Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pěkně vyskoč otroku! *14*
  • Kudy chodil tudy sral, americká filcka Simona..hi..hi
    • ty jsi opravdu k ničemu ruský potkane. Vůbec se ti to nerýmuje. *2* *2* *2* *2* *2*
      Simča je TA . *15* *15* *15* *15*
      • A věříš, ty americká filcko Simono, že je mě to úplně jedno..hi..hi
  • =====Vítalo je 150 lidí? To je pravdu drtivá většina obyvatel ČR. Co si měl z matiky kobliháři. :D
    • Zase překrucujueš slova ruská špíno.
      Více občanů ČR vítalo americký konvoj.
      Drtivá menšina protestovala.
      To se počítá z těch účadtnících se.

      Já jsem TA holka. Pokud ti to vadí tak se jdi léčit nebo zplynovat Putinovský teplouši.
      Já jsem demokratka. Zločinec Babiš patří jako ex člen KSČ k vaší komunistické mafii
  • Tak už pa pa Ivánci.
    Odchod na schůzi ZO KSČ 19.30 *14*
    • i ty ruský vtipálku. *15* *15* *15*
      ty tu přeci smrdíš nonstop zlej BTW Robure Rybanne hrdino Putine trolle. *15* *15*
      Podvádíš s bodama aneb mínus plus 6 za vteřinu.
      Tvůj omezený slovník tě však vždy prozradí ( čapisrál, chrchla.... *15* *15* *15*
  • Zvládám tři zaměstnání. Dopo Tiskali, odpo Tiscali a večer Tiscali. Makám nonstop Ivani. *3*
    • Nonstop jsi tu jen ty sám proruský trolle.
      Máš 150 nicků a další kradeš.
      Jenže ti je to prd platný, tvůj pořád stejný slovník ( čapisrál, chrchla, semjon, gayínek atd tě vždy prozradí. 20 lidí totiž nemá stejné slovní fráze. *15* *15* *15*
      I to tvoje podvádění s bodováním už je prokouknutý - mínus a plus 6 až 20 za vteřinu.
      Jsi nenápadný jak lejno na koberci ruse hnuse *15* *15* *15*
  • Pa pa pa nuly.

    Odchod do města - 19.00
    Příchod alias nový nick 19.05 *14*
    • tak to děláš jenom ty Rusáku hnusáku. Ty tu smřrdíš nonstop.
      BTW zlej trolle, hrdino Putine. rybanne, bez regisrace.
      Pořád stejné fráze a podvádění s bodováním tě však vždy prozradí.
      Takže změna jmen ti nepomůže *15* *15*
  • Český hrdina, válečný veterán, přivítal US okupanty vystrčenou zádelí. Celý národ mu pak poděkoval. *15* Další lidé je pak vítali zdviženým prostředníčkem. *5*

    http://zpravy.aktualne.cz/domaci/zadek-na-americky-konvoj-vystrcil-veteran-z-misi-v-kosovu-a/r~218b1b00266611e6a77e002590604f2e/
    • Byl sem tam osobně. Většina je vítala slovy fak jú a go home ami. *1*
      • Tak to jsi tam nebyl Ivane, protože většina lidí amíky vítala.
        Prtotestující komunistická špína byla v drtivé menšině.

        Naštěstí jsou záběry z této akce a tak jsou tvoje lži snadno vyvratitelné rusáku hnusáku *15* *15* *15* *15*
    • Více lidí konvoj USA vítalo. český komouš byl jako vždy v drtivé menšině. *1* *1* *1*
      Jo na USA můžeš jenom virtuálně kadit ruský internetový trolle. *1* *1* *1*
      Vojensky i ekonomicky má USA totiž nad tvým prašivým zaostalým Ruskem drtivou převahu *4* *4*
  • Jste opravdu chudáci, smrdíte nonstop na Tiscali, jinou zábavu nemáte. Vedete opravdu smutné prázdné životy. *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    Teplouš z redakce tiscali BTw mění jména častějc než trenky ale vždy se prozradí tím podvodem s hlasama - plus mínus 6 až 20 za vteřinu. faakt nenápadný *15* *15* *15*

    Jsem spokojená mladá holka, hlídačka dětí a reklamní návrhářka, mám spoustu přátel, spoustu koníčků. Jsem spokojená lesbicky orientovaná demokratka.
    Stačí sem jenom občas nakouknout. A pořád tu smrdíte vy zkrachovalé ruské socky *1*

    Bye Bye NULY:
    • v orlandu jsi chyběla
      • Já jsem holka takže Ta lesbička.
        pokud ti to vadí tak se jdi léčit ruský komouši homouši Ricarde Ivane *15* *15* *15*
        Pa pa špinavá smradlavá ruská nulo *15* *15* *15*
        • Přečti si to znova
  • Takže Pa Pa nuly.

    Mám ráda Americké komiksy a Americkou muziku
    Youtube - dívčí skupina L7, alba bricks are heavy, smell the magic, hungry for stink.
    A skvělé koncerty L7 také ny youtube - L7 live at rockapalast, 1996 Essen, Germany
    a L7 hollywood rock 93, rio de janeiro. brazil. Skvělé. Divoká muzika která dodá krev do žil.

    Vy utrácejte své bezcenné životy tábořením na Tiscali. Váš problém. *5*
    • Už jdi nulo
      • Nula je tvůj lhář a ožralec Zeman. *15* *15*
        • No tvuj otec soudruh a člen RG co nakradl a pak se divil že mu to soudruzi vzali nás nezajímá
          • Jsi gauner a zrůda .
            Můj otec v KSČ nikdy nebyl. Maminka také ne.
            Váš zločinecký komunistický režim ukradl naší rodinně rodinnou vilu.
            Váš zločinecký komunistický režim vyhodil mého strýce ze zaměstnaní jen proto že se teta vdala za občana západu. Jsi hyena pokud tyto komoušké zločiny podporuješ.

            Komunistické grázly, vrahy a zloděje jako je Putin tu podporuješ ty. Já ne
            • UŽ TI to naši demokraté vrátili.Nebo po přezkoumání zjistili že soudruh nemá nárok.
            • Kdepak. váš komouš okradl mnoho rodin v československu včetně té naší o jejich poctivě získáné rodinné majetky. okradl i drobné živnostníky.-
              a té zlodějně vy zbabělá komunistická prasata říkáte znárodnění.
              Jste jen vrazi a zloději. Hitler dělal dobře že vás zplynoval.
              byl to zločinec ale vy proruští komouši jste ještě horší
            • Zloděj okradl zloděje:-D
  • zlej trolle. než tu začneš žvanit o indiánech tak si zameť před vlastním ruským prahem.

    Pokrytectví zlého BTW trolla především nezná hranic. Zatímco Američanům jsou neustále předhazovány války s Indiány a zločiny ve Vietnamu, tak daleko horší zvěrstva ruská, a to jak v provedení carském i sovětském, jsou ze strany tohoto trolla přecházeny mlčením.

    Jenom připomínám, že ve stejné době, kdy ve Spojených státech amerických válčili bílí s Indiány, tedy v I. polovině 19. století, zahájily ruské armádní sbory dobývání Kavkazu. Nakonec obrovské přesile - půlmilionové carské armádě – tamní horské kmeny podlehly. Tato brutální invaze si vyžádala 8 milionů mrtvých Kavkazanů
    tedy daleko víc než zahynulo Indiánů v severní Americe.
    • anonym-nevím ale 100 milionů je víc než 8 milionů na jednom etniku?(ale je to váš spor tak si to rychle přepočítej a oprav)
      • Mas tam odkaz, tak se nan laskave podivej.
      • Ruský SSSR v počtu vražd překonal jak nacistické německo tak i genocidu indiánů.
        Takže se marně snažíš překreslit dějiny.
        • Jedo etnikum...uf .chytrému napověz.......

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit