Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Absolutní pravdu má pan Menzel. Fašismus se z Kremlu šíří všemi směry!
  • Musím odporovat v tom, že pokud by o Miloši Zemanovi měla představu, jakou má Menzel, většina národa, tak by si ho zřejmě ona většina nezvolila za prezidenta. Nezdá se vám?
  • dzixy
    Bohouši, Ty a Tobě podobní by ste si neměli až tak všímat a "protiargumentovat" tím, že budete kritizovat gramatiku. Všímej si více obsahu. A co píšeš o zvratu války u Stalingradu, tak to je teorie učená ve školách ještě za totality. Kdesi je pravda asi jinde, nebo není celá.
  • potrénoval jsem na sobě,klikomat je funkční,no nic práce volá *14*
  • dopiju a jdu na to,jinak dobré ráno proletáři *14*
  • dzixy
    Pete, Ty lžeš, jen to tiskne. Z genocidy viníš Ukrajince a přitom to začali separatisté s pomoci Ruska. Nečti jenom ruské noviny a weby.
  • vyvážený příspěvek *3*
  • naprosto souhlasím
  • dzixy
    Menzel se nezdá. I když není politik, zdá se, že svět chápe dobře. Naprosto lze s ním souhlasit v otázkách kolem Ruska a jeho ambicí pod Putinovým velením. Škoda, že i když jsou v Rusku velikání vědy, kultury, sportu a kde čeho, nemohou veřejně naplno představovat Rusko. Mělo by naprosto jinou tvář, než Putinovou. A o tatíčkovi preztidentovi Zemanovi má naprosto přesnou představu, jako většina národa.
  • Co jste dokázali vy ? krom toho neustálého pomlouvání všeho co není Ruské ??? *15* *15* *15*
  • To je asi nové hobby u tzv. VIP "zasvěceně " kecat do politiky...
  • Jsem holka. Pokud s tím máš problém tak s tebou není něco v pořádku Bohoušku.

    Simona.
  • Nu, zde asi bezpochyby platí ono moudré přísloví "Ševče, drž se svého kopyta!". Filmy dobré, pane Menzele, Vaše vyjádření k politickým událostem však na úrovni malého hošíka. A mimochodem, to platí pro většinu umělců.
  • Pane Menzele, vypadá to u Vás na stařeckou senilitu !
    Plete si dojmy s pojmy, a strach mám spíše z Vašeho překrucování.
    Vaše vrcholná tvorba skončila za Bolševika, do kterých tak rád kopete od roku 1990 točíte jen sr@čky a nebo kradete témata jako Chytilové. Na to jak jste vyváděl kolem scénáře
    " Obsluhoval jsem Anglického krále " tak to dopadlo docela průměrně a měl to asi opravdu točit Kachyňa.
    Protože mám taky paměť, tak Vám připomenu jak o Vás v jednom dokumentu mluvil režisér Krejčík , který o Vás mluvil jako o vlez-prdelkovi režimu jinak jste nemohl nic natáčet.
  • Simone, měníš sice nicky jako na běžícím pásu, ale stále vůbec ničemu nerozumíš. Mně se zdá, že jen píšeš to, co ti někdo poručí a nad obsahem nepřemýšlíš. Je to pravda, viď?
  • Pan režisér by se měl věnovat natáčení a do politiky které nerozumí se nemíchat.
  • Milane, jen pro upřesnění. Proti Hitlerovi nešly zdaleka všechny státy světa. Pominu-li Japonsko, tak v Evropě měl za spojence Itálii, Maďarsko, Rumunsko, Slovensko. Ty se od Německa trhly až když začalo prohrávat. A všichni historikové se shodnou, že zlom ve druhé světové válce začal u Stalingradu, po ohromné porážce wermachtu. Pak už byli Němci jen na ústupu. A je nepochybné, že největší díl válečných hrůz nesl na svých bedrech Sovětský svaz. Vliv v Evropě si mocnosti USA, SSSR a Velká Británie rozdělily již v průběhu války. Každá z nich chtěla urvat co největší díl z koláče zvaného Evropa, to je snad jasné. A že Stalinovi oba dva další politici ustoupili a věnovali mu východní Evropu, to byla buďto jejich slabost nebo politikaření. Jo a s tí dohnáním Německa za 80 let. Nu před 25 lety nám kdosi sliboval, že ho doženeme za 20 let, že? Já si myslím, že ho nedoženeme nikdy. Mimochodem, Milane, to "vydíte", je fakt strašná hrubka.
  • ale jdi, ty brepto, jak by mohla být vlastí země, jejíž vláda považuje tu "menšinu" jestli ona to nbude na Ukrajině spíše většina,.... za podlidi a chce je vybít atomem a nechce dovolit, aby mluvili tak, jak jim zobák narostl?
  • Pete, máš úplnou pravdu. Ne Rusko, jak říká Menzel, ale Ukrajina nyní připomíná Německo po nástupu Hitlera. Myslím si, že spousta lidí tzv. kulturní fronty se opět nechala buďto snadno obelhat nebo snadno zmanipulovat. Ale tito lidé jsou k tomu náchylní za každého režimu.
  • Alenko, kdybys náhodou, jako slepé kuře na zrno, narazila i ta na nějaký fakt, dej ho sem velkými písmeny, byla by to událost a byla by první svého druhu *15* *15* *15* *15* *15* a

    jinak - jaký pravopis, také vzdělání *3* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit