Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • josef.servit.9
    USA není dobrý, poctivý obchodní partner, jeho dovozní cla na šlechtěnou ocel je svinstvo!
  • josef.servit.9
    Dubnová nadržuje Klintnové, která je zodpovědná za smrt svého kolegy na středním východě. Věděla že ho přepadnou a neposkytla mu ochranu !Je to vrah kolegy ?
  • Americká pakáž nedá pokoj:

    https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/406811-primeri-v-syrii-nedrzi-americti-diplomate-vyzvali-k-vojenske-akci-proti-asadovi.html
  • http://www.securitymagazin.cz/sebeobrana/svycarsky-general-vyzbrojte-se-evropa-je-na-pocatku-obcanske-valky-1404048657.html
  • Trochu daleko od domova?
  • Bojujeme za americké hodnoty a svobodu v afganistanu:-D
  • Přečti si to znova
  • Zase překrucujueš slova ruská špíno.
    Více občanů ČR vítalo americký konvoj.
    Drtivá menšina protestovala.
    To se počítá z těch účadtnících se.

    Já jsem TA holka. Pokud ti to vadí tak se jdi léčit nebo zplynovat Putinovský teplouši.
    Já jsem demokratka. Zločinec Babiš patří jako ex člen KSČ k vaší komunistické mafii
  • Já jsem holka takže Ta lesbička.
    pokud ti to vadí tak se jdi léčit ruský komouši homouši Ricarde Ivane *15* *15* *15*
    Pa pa špinavá smradlavá ruská nulo *15* *15* *15*
  • Dokaž to
  • v orlandu jsi chyběla
  • Ty sedíš na ruské ambasádě zlej trolle.
    S tím hlasováním podvádíš moc okatě. Plus 7 za vteřinu.
    nenápadný jak lejno na talíři *15* *15* *15* *15*
  • Jste opravdu chudáci, smrdíte nonstop na Tiscali, jinou zábavu nemáte. Vedete opravdu smutné prázdné životy. *15* *15* *15* *15* *15* *15*
    Teplouš z redakce tiscali BTw mění jména častějc než trenky ale vždy se prozradí tím podvodem s hlasama - plus mínus 6 až 20 za vteřinu. faakt nenápadný *15* *15* *15*

    Jsem spokojená mladá holka, hlídačka dětí a reklamní návrhářka, mám spoustu přátel, spoustu koníčků. Jsem spokojená lesbicky orientovaná demokratka.
    Stačí sem jenom občas nakouknout. A pořád tu smrdíte vy zkrachovalé ruské socky *1*

    Bye Bye NULY:
  • Já také nejsem zaměstnaná u tiscali.-
    Redakce tiscali vám nadržuje vám Putinovcům když vám toleruje sprostá slova za které druhé lidi blokuje a když Putinovec BTW z tiscali může vesele podvádět s hlasováním.
  • 1. Semjon jsi ty sám. ty jsi ho na Tiscali vxtvořil když jsi zkomoil moje jméno Simona.
    2. Já jsem holka a tobě to vadí. Takže teplouš jsi ty sám BTW, rusáku hnusáku *2* *2*
    3. já jsem demokratka. Komunistického zločince Putina tu podporuješ ty.

    4. tebe také včichni poznají, podle toho jak švindluješ s bodama - plus a mínus 6 až 30 za vteřinu Nenápadný jak lejno na lednici fakt *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2* *2*
    Takže změna jmen ti nepomůže BTW zlej trolle Rybanne hrdino Putine atd *2*
  • UŽ TI to naši demokraté vrátili.Nebo po přezkoumání zjistili že soudruh nemá nárok.
  • Komoušskej teplej prasák Semjon Gayínek je o5 v řiti, pozná se to podle tapetování ovarovým Cíglerem!!!

    CHICHICHI !!!
  • My nejsme zaměstnanci serveru Tiscali jako ty americká filcko. Jsi ještě navíc k tomu si blbá. S tebou si tam vyzdobili..hi..hi
  • Vyskoč opičáku! *14*
  • Je to nepříjemná zpráva pro ruské seniory, jejich už tak bídné důchody neporostou, zatímco na trollích a propagandě Kreml nešetří. Je to také další důkaz krachu současné Putinovy politiky.

    Holt stačí nízká cena ropy a ruskému hospodářskému zázraku je konec. Ruský prezident Vladimír Putin měl štěstí, za jeho vlády ceny ropy a plynu prudce stouply a on tak mohl Rusy uplácet. Nyní ovšem cena ropy prudce spadla a ukázalo se, že „car je nahý.“ Rusko je příliš závislé na cenách surovin, i když se vládce Kremlu snažil, ale tuto závislost nesnížil.

    A tak při návštěvě Krymu řekl předseda vlády Dmitrij Medveděv překvapeným důchodcům, že vláda nemá peníze na valorizaci důchodů a tak jejich průměrné penze kolem 8 tisíc rublů (cca 2700 Kč) měsíčně, z nichž se prakticky žít nedá, neporostou.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit