Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • vanhorne
    "Babiš loni ve Sněmovně řekl, že v době získání dotace vlastnily farmu jeho dvě dospělé děti a bratr jeho partnerky."
    Soudruh Babis by mel, jestli nechce byt povazovan za zlodeje a lhare, vysvetlit proc mu to trvalo nekolik tydnu, nez tajemstvi vlastnika Čapího hnízda zverejnil.Proc by jeho rodine hrozilo nejake nebezpeci jen v te dobe, proc jeho klanu nehrozi i ted?Ceho se to vymyslene nebezpeci polekalo, ze zmizelo?Nepotreboval ten pan Babis nahodou nekolik tydnu k tomu, aby mohl vlastnictvi Čapího hnízda prepsat na cleny sveho klanu?Jedine existujici nebezpeci je soudruh Babis a jeho parta. Babis si asi mysli, ze vsichni jsou tak zaslepeni jako jeho uctivaci.A co ta nahla zmena urcitych bodu v tom jejich slavnem anono codexu?Neni to nahodou take nejaka politicka objednavka? ☺
    • Člověče jak si to představujete? To jako zašel na katastr nemovitostí aby tam zpětně přepsal vlastnictví nemovitosti? *14*
      Po devíti letech? Nechci vás urážet ale ...
      Vlastnictví firmy taky nelze zpětně přepsat. Pokud by se o to jenom pokusil (nevím jak, všechny listiny jsou veřejné a nelze je zpětně měnit) byla by to politická sebevražda.

      Úplný přehled změn zápisu společnosti Farma Čapí hnízdo, a. s., ve veřejném rejstříku
      https://cs.wikipedia.org/wiki/Čapí_hnízdo
      *14*
      • vanhorne
        "Vlastnictví firmy taky nelze zpětně přepsat."
        Priznavam, ze se v tech pokroucenych klickach vasich zakonu nevyznam tak dokonale jako ty.Proto bych prosil tebe, jako odbornika ktery se v tom vyzna o vysvetleni. Pred deseti lety jsem koupil malou firmu, ale uz mne tak nezajima, proto bych chtel vlastnictvi prepsat na osobu blizkou.Ze tve expertizy ktera rika "Po devíti letech? Nechci vás urážet ale ..." mam dojem, ze jsem propasl urcitou casovou lhutu.Z toho usuzuji, ze muj budouci dedic musi cekat az natahnu, jak se rika haxny nebo hnaty?Tak se tady postupuje pri zmene vlastnika?Prekvapivy a zajimavy postup, ovsem mirne zkostnately, ale to bude asi tim, ze musi projit pres kosti neboztiku.Predem dekuji.☺
        • Ten údajný dotační podvod, kterého se měl dopustit A. Babiš, se odehrál před devíti lety.
          Proto je vaše úvaha
          ("Nepotreboval ten pan Babis nahodou nekolik tydnu k tomu, aby mohl vlastnictvi Čapího hnízda prepsat na cleny sveho klanu?")
          nesmyslná.
      • vanhorne
        "To jako zašel na katastr nemovitostí"
        Neptal jsem se, jestli Babis zasel na katastr, do knajpy nebo do bordelu.
        Ptal jsem se, proc a jake nebezpeci hrozilo jeho klanu v rozmezi tech nekolika tydnu
        nez toho vlastnika prozradil.Proc nesel na policii s tim, ze jeho klanu hrozi nebezpeci?Po zverejneni vlastnika najednou nebezpeci zmizelo.Nebezpeci unosu nebo kradeze, se obycejne vynori na scene az po zjisteni vlastnika.Nac potreboval tech nekolik tydnu a o jake nezname nebezpeci se jednalo???To vy, Babisovi pravni inkousti vysvetlete.Vim, ze v Cesku od politika a advokata se prime, srozumitelne a pravdive odpovedi malokdo docka.☺
  • mám přímý výhled na čapí hnízdo. Na komíně kotelny zdejší školy čápi hnízdí už spoustu let a nikdo to neřeší a policie nekoná. Asi nato nedohlíží ten "správný občan"
    • takoví tobě podobní vidí maximálně pilíře mostu a cítí puch z pochcané dlažby. Tak tady nemachruj.
      • zamečels...A TEĎ VYSKOČ.....
  • Tak ten vzteklý,ožralý notorik z Hradu chce jmenovat trestně stíhaného esébáka Bureše předsedou vlády! To v Evropě ještě nebylo! Kdo by se s ním pak scházel? Byl by černá ovce Evropy, tak jako Ovar. Opravdu, současný švajneraj na Pražském hradě nemá obdoby. Dementní ochlasta, obklopený zloději a aberanty různého druhu. Fujtaybl!
    • Ale fuj, takhle o Havlovi? Že se nestydíš...
    • fosilie
      Nanynko,víš co je dobré na vztek?Zalomit si ukazovák v konečníčku!A po volbách opět!
    • Jen si pindej, my jsme na to zvyklí. Mimochodem, na kterém rohu kroutíš kabelkou?
    • vrana k vrane seda vogo,akurat že nekera vrana nechlasce becheraka
    • Ovce si to pomatené ožralé strašidlo zvolily. Stačilo pár estébáckých keců
      • Můžeš si tady blejt, jak se ti zachce. Volby jasně vyhraje Zeman.
        • V téhle zdegenerované stepní gubernii je všechno možné. Tupců je tady dost. On je přece "lidovej", chlastá a mluví sprostě a to se tomu póvlu líbí.
          • uundy sem a uundy tam, bubble bum... *12* *16*
          • Vzpamatuj se, Václav Havel už přece zemřel.. a o mrtvých jen dobře, jak známo....
    • Však už se mu čas krátí, do ledna to musíme vydržet, pak se ten Augiášův Hrad snad vyčistí.
  • A teď tu o Karkulce

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit