Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kobliháři. Jsem ráda že jsi tu zmínil gaunera Babiše.
    Právě on a jemu podfobní vyvrací vaši lež že ČR ovládají a ničí pravičáci.
    Kdepak. Čr i rusko i nadále ničí a rozkrádají vaši komouši v pravicovém a tržním převleku.
    komouše Jelcina nahradil agent KGB Putin.
    a stačí se podívat na seznam členů vlád ODS a ČSSD za zemana - komouš vedle komouše.
    grégr, Dostál, Lánský, Kočárník, dlouhý ... všechno členové KSČ. rusnok čekatel na rudou knížku. Další premiér Fischer pak také člen KSČ:

    já jsem volila Petra Cibulku, ten ví že vy komouši patříte na šibenici a do kriminálu.
    Ničíte tento stát a díky vám je tu jen zlodějský východní bordel a ne fungující bohatá západní společnost.
  • =====Bylo načase kobliháři, opičí havěť už ti doma skučí hlady. Nezapomeň za sebou zavřít jak minule. Co je nám po tom, že doma dveře nemáte. :D
  • Tak si tu debatujte. Já nemám čas a hlavně ani chuť ztrácet drahocenný čas jako vy
    tábořením na Tiscali. Jsem hlídačka dětí a ráda zkoumám záhady všeho druhu.
    Práce a zábavy mám více než dost. Jsem spokojená. *5* *5*

    nezapomeňte zase komolit moje jméno Simona a hned potom volat po slušné debatě. Jste směšní pokrytci. Chováte se jako malý haranti. Ovšem u nich to lze omluvit. u vás však ne- Leda snad duševní chorobou.

    A pro paranoidního Kulihracha. Já jsem olomoucká holka a redakci tiscali jsem v olomouci fakt ještě nikdy neviděla. Ty jo? To je možné. Tak po patnácti pivech že- *1* *1* *1*

    Pa Pa Nuly. jsem chytrá, spokojená a kašlu na vás. a právě to vás tak štve. Vy totiž máte jen to Tiscali chudáci. Jste anonymní zbabělci co chtějí jen plivat a ubližovat. Urážky od povlu jako jste vy jsem však nikdy nevnímala. Bye Bye . *5*
    • Jsem hlídačka dětí?Tak že už ne návrhářka, nebo cos nám to tu blila? *1* *1*
      • Zvládám obě dvě práce.
        To že ty se nezmůžeš ani na jednu je jen tvůj problém ruský lemple na dávkách. *15* *15*
        Bye Bye nulo. *5*
        • =====Zvládáš dvě práce to jo. Dopoledne na Tiscali, odpoledne na Tiscali banáne. :D
          • Vaše tradiční pomluva ubožáku.
            Na každý nick řvete simona aby to vypadalo že jsem tu byla celý den. což není pravda.

            proto jsem navrhovala ať tiscali po vzoru facebooku zavede tabulku se jmény -- a vedle zelené světlo pokud je tu ta osoba přítomná nebo prázdno s časem nebyl/a tu 5,6, 10 hodin.
            Pak by jsi měl po lhaní a po slučování různých lidí do jedné osoby.
            • Duševně chorý pacient jsi spíše ty když popíráš snadno dokazetelný fakt - že rusku a ČR stále vládnou a ničí ho komouši. To že mají pravicové a tržní převleky na tom nic nemění.
              Komouše Jelcina nahradil agent KGB Putin.
              V ČR ve vládách ODS a ČSSD seděla řada komoušů ) dlouhý, Kočárník, Grégr lánský,
              dostál, Fischer, Rusnok.... a nyní je tam další ANO komouš,.
            • S pacošem co nechal mozek v padesàtých letech a vidi komunistu i v odpadkáči se tu nikdo nebavi...
            • Na facebook chodím ráno. Pak je práce a pak zábava.
              Tvoje mánie vyhánět lidi z veřejných debat svědčí jen o tom že jsi duševně chorý komunistický povl který se nedokázal smířit s tím že svoboda slova pro všechny.
              Tak to budeš trpět jako kůň. protože já i jiní lidé si na veřejnou debatu zajdeme kdy budeme chtít a napíšeme si co budeme chtít.
              doba kdy komouš lidi za jiné než kremelské názory lidi zavíral a vraždil už je naštěstí dávno pryč. *5*
            • Prosím odejdi teda na facebook nebo protože jsi naše přední linie proti putinovi .jdi bojovat .hlavně za sebou zavři dveře. *3*
        • No já pracovat nemusím, ale tobě to vysvětlovat tuplem nemusím. *1*
    • Jdi už do prdelee, ty americká filcko, pořád do nekonečna se opakuješ. Na tebe tady není nikdo zvědavej.
  • uč se a koukej neschopný ruský potkane.
    Kudy chodil, tudy lhal a Putin se jmenoval. *2* *2* *2* *2*

    tak se dělá rýmující se básnička . *5*
    • Americká filcka Simona, umí také rýmovat. Co všechno, ty teplá svííně neumíš.
      • Já jsem holka a tobě to vadí.
        Takže podle všech definic spadáš do kategorie teplouš jenom ty ruský komouši homouši. *15* *15* *15* *15*
        • No já vím, že jsi holka, americká filcka Simona..hi..hi
    • promiň básničky dětí z první třídy mne nezajímají ani neuráží. *5*
  • Kudy chodil tudy sral, americká filcka Simona..hi..hi
    • ty jsi opravdu k ničemu ruský potkane. Vůbec se ti to nerýmuje. *2* *2* *2* *2* *2*
      Simča je TA . *15* *15* *15* *15*
      • A věříš, ty americká filcko Simono, že je mě to úplně jedno..hi..hi
  • Kudy chodil, tudy krad. Kdo? no přeci Zeman, sociální demokrat. *15*
  • havloidní čapisral *5*
  • Tak co dneska novýho v Chánově? Už si tam rozdal koblihy banáne? :D
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/amerika/406659-pohrbivani-zaziva-a-vyslychani-v-plenach-ne-kazdy-v-cia-ale-s-metodami-souhlasil.html
    • a co jako poseroutko, vyšetřovatelé mají teroristy přemlouvat by se přiznali ?
      • a co jako poseroutko?čti nebo nečti.v hlavě si to srovnej sám.
  • by chtěla způsobit celosvětovou epidemii, ale má smůlu, my máme lék, PRAVDU!
    • tvoje bolševická pravda v ČR nikoho nezajímá ty smradlavej komouši
      • A tvoje pravda, americká filcko Simono, jenom redaktora serveru Tiscali..hi..hi
        • Redakce tiscali nadržuje vám Putinovcům, toleruje vám tu sprostá slova za které druhé lidi blokuje a nechává BTWho podvádět s bodováním.
          Takže s redakcí Ivana Tiscála jdi do řitě.
          Jsi těžký paranoik. já jsem hlídačka dětí.
          • Prosím osvětli nám kdo je putinovec podle tebe?
            • Dokaž to
            • za putina tu kopeš každý den. Takže do zadele jdi ty směšný pokrytče.
              já jsem prozápadní demokratka a volila jsem Cibulku. Ne kalouska.
              Jsem TA holka. pokud ti to vadí tak se nech léčit léčit nebo zplynovat ruský cvoku *5*
            • Až najdeš někde něco kde jsem se zastával jmenovitě putina .
              můžeš mně říkat putinovče
              do té doby kalouskovče odpal do pi.e *3*
            • Já jsem se Obamy ani Kalouska nikdy nezastávala. takže jsi zase vedle
              Obama je slabý prezident a jsem ráda že končí.
              ty se zastáváš a podporuješ Putina - proto jsi Putinovec. a jsi směšný když to zapíráš.

              jednak jsem TA holka. Pokud ti to vadí tak se jdi léčit.
              a vždy jsem volila Petra Cibulku. Ten totiž ví kam poslat komunistické zločince ( z KSČ M i ty v převleku za pravičáky a podnikateleú kteří stále ničí ČR i rusko.
              do vězení a na šibenice
            • Tak že jsi obamovec?či kalouskovec? podle téhle tvé míry?
              Ok jsi kalouskovec.
              diky za vysvětlenou
            • zastáváte se tu putina, popíráte zločiny jeho režimu. A kvičíte ať žije Putin.
              Takže jste putinovci. stejně jako každý kdo řve ať žije Sparta je spartaň protože se k ní hlásí.

              a jste navíc směšní když se bráníte označení Putinovci za kterého tu přitom nonstop kopete *5* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit