Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Co to blábolíš, ty vořechu?
  • Punitore č. 2, kolik tady těch Punitorů vlastně je? Začíná se nám to tady nějak množit. Netušil jsem, že je to tak frekventovaný nick. Kdybych to věděl, volil bych jiný. Tohle není diskuze, tohle je blázinec.
  • ... jsem to zase popletla Pilsudski - Hitler si napřed rozdělili SSSR, teda tady v tom nešem blázinci je ale blázinec!
  • v Hamburku si vytíral zadek Putin Trumpem. Při vzájemných rozhovorech se Trump třikrát ptal Putina na zasahování ruských hackerů do amerických prezidentských voleb. Pokud skutečně očekával, že mu ten všemi mastmi mazaný, zákeřný, kágébácký darebák řekne pravdu, pak Trump ukázal celému světu pouze svoji nezměrnou hloupost a naivitu. Být na Putinově místě, také bych pomohl při prezidentských volbách v USA takovému hlupákovi.
  • Punitore č.2, ty stíháš hlásat ty své bludy na všech frontách, klobouk dolů!
  • To Jura:
    To je tím, že psychopati jsou nevypočitatelní. Hitler a Džugašvilli si nejdřív rozdělili Polsko a potažmo celou Evropu (Pakt Molotov-Ribbentrop) a pak se začali prát, každý chtěl mít i to co přiřkl tomu druhému. Zpočátku vítězil Hitler díky technické vyspělosti. A jelikož se civilizovaný svět domníval, že Džugašvilliho říše je méně nebezpečná (ukecal je také Beneš), tak ho podpořila a pomohla mu porazit Hitlera. A k čemu to vedlo? Bylo to prašť jako uhoď.
  • To je ale legrační článek, ono se ve světě nic neděje, že nás tady krmí takovejma hovadinama???








    PCHE !!!
  • co tam vysíláte? Já tady chytím pouze ČT a NOVA PRIMA a jiné proamerické tv.
  • nezůstávej vy prašivý ruský kolaboranti, alou z čech chátro komoušská
  • vivat svobodná Venezuela








    WOW !!!
  • pryč z Česka a NATO
  • bohužel proruské konspirativní informace jsou pouze na webu. Nedosahují goebelsovské úrovně propagandy kdy proamerické konspirativní informace jsou jak v soukromých tak veřejnoprávních televizích (web je pro ně pouze doplňkový).
  • ještě aby jsi sám se sebou nesouhlasil *15*
  • ale na ten server nechodí lídé, ale proruští kolaboranti a to je rozdíl *3*
  • jedině Russia Today








    WOW !!!
  • Chci si počíst, nemáte někdo aktuální seznam webú:
    1)proruských ?
    2)proamerických ?
    3)probruselských ?
    4)protibruselských atd.atd. ?
    Anebo jsme vystaveni propagandě jen z jedné strany ???
  • mám stejné informace








    PCHE !!
  • Takové tiscali se nedostane ani do prahy.tak že závidí.
  • *5*
  • Němějte strach, brzy se rozpadne EU a s Ruskou federací se vrátíme tam kam čechiie patří, k našim slovanským bratrům, rusům.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit