Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • čapíčapíčapíčapíčapíčapí... hnízdo *1* *1* *1*
  • Zloděj Bureš v kriminále, moc se na ten den těším, pokud tedy nezdrhne za Krejčířem, oni jsou oba zcela stejní. Jediným rozdílem je to, že jeden je Polák z Těšína a druhý Slovák odkudsi z východu, jinak kradou úplně stejně a za každým z nich je několik zavražděných...
    • A kohopak to měl zavraždit?
      Jestli počítáte zavražděná prasata,tak to bude určitě masový vrah. *14*
  • Jako Babiše nemusím ale jsou všichni stejní ! Asi jim vadí, že je vyčůranější víc oni a že na to nepřišli sami.A vůbec co do toho mluví pražák ,když je to okres Benešov.
  • A tady taky srandy kopec. Ono to není na objednávku, ale spíš je to dáno tím, že všici kradnú, ale tak dlouho se chodí se džbánem pro pivo až se ucho utrhne.
  • Jedno je jasné, skvělá reklama pro Babiše a zadarmo, fakt jsem zvědav, kde se nárůst procent pro ANO zastaví..Policie peče koblihy pro Babiše zadarmo... *3* *3* *3*
    Vážení, můžete nesouhlasit, jak jen chcete, ale to je asi tak všechno, co můžete...zaklikejte si po 15.říjnu *1*
    • Já volím Bureše, je mi blízko...
      • Táhni do Alabamy, starý zvrhlíku! A vem sebou Forejta i Ovci!
    • Pokud by tomu tak opravdu bylo, znamenalo by to nedobré vysvědčení pro naši zemi. Ono stačí, že má Babiš se svou bandou ANO takovou podporu. Co nabízí? Jaké morální a lidské hodnoty chce prosazovat? Jaké tradiční civilizační a kulturní hodnoty Zemí Koruny České by chtěl připomínat a prosazovat? Vždyť ani nemá žádnou politickou stranu, ale jenom jakési "hnutí". Co to je to "hnutí"? A co nabízí? Že bude řídit stát jako (svůj) podnik. To je projev fašismu. *16* *16* *16*
      • ANO, bude to třeba nedobré vysvědčení, ale přinejmenším stejné jako za posledních dvacet let...nebo víc?
  • Vyšetřování činnosti A. Babiše "není na politickou objednávku"!
    A co takhle tu o Červené Karkulce a zlém vlku!
  • https://www.youtube.com/watch?v=hyc0cZIZ_Z8
    • Jo, jo, to byl Pan President, na kterého hleděl s úctou celý civilisovaný svět. To byl opravdový symbol naší země. Ale co se tam prolhalo po něm a co tam straší teď...
      • Havel nebyl nikdo. Funkci prezidenta změnil na šaška. A jako šašek se po světě prezentoval. Teď to po něm musí ostatní jen opravovat.
        • hele wOrvele, to ti pusa nebere strč tam radši bechera ten ti jatra voděla a kulhavku k tómu nevylezeš z dómu, takovýhle vogáče nosej ještě přezkáce vogo
          • Howna píšeš
        • Stávalo se mi v cizině, že lidé když poznali odkud pocházím tak mi sdělovali, že znají jméno našeho presidenta a vyslovovali ho s velkou úctou. A vycítil jsem, že si říkají jaká to musí bát krásné země když má takového presidenta.
          Zato dnes Milosh Bubble Bum slouží jako clown pro pobavení.
          Komunisti, kolaboranti a ostatní spodina by měli do konce života děkovat V. Havlovi za to, že prosazoval všeobecné odpuštění slovy "nejsme jako oni". Ukazuje se však, že to byla chyba. Měl spíš hlásat "komunisti a kolaboranti na kandelábry".
          • Svatá prostoto...
          • Ano dělal si jméno jen on. Když se vás někdo zeptá odkud jste jediné co se jim vybaví je Havel a Jágr. To je dost smutné díky naší bohaté historii.Tak že Havel prezentoval jen sebe.Naštěstí už se o něm vůbec nemluví. A ani novináři už nepíšou moc letiště V.Havla ale Ruzyně.....
      • v tom případě jsi tu písničku nepochopil *1* *1*
        • Nevím kdo z nás dvou to nepochopil. Obávám se, že já to nejsem. *3*
  • A Babiša jmenuju předsedu, i kdyby Putler amfory vylovil! Navíc má zásluhy jako konfident StB, já mám v tom bohaté zkušenost, v KSČ jsem postupoval pořád v před!
    • vanhorne
      "i kdyby Putler amfory vylovil!"
      Amphory lovil predloni.Letos o dovolene, ve sklenene bedne 400x200x165cm, harpunou lovil a pronasledoval 115cm velkou stiku, kterou po dvou hodinach udajne harpunova.On uz ale rajtoval i nekde na tygru, mam dojem.☺l
  • Jak hloupé,přece neřekne ano,ten a ten lépe řečeno Chovanec a ČSSD se svými kamarády si to objednali.Ten šéf policie je velký myslitel,jestli to vymyslel sám tak dej bože lehko.Žijeme v Česku tak už známe své papenhajské.
  • Však on se z toho Bureš vylíže, jako Janoušek, Nagyová...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit