Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Babiš udá Česko. Starého psa novým kouskům...
  • "Odpůrci Miloše Zemana se rekrutují především z okruhu městských liberálů, neboli, jak se poněkud pejorativně nazývají, z okruhu havlistů, pravdoláskařů či kavárny (zdaleka nejenom pražské). Tito lidé použijí vše možné i nemožné, aby prezidenta Zemana očernili a přesvědčili voliče o tom, že ho nemají volit. Protože se jim to ale příliš nedaří, neboť tito lidé nejsou mezi běžnou populací příliš oblíbení, snaží se neustále přitvrzovat rétoriku. A tato kampaň proti prezidentu Zemanovi se neustále zostřuje i vzhledem k blížícím se prezidentským volbám."
  • Tak je jasné že psát opak pro všechny sluníčkáře znamená že jsi proruský.
    Bohužel ten jejich mozeček nebo prejt co používají to větší smysl nedá.
  • Takové články jen dělají Aeronetu reklamu a úplně"zadarmo". Upozorní lidi, co Aeronet ještě neznají, že takový web existuje. Víc si šéf Aeronetu VK přát ani nemůže.
  • ... mě to tak štve, že nejsem chytrá jako pan BTW, jsem jenom chromá ústavní husa a vzteky se jednou udusím, pa vaše Simča








    VIVÁT !!!
  • tak mi řekněte kdo lépe a pravdivěji informuje o roztahování muslimáků v EU? Kdo přináší podrobnější a originálními podklady podložené informace? Třeba nedávno _ jak byli čeští studenti systémově ubytováni v Londýně? Bohužel v muslimských rodinách! Nyní - jak v Akvaparku v Čestlicích běžně provozovatel povoluje koupání v páchnoucích a špinavých burkách? A přidává fotografie a související dokumenty. Kluci v Aeronet - VIVAT!
  • najdi si svůj nick ty podtržené, zlodějské vemeno








    PCHE !!!
  • přéééésně


    vivat Zeman





    WOW !!
  • absolutní souhlas, lepší než evropská unie, by byla lepší sovětská unie kde by mělo Novočesko své hrdé místo
  • Putin by té neziskované organizaci hlídací sabáka ukázal jak vypadá demokracie. Němcov taky dělal machra.
  • hlidacipes?to tedy rozhodně souhlasím.
  • Trefnè
  • je všeobecná žumpa zákeřných pisálků pracujících s poloinformacemi. Tj. dostanou do ruky nějaký štěk a dotvoří kompletní bajku - jak by to jako mohlo být. Takové novinářské podvraťáky nechají tvořit noviny. A nejhorší je že tady tiscali je v tom podporuje! Fuj kluci!
  • blbe, ty prášky žereš už dávno, ale malý dávky.
  • tak u tebe ty prášky nezabraly, nemá tedy smysl, abych si je bral já.
  • že nevíš co meleš, nech si v blázinci zdvojnásobit prášky, třeba zaberou.
  • že tvými dojmy se putinor vůbec neinspiroval a neměl je na mysli.
  • že Chrchla tam nechodil.
  • že pan prezident se do diskuzí na aeronetu už dávno zapojil. Už před svým zvolením. Po svém zvolením ve svém zapojení do diskuzí na aeronetu vášnivě pokračuje.
  • proruský nebo objektivní? a hlídací pes je protiruský nebo neobjektivní?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit