Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ... samozřejmě se s žádnou ubohou sračkou o Babišovi a o ničem jiném nebudu bavit :)))
    • ale no tak! Přeci ty prase tady nebudeš rozhodovat. Ty máš nárok mít zavřený rypák.
  • ... nebe a dudy, je vždy kouzelné, když nejprimitivnější ušmudlaný póvl řeší borce Andreje :)))
    • jo Anrej je. Ale ty jsi jen obyčejný prasič stránek. Takový prd. Vyvrhel svého okolí.
  • dal dva koláče a dvě koblihy. A teď třeba může sajmon puknout závistí a vzteky.... *4* *6*
  • Pánové,naši novináři se stale honí za vidinou senzace a chtejí vědět kolik kdo bere,je to závist.Pracoval jsem léta v cizině a v každém zaměstnání jsem musel podepsat smlouvu,že nesmím nikde uvádět svůj příjem,jinak bych mohl být propuštěn.Dokonce se nikdo nesměl zajímat o příjem svého spolupracovníka, pod stejnou sankcí.
    Kupodivu všichni se na sebe usmívali a hlavně nikdo nikomu nezáviděl.Když by snad nějaký novinář zveřejnil něčí příjem okamžitě byl stíhán a "šel od válu" Tak by to mělo být i zde,i v případě bohatých, protože jim to pálí.Co je komu do toho kolik si vydělá svým mozkem .
    • ... nauč se psát, ty dementní blbečku :)))
      • a ty jsi tady jako za Prasečí univerzitu? Tak zavři rypák! Smrdíš celým netem.To bude po tvojí zparchantělé matce.
  • tady se všichni Sajmonovi smějí, ale já ho uznávám jako statečného odbojáře proti totalitě. Když jsme se ve škole měli učit sovětskou hymnu, Sajmon nepřišel na hodinu ale slyšeli jsme že prý v rámci demogratyckého odboje chtěl podpálit JZD a přijelo pro něj KGB až z Moskvy. Pak se sice ukázalo že se prostě jen ulil ze školy, ukradl otci Marlbora a čůčo, prostě se ožral a cigaretou málem podpálil stoh slámy a nepřijelo pro něj KGB nýbrž sociálka která ho chtěla na měsíc šoupnout do děcáku, poněvadž jeho rodiče ho už měli plné zuby a sami o to požádali aby si aspoň na chvilku od rozmazleného spratka odpočinuli.....ale pro mne je Sajmon hrdina a jsem rád že jsme spolu chodili do školy.....
    • fenomenální soudruhu BTW, dostaneš medaili *3*
  • Na světě není pitomějšího a závistivějšího tvora, než je český novinář.
    • ale je - je to závistivý pitomý občan čr *12* nejlepe málo vzdělaný cítíc se podhodnocen neustále reptajíc v hospodě u škopku jak on by vše uměl lepe *12*
  • Ze života, jedu takhle z Brna vlakem v 89 a na vedlejších sicnách 2 borci, vysmátí a povídají si.... jen cinkejte. jeden byl bývalý spolupracovník (místopředseda buňky KSČ) a před ostatními pracovníky jsem byl kárán, že chytám západní větry. Dnes je z něj majitel vinárny
    a jiných aktivit - rychle přeskočil k ptákům ... no a druhý, říkalo se mu somrák, protože
    somroval Clea cigáry, no a dotáhnul to s ptáky až do poslanecké sněmovny. Před sametem
    sháněl ručitele (uklízečku), aby se mohl do KSČ nacpat. Samet byl rychlejší, tak valil k ptákům. A to ho podepřel kámoš, velké koryto na KV KSČ, aby zprivatizovali fabriku, což se jim povedlo. Sami měli Mazdy, každé z děcek taky a postavený krásný baráky v satelitu.
    Tak to bylo a my jen čuměli.
    • A co jste čekal, pane?
  • Bureš se vybarvuje. A to ešte nieriadi štát ako svoj podnik.

    *15*
    • ... jsi d*ment :)))
      • a ty jsi parchant po svojí zparchantělé matce. Celoživotní hnůj.Krása co?
  • A to koblihy nejím *11*
    • Když jsou dobrý, neznám nic lepšího. Američani rozdávali na Majdanu sušenky, tak na to by mě nenachytali.
  • Dovolte malou ale hodně důležitou odbočku mimo téma.
    Všimněte si, jak se blíží porážka údajného islámského státu v Sýrii a Iráku tak se množí i záhadná úmrtí údajných vůdců islámského státu. Neznámé komando ( vojenské?) se
    zničehonic ukáže na scéně a zabije slavného kata IS. Další vůdce je prý otráven.
    Nepřipomíná vám to spíše zametání stop? Likvidaci loutek které vědí příliš mnoho?

    Odpůrci migrantů jásají že Trump stopl migraci ale co to znamená pro nás? To že USA která tu oblast rozdrbala si svoje hranice chrání ale tím pádem další vlny nasměruje do naši EU:
    • To jsou důsledky tzv. národně osvobozeneckého boje, kdy CCCP v zájmu rozšíření svého vlivu a oslabení západních zemí podporoval zemích 3.světa různé bandy dobrodruhů, kteří rozvraceli zavedený řád a za pomoci CCCP se zmocňovali vlády v zemi a hráli si na "představitele svobodného národa". aniž by vůbec tušili co to je.
      • vznikem CCCP kapitalisté vyváželi své otrokářství a kolonialismus kdy rabovali jiné země a vraždili jejich obyvatelé v koncentračních táborech. Viz např. Transvaal bůrská válka a Brity vynalezené koncentráky které po nich teprve převzali Sověti a Brity milovaní Nacisté. Ani jinde ve světě se z "civilizovaných" kolonialistů a uzurpátorů netvářili dvakrát nadšeně ať Indie Amerika zbytek Afriky Vietnam atd. Není divu že otroci se snažili vzepřít svým lupičům a vrahům a přijali nabízenou pomoc CCCP. Taky bych ji přijal.....
      • Tak tohle je správnej zmat. Pán jistě pilně sleduje ČT a nic jiného. Včera jsem sledoval na Kabel eins doku, jak CIA dělala bordel a převraty po celém světě. Chtělo by to sledovat více informačních zdrojů. Ale Trump za toto opravdu nemůže, to je pravda, ale USA stoprocentně.
    • Naprostý souhlas se vším, ale v tomhle je Trump nevinně. On to ani nezapříčinil. On má teď plné ruce práce, aby zkrotil tu židovskooligarchickou mafii, dobrosrráčskou smečku a barevnou havěť, která dělá po ulicích binec.
    • To že migranti z Afriky a Blízkého východu jsou divoká zvířata je jasné.
      V podmínkách a kultuře nebo spíše nekultuře ve které žijí to nemůže být jinak.
      Ale odpovědnost nesou ti co je sem bez dokladů vpustily - politici.
      Je to jako vpustit mezi lidi divokou zvěř, Násilí a podopání nevinných lidí tomu odpovídá.

      Jeden reportér z rádia kápnul na dobrou myšlenku: jak víte že vůdci IS jsou skutečně Muslimové? všichni mají zahalené ksichty a bez mrknutí oka likvidují i arabské památky. Není náhodou to jak neustále zdůraznují že jsou muslimové důkaz že to řídí někdo jiný?

      Smrdí to na sto honů. Někdo se tu opravdu snaží vyvolat konflikt mezi Islámem a EU.
      • Možná by ten konflikt byl k něčemu dobrý, možná by se tím problém jménem islám po krutém boji definitivně vyřešil. Já už jsem na ten islám alergickej, už jsem vzteky bez sebe. Když si představím, že se tady pořád řeší něco, co neexistuje.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit