Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nikdy jsem ANO nevolil, ale teď budu - co jsem zkoušel od 89 vše bylo na jedno brdo.
    Zloději křičí chyťte zloděje!!! Ať se ptáci, socani aj černoprdelníci podívají na tu spoušť,
    co tu po nich zůstala. Teď je k smíchu kauza Raath - ještě budeme pěkně cvakat.
    Pražský Boehma se nám taky vysmívá a celá zkorumpovaná a falešná pražská
    kavárnička, to je pakáž k pohledání. Strašní chudáci. Volím Babiše a šmitec *1*
    • Co ti Bureš slíbil za tu propagaci? Pytel koblih? *1*
    • Dějepis ,učit se, učit se *1*
  • No jo no...Chudáček Andrej..."všeci kradnů,len já čerpám" *1* Ať už se sebere a táhne
    • Jen ať tady pěkně zůstane a ať zatočí s Kalouskem a loupeživým hejnem modrých strak.
  • Měl by jsi,hlavne fú......tzn.nemusel
  • že straničtí samozvanci (kteří chtějí vymýšlet zákony kterými by nás sankcionovali) si sami sobě schválili imunitu,tak proč by mělo někomu vadit že ministr financí který chce sledovat finanční toky druhých, odmítá zpřístupnit své příjmy. JEN HOUŠŤ A VĚTŠÍ KAPKY....jsem pro aby si politruci schválili zákon že plebs například nesmí jíst maso a sami nechť se cpou masem k prasknutí. Možná to plebsu někdy v té hlavě zarachotí a rozhodne se konečně věci změnit. A KDYŽ NE, DOBŘE MU TAK.....
  • Andrej je chlapík, mě vůbec nezajímá, jak hodně se pakuje a na čí úkor. Důležité je neokrádat stát o miliardy, jinak ať si dělá co chce. Pokud dá tento Kalouskem a modrými strakami vydrancovaný stát dohromady, tak je to borec a já ho samozřejmě budu volit. Nevím, proč novinářští podvraťáci skučí a ječí a proč si dělají takové starosti o transparentnost a demokracii. Voliči věděli a vědí, kdo byl a je Andrej a očividně jim to nevadí. Pokud jsou voliči s Babišem nespokojeni, tak mu u voleb prostě nedají hlas. Je to tak jednoduché. Já ho volím stoprocentně!!!
    • Já ho sice nevolil ale dávám ti zapravdu.
  • Babiš má pravdu. Kdo z novodobých vládních a poslaneckých parchantů zveřejnil poctivě své příjmy. Nikdo a to kradli ostošest. Ať Babiš vydělá kolik chce, jen když se bude mít, za jeho vlády, dobře i občan.
  • No asi proto, že jsi veřejný činitel a musíš se ze své činnosti zodpovídat občanům. Pokud se ti to nelíbí, tak se věnuj podnikání a necpi se do politiky. Zatím ještě neřídíš stát jako svůj podnik. Zatím!!!
    Tak ovečky zase příště volte toho drzého rádoby diktátora, dostanete koblihu.
  • V normální, slušné společnosti by už po této větě musel okamžitě odejít z funkce,
    To že politikům dovolujeme říkat to je naše věc, je cesta do pekel.
    To jsou naši zaměstnanci, placeni z našich daní,. Oni musí zveřejnit informaci o doslova
    každém chlupu na jejich těle. To je daň za veřejnou činnost.
    a je na každém zda ji zaplatí či ne. Kdo nechce dobře ale pak nesmí být ve veřejném prostoru.

    Dzixy, uteklo ti že to není obyčejný podnikatel ale podnikající ministr vlády. Je to střet zájmů jako prase. A já si pamatuju jak ČSSD křičela že je nepřijatelné aby VV podnikatel Bárta seděl ve vládě ODS a TOP. Nyní jim ještě větší střet zájmů vůbec nevadí.
    • Závistivci kvičí. :-D On nemá přijmi jen z funkce ministra, tak proč by říkal kdejaké nahé díře kolik bere peněz. *1*
  • to mě u tohodle oligarchy fakt nepřekvapuje...obyčejní živnostníci - o nich ví všechno a to mu stačí...hlavně ho zase zvolte... *16*
    • Ano, budeme ho zase volit. On totiž nemá proč krást, tak jako ostatní.
      • :))) Je vidět, že marketingové oddělení pracuje na plné obrátky.
      • Ten bude krádst furt kdo má moc chce víc víc a nejvíc a dokud nebudeš delat za plesnivej chleba a plnit rozkazy tak te ta svina bude pronasledovat a když ho volíš tak asi víš proč protože bez bandy přisluhovačů ani bureš nic nezmůže.
  • Probůh, proč by měl kterýkoliv podnikatel komukoliv sdělovat své příjmy z podnikání?? Který to dělá?? Jistě, že sdělovat příjem, jako politik, podle zákona musí, proto že čerpá ze státního, ale v tom problém není. Ale není důvod ani povinnost sdělovat komukoliv své zisky z podnikání. Ti, kteří to mají vědět - finanční úřady - ví, kolik a co zdaňuje, a to by mělo stačit. Je to instituce státní a důvěryhodná. Ostatním do toho není vůbec nic a ukazuje to jenom na závist těch, co to chtějí vědět, a nevědí. Hranice porušení osobní svobody, přes které "nejde vlak" má své hranice. Je to jenom další hon sluníčkářů a závistivců na Babiše. Ještě že to ten kluk umí a zvysoka na ně kašle. No a u voleb jim vytře zrak.
    • Strojvůdce musel "skončit" když nedokázal vysvětlit 1,5 milionu na byt.
      Babinský nedokáže/nechce vysvětlit miliardu!????? *16* *16* *16* *16*
      Ale jistě si tu miliardu poctivě "nahákoval" po brigádách u lopaty! *2* *2* *2* *1*
      • To se musel strejda Vik s igelitkama uběhat ten musí mít packy jak superman. *1*
      • Kočičáku ty vysvětli proč nejsi hospitalizovaný. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit