovce, ty se starej o Peroutku a tvého prolhaného šéfa, ne o Putnu!
  • 1968 to nebyly jen sověti. Na víc sověti- vojáci ani nevěděli proč tu jsou. To vědělo jen 60 papalášů.
    1945 Nás CCCP osvobodilo.Ta to bylo rozhodnuto v Jaltě.
    Ano Stalin byl Gruzín ne Rus.
  • Ten Ovčák už asi začal chlastat jako Ovar, jinak to není možné?
  • Je to jedna banda, Stalin,Lenin,Uljanov,Džugašvili,Berija,Brežněv,Čikatilo, samí vrahouni z východu, tak jakýpak rus či sovět??
  • logika simonky:podle ni je rus špatný (což ona nezažila) protože nám tu předhazuje roky 1945 a 1968 .ale to nebyl rus ale sověti.
    Pak nám tu předhazuje stalina to nebyl rus ale sovět a co víc gruzín.
    Dle jeji logiky špatní jsou teda gruzíni.
  • Na začátku srpna bude vyhlášeno celonárodní referendum o tom jestli bude profesor Putna zbaven možnosti učit na heterosexuální škole

    dále bude projednán zákon o zákazu navštěvování škol postiženými dětmi..

    Ovčáček
  • http://www.rozhlas.cz/dvojka/jaktovidi/_zprava/jan-petranek-co-by-rusko-ziskalo-vpadem-do-vychodni-evropy--1618869

    Tak že asi tak. *3*
  • Já jsem se narodil 1852 a jsem nesmrtelný, ty americká mrdko Simono Bukvičáková..há..há
  • narodila jsem se v roce 1990. Takže smůla Ivane. Nezáviď a nepomlouvej ju.
    Já mám krásný živit plný sexu, peněz a cestování.
    a ty jen nonstop táboření na nudném Tiscali. *15* *15* *15* *15*

    simča - Ivan BTW 20:0 Konec zápasu. pa pa *15* *15*
  • Když by vás někdo u toho viděl, jak jste připochcaný a jak smrdíte po chcankách, tak by se mu udělalo šoufl, ty strará, vymrdaná krávo Simono.
  • To už jsme všechno slyšeli, ty americká filco, mrdko a kretééne..há..há
  • pa Pa Ruská nulo. Já jsem táááák spokojená.

    Mám dovolenou. s kamarádkou jsem si užila parádní lesbický sex, udělala jsem si nádherné výlety do Beskyd, do Náchoda atd.

    A stačí na Tiscali jen nakounout jednou za 13 hodin a ty hned vyskočíš ruský teplouši BTW,.
    Ty tu chudáku opravdu hniješ každý den nonstop. Bože ty máš ale prázdnej život dědku *2*
    podvádíš s bodama. A teploušuješ. Jsi fakt nudnej a vadnej *1* *1* *1*

    pa Pa teplouši BTW. Simča si jde užívat a ty můžeš zase jen závidět *15* *15* *15*
  • Ty ale jsi blbá, jak můžu něco zkoušet na internetu, zastřelím tě pistolí přes monitor, americká mrdko a nediv se, když máš takto logické tvoje protiruské a protizemanovské přízpěvky, tak se lze jen pousmát, jakej jsi teplej kretéén, vymrdanec a idiiot..há..há
  • já jsem holka simona a tobě to vadí.
    takže teplouš jsi jen ty ruský lejno BTW. Navíc tu podvádíš s bodováním aneb nenápadných mínus plus 8 za vteřinu *2* *2* *2* *2* *2*
  • Novosibiřský malíř Konstantin Jeremenko a Alexej Baranov, dva hlavní aktivisté hnutí za federalizaci Sibiře, skončili v policejních celách v době, kdy se měla konat demonstrace za větší nezávislost Sibiře na Moskvě. Je to velmi pokrytecký a typicky asiatský podlý přístup Ruska, které na Ukrajině federalizaci podporuje.

    V Rusku zavřela policie dva aktivisty, kteří chtějí větší samostatnost Sibiře na Kremlu, protože podle nich jaksi Moskva od Sibiřanů víc bere, než jim dává. N

    . V sibiřských městech se měly konat demonstrace za skutečnou federaci pro tuto oblast, která by zdejším obyvatelům dala více pravomocí a větší nezávislost na ústřední vládě. policie rozehnala lidi, kteří na ně přišli.
  • nesmíš věřit každé blbosti kterou napíše bulvární Blesk ruský tupče BTW *2* *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit