Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • přéééésně, chtěl bych žít v Osetii, mám bohužel smůlu, že žiju v nebezpečném česku








    PCHE !!!
  • Krásná a díky RF svobodná země plná šťastných lidí, kteří dnes a denně děkují panu Putinovi za svobodu, prosperitu a demokracii. *3*
  • Severní Osetie nebo v delším tvaru Severoosetská republika, od roku 1994 oficiálním názvem Republika Severní Osetie – Alánsko je republikou Ruské federace.
    Nový název Republika Severní Osetie – Alánie, který byl přijatý 24.listopadu 1994 obsahuje slovo Alánie, které pochází z pojmenování historického národa Alanů, od kterých Osetinci odvozují svůj původ. Ve stejném období byl přijatý i nový státní znak.
    Rozloha republiky je 8 000 km² na kterých žije více než 710 tisíc obyvatel. Hustota zalidnění je 88,8 obyvatel/ km². Hlavním městem Severní Osetie je Vladikavkaz.
    Všechny místní řeky vtékají do řeky Terek.

    Severní Osetie sousedí s Jižní Osetií, Kabardsko-Balkarskem, Čečenskem, Ingušskem, Stavropolským krajem Ruské federace a Gruzii.

    Republika se rozkládá na severních svazích Kavkazu. Na jihu má hornatý charakter a na severu jde spise o rovinu. Nejvyžší horou 4780 metrů vysoká Dzhimara.

    Severní osetie se nachází v moskevském časovém pásmu (+0300 (MSK)/+0400 (MSD)).
  • dearputin.com
  • Nechápu tedy, když Putin pomohl vyhrát Trumpovi volby tak proč Vladimíra Vladimíroviče Donald dnes a denně ponižuje, vypisuje nové a nové sankce a vytírá si s ním před celým světem zadek, divné
  • Zajímavá myšlenka. Pryč z EU a NATO
  • *3*
  • aeronet by měl vystřídat Čt a celá ČR by byla spokojená, doufám že se pan prezident zapojí do diskuzí na aeronetu
  • Silný názor redaktora a ani se pod to nepodepíše
  • I kdyby se z tebe stal heterosexuál, i kdybys přijal občanství EU a oholil si chlupy, tak nic nezměníš na tom, že psychopat Donald Putinovič Trump se dostal do Wyjthauzu za pomoci psychopatického kremelského skřeta. *2*
  • Souhlasím, velmi výstižné!
  • Tiscali žumpa redaktorů
  • Ústav nezávislé žurnalistiky - kdo na to může naletět ? Jen žumpa.
  • A já gay, transsexuál, Asiat, mající chlupy na bradavkách jsem se dostal do redakce Tiscali jako kuřbuřtík. Obšťastňuji redaktory o polední pauze a nechám si říkat Sajmon.
  • No jo, Donald Putinovič Trump se dostal do Wajthauzu za pomoci skřeta z Kremlu.
  • Když si vzpomenu, kolik do oči bijících lží jsem zde četl jen o válkou zbídačených chudácích uprchlících, mezi kterými prý převažují ženy a děti, tak se nedivím, že lidé chodí koukat, co píšou servery, jako ten výše uvedený. Kdybyste vy mainstreamoví novináři lidem nelhali do očí, vzdali se trapných manipulací a psali jen skutečnou pravdu, tak po těch Aeronetech ani pes neštěkne a vy byste se nepotýkali s takovým úpadkem čtenosti. No, jen dál pište o konspiračních webech. Upozorníte na ně aspoň další lidi, kteří nevědí, že takové weby existují. Uděláte jim akorát reklamu a sobě poskytnete medvědí službu.
  • No někdo na to má a někdo ne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit