Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Brát si jen tak Velenick BTW není dobré, pak tu jsi za idiota blbečku!!!

    CHICHICHI !!!

    POTVRZENO, viz blbečka níže, jochochóóó!!!
    • najdi si svůj nick ty hnusnéj pedofile *11* *12* *11*
      • haha,zase jeden super chytrej blbec *1* *1* *1*
  • Čau Semene co tu smrdíš o5 nonstop. Vyvětrals po ránu zatuchlý brloh, bolševiku? :D
    • Ano ruský teplouš Semjon BTw zlej troll tu smrdí nonstop.
      Také podvádí s bodováním.
    • Klik klik klik už naklikal bolševik: D
    • přéééééésně, dorazil Tečka *11*
  • a KDO je ten EU???? je to jako za komunistů,tam rozhodovala strana, v Bruselu rozhoduje EU *8* *12* *11* .....Rusko vždy bylo součástí Evropy a bez Ruska nemůže Evropa fungovat...to snad už vidíte taky,s muslimama to daleko nedotáhnem,leda do války proti Rusku,kdy je EU nasadí do první linie...jinak nevím na co Merkel pořebuje,když se jim pracovat nechce *13* *7* *8*
    • Za nás tam rozhodují ti, které jsme si zvolili. Je tam od nás nalezlých dost komunistů.
  • Dobrý den. Prosím vás, není zde na diskuzi Simon Semjonovič Bukvičák, scháním ho už od rána a mám o něj starost. On je velikým přítelem Ruska a rád se zúčastňuje diskuze o něm, myslím Rusko. Děkuji za zprávu
    • zbadaný v Čiernej pri Čope, keď nastúpil do rušňa smer Moskva
  • A chleba dál nebude.
    • kanibal chleba nejí
      • Ty ho znáš Ivane?
        • My UA o kaniblalizmu víme nejvíc
  • pa Pa Ruská nulo. Já jsem táááák spokojená.

    Mám dovolenou. s kamarádkou jsem si užila parádní lesbický sex, udělala jsem si nádherné výlety do Beskyd, do Náchoda atd.

    A stačí na Tiscali jen nakounout jednou za 13 hodin a ty hned vyskočíš ruský teplouši BTW,.
    Ty tu chudáku opravdu hniješ každý den nonstop. Bože ty máš ale prázdnej život dědku *2*
    podvádíš s bodama. A teploušuješ. Jsi fakt nudnej a vadnej *1* *1* *1*

    pa Pa teplouši BTW. Simča si jde užívat a ty můžeš zase jen závidět *15* *15* *15*
    • Když by vás někdo u toho viděl, jak jste připochcaný a jak smrdíte po chcankách, tak by se mu udělalo šoufl, ty strará, vymrdaná krávo Simono.
      • narodila jsem se v roce 1990. Takže smůla Ivane. Nezáviď a nepomlouvej ju.
        Já mám krásný živit plný sexu, peněz a cestování.
        a ty jen nonstop táboření na nudném Tiscali. *15* *15* *15* *15*

        simča - Ivan BTW 20:0 Konec zápasu. pa pa *15* *15*
        • Já jsem se narodil 1852 a jsem nesmrtelný, ty americká mrdko Simono Bukvičáková..há..há
  • Prej holka, tlustej teplouš je Semjon Gayínek!!!

    YEAH !!!
    • Já jsem holka Simona a tobě to vadí
      takže teplouš jsi tu jen ty sám ruskej šmejde zlej BTw trolle,
      navíc i podvádíš s hlasováním.

      Mínus 6 za vteřinu . díky že jsi potvrdil že tu podvádíš s hlasováním ruský teplouši Zlej BTw trole *2* *2* *2* *2* *2*
      Sobě jsi dal plus 12 za vteřinu - jsi s tím podváděním nenápadný jak lejno na botě ruský trolle *2* *2* *2* *2* *2*
      • Ty nejsi holka ale americká mrdkaa.
  • Na začátku srpna bude vyhlášeno celonárodní referendum o tom jestli bude profesor Putna zbaven možnosti učit na heterosexuální škole

    dále bude projednán zákon o zákazu navštěvování škol postiženými dětmi..

    Ovčáček
    • Smutné je to, že je občanům putna, kdo oblbuje jejich děti.
    • Ovce, ty se starej o Peroutku a tvého prolhaného šéfa, ne o Putnu!
      • Putýnka je putna celému národu kromě bratrstva potroublých "profesorů". Což je chyba. Ale to referendum je slastná myšlenka. Znamenalo by snad konec poťouchlých "profesorů". Jejich filosofie je .... vy nám do našich kejklí nekecejte, ale my vám budem ku.vit mládež, kecat do všeho a zbytek obevatel ČR je lůza.
    • Ten Ovčák už asi začal chlastat jako Ovar, jinak to není možné?
      • No jo , co chcete od Božky z Bruselského protektorátu ČR. I když blbost bruseláků jde jen cestou prachů do vlastní kapsy.
  • To, že zločinci kolem Putina tunelují o sto šest a Viktor Kožený je proti nim učiněné nebeské neviňátko, je zkrátka fakt.

    A když na jejich zločiny člověk upozorní, dopadne jako právník Sergej Magnitskij, kterého umučili k smrti ve vyšetřovací vazbě.

    Bill Browder žil déle než 10 let v Moskvě a řídil nejúspěšnější investiční fond v Rusku. Tento úspěšný americký podnikatel původně Putina podporoval, avšak v roce 2005 byl z Ruska vyhoštěn. Zkorumpovaná skupina ruských činitelů totiž prý vykradla jeho investiční fond Hermitage Capital a zneužila ho k podvodnému daňovému přiznání, což dokázal právě jeho právník Magnitskij. Ukradeno mělo být 230 milionů dolarů (zhruba 4,6 miliardy korun.). Bowderův příběh jako první u nás zveřejnil server Britské listy, který jej přeložil ze serveru britských novin The Guardian.

    Tyto zprávy by nikoho, kdo nemá tmu před očima, neměly překvapovat. Ovšem, když zloději spjatí s vládní mocí, kradou takto veřejně miliardy a ve vězení nakonec skončí ten, kdo na tuto loupež upozorní, tak to je vážně síla. Státní moc si může v Rusku s vámi dělat, co chce. Stalin dal nejvýrazněji najevo, že lidský život pro něj nemá cenu a Rusko tuto tradici dodržuje pořád. Koneckonců Putin a jeho nohsledové jsou z velké části bývalí kágébáci a komunisté, a jak se říká, bývalý komunista je něco jak bývalý černoch.

    Současná kremelská věrchuška své bolševické způsoby pouze kryje do rádoby vzletných vlasteneckých hesel, přičemž uvnitř zůstala rudá, což dokazuje její obdiv k masovému vrahu a jednomu z nejhorších tyranů v lidských dějinách Stalinovi.
  • Sankce Rusku samozřejmě vadí, ale Putinovi je to jedno, ten má chleba dost. Pár hlupáků na světě chce ovládnout celý svět a svět negramotů jim věří. Putin je ještě větší blbec než jsme doufali.
    • Putin je ještě větší magor než byl jeho učitel Hitler.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit