Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Copak kavárna má strach. *1* *1* *1*
    • Slušní inteligentní lidé chodí do kavárny. Naproti tomu lůza, ožralové, hulváti a sprosťáci chodí do IV.cenové. Jelikož ale ta lůza je schopná loupit a vraždit, je třeba držet ji na uzdě. *16* *16* *16*
      • Tak se drž. *14*
      • Zajisté *15* Hitler Marx i Stalin do kavárny chodili. Jejich myšlení se stále předává na další generace. Měli by z tebe radost. *4* Dobře si pochopil že je třeba se prosadit jako hulvát sprosťák a loupit a vraždit jako puštěný ze řetězu. Pak si nasadit masku slušnosti a inteligence a popíjet kávu nejlépe ve vyšších kruzích vystavený někde aby tě nepřehlédli... *5* *1* *12*
  • havloidní čapisral *5*
  • komentář mimo mísu a čas pane pisálku
  • Americká filcka z redakce Tiscali Simona je pořád zde a prudí a prudí. Je za to asi dobře placená, jinak by zde pořád nemohla být. Je tu o sobotách, o nedělích, v noci, brzo ráno, prostě vždy tu americkou filcku najdete na diskuzích serveru Tiscali. Je nemožné se jí zbavit, třeba dnes už se s námi asi pětkrát loučila, je jako nějakej Bouška z Libně, osmnáckrát za večer ho vyhodili od Exnerů a vždycky se jim tam vrátil, že si tam zapomněl fajfku. Ona ta americká filcka Simona je tak vytrvalá, že by se mohla stát ministryní.
    • Jsem reklamní návrhářka hlídačka dětí.
      jsem olomoucká holka a v Olomouci jsem redakci tiscali ještě nikdy neviděla.
      pokud ty jí tam vidíš tam jsi buď blázen nebo ožralej. *15* *15* *15* *15*

      Nikdy jsem tu nonstop nebyla. Další vaše pomluva a lež. Jen slučujete různé lidi do jedné osoby. Jediný kdo tu smrdí nonstp je váš ruský troll zlej BTW Ryban Putin troll.
      vždy ho prozradí zmanipulované hlasování ( plus a mínus 6 za vteřinu) a pořád stejný čapisrálovej chrchlovej semjonovej slovník. Takže změna jmen mu nepomůže.

      Co je to prudí? Toto debata pro všechny. Pokud se ti nějaké názory nelíbí tak je nečti. Mikdo tě nenutí.
      • A ještě jsi navíc ty americká filcko úplně blbá, zmanipulovat hlasování může udělat jenom správce sítě serveru Tiscali nebo lidé kteří tohoto správce mohou ovlivnit, třeba ty pitomá Simono.
        • pořádně hloupej jsi leda tak ty.
          Kdybych podváděla s hlasováním tak bych si těžko vlastní příspěvky za vteřinu
          zmínusovala 20 bodama. *7*

          Potom správce sítě Tiscali kope za vašeho grázla Putina,. protože proruské příspěvky mají za vteřinu podvodem plus 6 až 20 a neruské příspěvky stejným podvodem za vteřinu mínus ž až 20 bodů.
          • My nejsme zaměstnanci serveru Tiscali jako ty americká filcko. Jsi ještě navíc k tomu si blbá. S tebou si tam vyzdobili..hi..hi
            • Já také nejsem zaměstnaná u tiscali.-
              Redakce tiscali vám nadržuje vám Putinovcům když vám toleruje sprostá slova za které druhé lidi blokuje a když Putinovec BTW z tiscali může vesele podvádět s hlasováním.
  • kde jsi chodila do školy? Nebo chodila jsi vůbec? Nebo jsi minulý týden pekla hambáče v Hladovém oknu a nyní jsi redaktorka.Holka ty nám tady fabuluješ.Píšeš polopravdy a domněnky vydáváš za jasná fakta.Ty jsi opravdový komediant.V civilu máš jistě klaunský nos kárované sako o botiska č 12, že?
    • ačkoliv se asi budete divit, tak si myslím že tato dáma si váš příspěvek nepřečte *15* *15* *15* víte proč ?

      odpovím za vás, jste bezvýznamná ruská nula *15*
      • obrečím to. Fakt.Máš pocit že čtení-nečtení nějaké bezvýznamné novinářské šmudly fabulující s daty a poloinformaceni jako bulvár - je pro mne podstatné? Když někdo zmastí v hodinové mzdě článek o ho.nu tak je třeba mu dát zřetelně najevo, že jeho místo je v oranžové kazajce a s koštětem u popelnic.
      • A ty jsi americká filcka, bukvice Simon smraďoch, zaměstnanec redakce Tiscali, tudíš se svými názory můžeš jít, tak akorát do prdeléé.
      • Vikomt Cobram jeť se projet na kole *3*
        • Jsi náš. Máš +20 rublů!
          • Ruble si strč do zadele *3*
  • http://leva-net.webnode.cz/products/americke-valecne-zlociny-za-poslednich-400-let/
  • Tak co dneska novýho v Chánově? Už si tam rozdal koblihy banáne? :D
  • Americká pakáž nedá pokoj:

    https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/406811-primeri-v-syrii-nedrzi-americti-diplomate-vyzvali-k-vojenske-akci-proti-asadovi.html
    • josef.servit.9
      Dubnová nadržuje Klintnové, která je zodpovědná za smrt svého kolegy na středním východě. Věděla že ho přepadnou a neposkytla mu ochranu !Je to vrah kolegy ?
  • Ano velice pravdivé, jak jsme decimovali nejen původní obyvatele indiány, ale máme na krku již téměř miliardu mrtvých lidí na celém světě. Částečně přímým vyvražďováním, ale hlavní oběti jsou tzv. následné oběti, zemřeli hladomorem, epidemiemi a nemocemi vzniklými z ekokologických zátěží od našich vykořisťovatelských korporací. Ano jsme američtí vrazi!
    • ty vymatlanej blbe, americké indiány zmasakrovali Evropané a jejich potomci kteří Ameriku osídlili, takže my, jsi hlupák
      • vrať se do školy vznik USA 1789 *3*
  • by chtěla způsobit celosvětovou epidemii, ale má smůlu, my máme lék, PRAVDU!
    • tvoje bolševická pravda v ČR nikoho nezajímá ty smradlavej komouši
      • A tvoje pravda, americká filcko Simono, jenom redaktora serveru Tiscali..hi..hi
        • Redakce tiscali nadržuje vám Putinovcům, toleruje vám tu sprostá slova za které druhé lidi blokuje a nechává BTWho podvádět s bodováním.
          Takže s redakcí Ivana Tiscála jdi do řitě.
          Jsi těžký paranoik. já jsem hlídačka dětí.
          • Prosím osvětli nám kdo je putinovec podle tebe?
            • Dokaž to
            • za putina tu kopeš každý den. Takže do zadele jdi ty směšný pokrytče.
              já jsem prozápadní demokratka a volila jsem Cibulku. Ne kalouska.
              Jsem TA holka. pokud ti to vadí tak se nech léčit léčit nebo zplynovat ruský cvoku *5*
            • Až najdeš někde něco kde jsem se zastával jmenovitě putina .
              můžeš mně říkat putinovče
              do té doby kalouskovče odpal do pi.e *3*
            • Já jsem se Obamy ani Kalouska nikdy nezastávala. takže jsi zase vedle
              Obama je slabý prezident a jsem ráda že končí.
              ty se zastáváš a podporuješ Putina - proto jsi Putinovec. a jsi směšný když to zapíráš.

              jednak jsem TA holka. Pokud ti to vadí tak se jdi léčit.
              a vždy jsem volila Petra Cibulku. Ten totiž ví kam poslat komunistické zločince ( z KSČ M i ty v převleku za pravičáky a podnikateleú kteří stále ničí ČR i rusko.
              do vězení a na šibenice
            • Tak že jsi obamovec?či kalouskovec? podle téhle tvé míry?
              Ok jsi kalouskovec.
              diky za vysvětlenou
            • zastáváte se tu putina, popíráte zločiny jeho režimu. A kvičíte ať žije Putin.
              Takže jste putinovci. stejně jako každý kdo řve ať žije Sparta je spartaň protože se k ní hlásí.

              a jste navíc směšní když se bráníte označení Putinovci za kterého tu přitom nonstop kopete *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit