Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No, když ze sebe někdo dělá přemoudřelého mladíka???
  • Promiň Menzel je havloid parohatej - to se neposmívám, ale cosi to říká.
  • Nemůže používat mozek, páč jí při přemýšlení štěrchá.
  • Za slovem mísu chybí Paranoia, parohy a stihomam....
  • nemůžu si pomoct, mám poslední dobou velmi silný pocit, že se nám vrátila padesátá léta. Hysterie a dezinformace dosahují hvězd.....jen ty strany se prohodily......
  • Alčo už nejsi v zemi divů a halucinací.
  • To je tak. Šéf Polského státu, fašista beck uzavřel dohodu z Hitlerem dávno před Rusy. Ovšem Polsko zavazelo - drank nach Ost. Tak dodržovali a v současné době dohody státy západní Evropy a USA.
  • Já jsem slušná holka. Ty prostě jen nesneseš jiný názor.
  • Další oblíbená lež Putinovců - Ukrajina je plná fašistů.

    Kdyby to byla pravda vítězí jejich strana - pravý sektor drtivě v každých volbách.
    Nic takového se neděje. Proč? protože fašisté na Ukrajině jsou v drtivé menšině.
    Neonacisté jsou i v EU a Rusku.

    Jen proto že má pan Menzel jiný názor dočkal se tu urážek a sprostých nadávek.
    Ukazujete pouze že jste totalitáři i co nesnesou jiný názor.
  • Vytýkám Rusku, že nepřeválcovali fašisty Ukroše!
  • U vínka se to " umělcům" pindá. Systém KKD. Měl jsem ho za slušného objektivního člověka - měl.
  • Menzel se chová a myslí jako blb. Kde blb, tam nebezpečno.Blb! Spadnul z višně - Američané neosvobodilii půlku republiky, Menzel se pomátl. Plzeň si osvobodili plzeňáci sami a pak si přivezli Amíky. Bóže, to je blb! Nebejt Stalina tak tady nikdo už dávno nebyl a všude by byli Němci. Míci platili Hitlera do posledních dnů vállky, Amíci chránili wehrmacht a chtěii ho použít znova proti Rusku! Plzeňáci dobře věděli, že Amíci chránili whrmacht a německým zločincům-důstojníkům nesmělo být ublíženo a plzeňáci měli zákaz vycházení atd.! Fakt ten Menzel je blb!
  • Zeman sklidil v EU zasloužený posměch protože trapně popíral Ruské vojáky
    na Ukrajině.

    Tvůj problém že nesleduješ zprávy.
  • Putin Rusko vlastní on sitam už krást nenechá... Protože go rusům dávno jiýž ukradl
  • Když se Hitler dostal k moci, tak začal mít zájem o své krajany... Došlo to tak daleko, že napětí např u nás v Sudetech mezi Němci a Čechy rostlo. Bylo umělu živené a podporované z Německa.-htěli se připojit k říši. Přišel Mnichov a my jsme přišli o Sudety.. Paralela... Krym- východní Ukrajina. Ukrajinci Ruské národnosti se začínají ozývat a jsou nespokojeni. Zničeho nic se tam objevili dobře vycvičení, dobře vyzbrojení, dobře organizovaní, neoznačení ozbrojenci... sám Putin pak přiznal, přítomnost svých lidí a ostřelování Ukrajinského území ze svého. Zdůvodňoval to ochranou ruských občanů.. stejně jako Hitler.
    Svými a neoznačenými vojáky na cizím území rozpoutal konflikt stejně jako Hitler. že Jaceňuk udělal chby .. asi ano. Ale na tuto situaci, kterou Putin provedl nebyl nikdo připraven.. nemyslíš? Můžeš argumentovat Kosovem, že bylo také uměle odtrženo od Srbska. Jenže tam probíhaly etnické čistky.. Masové hroby toho jsou důkazem..Nebylo asi jiné možnosti... Kdežto na Ukrajině žádné čistky neprobíhaly. ...
  • Alenko vidím,že si pleteš pojmy.Milovice byla základna SSSR,ale až po roce 1968.Já psal o roce kolem 1958 a to opravdu nebyla.
  • Pro ty co tu směšně popírají ruská vojska na Ukrajině.

    Stačí si najít článek - všichni jsme věděli kam jedeme říká Ruský tankista.
    Bojoval o Debalcevo. Jeho jednotka tajně přejela hranice a zamaskovala Ruské znaky.

    Takže to máme nelegální přechod hranic plus terorismus protože Ruská armáda
    tam oficiálně neoperovala.

    tak co tu chcete obhajovat? Je to napadení Ukrajiny.
  • Vážená "Alenko",jak videt není vám pomoci-radíte se mezi ty,pro které jsou noviny,TV a casto prepsané /ve smyslu soucasných potreb/knihy dejin.Budete-li se tím "hloubeji zabývat" treba zjistíte ,kdo vyvolal napetí a k cemu vlastne slouží pakty.Soucasne si Polsko hraje na Velmoc/je to až k smíchu/ a provokuje Rusko.Asi mají opet pocit,že když neco vyvolají jím opet nekdo /ne/pomùže.Nevím sice kdo jste ale moc toho nevíte .I lexikon vám málo pomùže. *14*
  • Myslím realisto,že jste to napsal dobře.Mám z toho stejný pocit.Naštěstí jsem absolvoval školu,kde mě učili používat vlastní hlavu.Při čtení některých příspěvků se ani nedivím jak to u nás vypadá.USA mapuje cestu po bývalých satelitech SSSR a vnuci nemůžou projet po místech,kde bojovali jejich dědové.O tom by měl pan Mencl natočit film.Možná by to bylo na nějakou pokryteckou cenu pokryteckého národa.To opravdu není ani trocha demokracie.
  • už Amerika zaplatila ten svůj dluh který měla k 17 dubnu uhradit? Tak končí velký emerický sen o "neomezeném" rabování......až dá USA svou ekonomiku do pořádku a okolní svět podle jejího vzoru také uspořádá své finance, pak můžete kázat Rusku o hospodaření....zatím to ale vypadá jako když lupič poučuje zbytek světa o "poctivosti" *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit