Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za mně Čecha říkám nasrrat za to co jste předvedli za války.Je doba to rázně připomenout všem mladým lidem,aby věděli co jste byli za pakáž. *16*
  • Pokud ve volbách vyhraje pravice tak opět uslyšíme "Co bylo ukradeno, musí být vráceno". Ćeši, dejte si bacha, komu dáte svůj hlas. Kalousek zase protlačí restituce, tentokrát Němcům a ti umějí být vděční. Vždyť o peníze jde až v první řadě.
    • Pravičáci si přisvoji stát a ždímají ho co to jde. Levičáci se zase cpou do EU. Nedohlídnou, že tam má Němec silnou pozici a zas je budem poslouchat.Co nesvedli dědkové ve válce,to zvládla vnučka Angelína diplomatickými tahy. Češi jen čumí.Jsme blbí. *16*
      • To co nesvedl Hitler, dokázala EU řízená Německem a to bez jediného výsrřelu. Jsme chudší než po II. světové.
  • Němci v 98procentech schvalovali Henleinovy praktiky v Sudetech a volili NSDAP. Nejdříve vyhnali české obyvatelstvo. Po válce čekali co? Ať jsou rádi,že mohli do odsunu,jak rozhodly mocnosti.Tady by si s nimi lidi vyřizovali účty. Ať se každý podívá na dobové snímky,všichni hajlovali a odjakživa považovali Čechy za méněcennou rasu. Na dekrety nesahat, bránit svou vlast,ctít odkaz TGM a dr.Beneše. *5*
    • Kde jsi přišel na těch 98%? Vždyť je to nesmysl.
      • Taky jsi se mohl dočíst,že kdo se veřejně přihlásil k antifašistům do žádnýho odsunu nemusel. Najeď si na archiv, tam je čtiva,že máš půl života co číst. *6*
      • Žádný nesmysl to není. Musíš víc číst a vzdělávat se. Přečti si knihy o Sudetech, nejlíp ty tlusté s fotografiemi a pak nebudeš vyjevený. Tam se dočteš jak dopadaly volby. Já mám knih fůru a tam jsem se to taky dočetl. *11*
        • Nepochybuji, že v knihách vydaných znárodněným komunistickým tiskem to tak bude uvedeno, ale já mám vědomosti od své rodiny a předků, kteří v Sudetech žili a tu dobu zažili, a tomu věřím rozhodně víc než rudým pisálkům, pro které byla pravda zakázaný pojem a noční můra..
          • To víte, doba, kdy si vaši v "sudetech" šťastně zahajlovali kdy chtěli byla zapíchnuta na OST FRONTU otevřeném vámi a Rakušanem Hitlerem.
  • At drzi hubu nacek na dekrety nesahat co by jeste chteli za to svinstvo ktery delali lidem. Nemcouri nas stejne maj uz davno a bez valky co by sme jim meli neco cpat, dekrety jsou svate a jestli by tahle vlada o tom chtela jenom premejslet tak rovnou zruste republiku a muzem bejt zase Bomen
    • ... každý partyzán by věděl co s ním, jen by sem vlezl ... *3*
  • fasista zustane fasistou.meli jsme je vsechny popravit a byl by na věky klid.nečase si mohou vzit do nemecka.je to taky bezcitnej fašoun........a celou ods...a top o9....fasisty....
  • Radsi bych ve Varech videl Nemeckou mensinu,nez Ruskou mafii. *3*
    • Já raději ty Rusáky, ti nás nevraždili, ale Němci po statisících !!! Když tam budou Rusáci, neopováží se, protože by od nich dostali přes hubu znova , tentokrát ale atomovkou bez šance přežít. Alespoň by byl na světě klid !!!
    • Pro mě za mě ať jde do hajzlu ruská i německá menšina. Karlovy Vary jsou, zatím v Čechách a doufám, že to tak i zůstane.
      • Jen aby !!!
    • A kdo tam tu mafii pustil? Asi je to v pořádku, když máme tu těžce vydobytou demokracii.
      • Žádnou demokracii nemáme !!! Jenom podvody a korupci !!!
  • Pan Posselt by měl své stížnosti i přání směřovat spíše na půdu OSN adresně k USA a hlavně k Rusku co neslo tu největší zátěž a oběti naprosto ve všem v této válce, kterou zavinili právě a hlavně jeho Němci se všemi důsledky a následky po jimi prohrané válce, jak pro sebe přímo, tak i pro nás nepřímo, protože tímto nastalo politické rozdělení světa na "ostblok" a západ v tzv.želežné oponě na několik desítek let, včetně rozdělení přímo své země na NSR a NDR. Pokud chtějí mít s námi dobré vztahy, tak ať přestanou vrtat a pořád něco požadovat, protože my jsme jim tu jejich situaci za kterou si mohou úplně sami v ničem nezavinili. Bylo by pak velmi zajímavé sledovat reakci USA a zvláště pak Ruska na půdě OSN co by jim dali ještě dnes takové "zombie a takové omlouvání" že by na to už nikdy nezapomněli, protože v Rusku neexistuje jediná rodina co by za ten jejich experiment nadřazené rasy neměla díky tomu někoho z této války mrtvého a nebýt velkého spěchu Američanů při otevření západní zony ve strachu, že by na ně už "kapitálově a majetkově" v Evropě po osvobození Ruskou armádou skoro nic nezbylo, tak by dnes Německo bylo v úplně jiné a daleko horší situaci a kde díky setkání vojsk u řeky Labe, protože tak to bylo v Postupimi dohodnuto mimo jiných věcí,včetně odsunu... měli kam vůbec utéct a díky pouhému odsunu vůbec, většina z těchto odsunutých přežila v amerických zonách.., jinak by je čekala buď smrt v boji přímo na ulicích a nebo polní válečné soudy a sběrné tábory s neznámým osudem co bude dál.., což je v podstatě to samé . Pravděpodobně by jim zopakovali i body Postupimské dohody a zvláště pak připoměli ještě stále nesplacené válečné reparace, které z malé části splnili akorát u Poláků, protože ti s nima a s takovýma, podobnýma požadavkama velmi rychle vyběhli a už si na ně tedy raději moc drze netroufají. Zajímavé by taky bylo jakým způsobem se Německo vypořádalo i např.s vyrabováním židovských bank a všelijakého zlata i finančních rezerv v cizích měnách a násilně zabaveného majetku, což je taky neskutečně obrovský balík peněz , který někomu evidentně patřil a všechno se to po válce mazaně "vypařilo"...
  • Oni chtějí spáchat sudeťáci v čele s Posseltem spáchat hromadnou sebevraždu? Když chtějí pohřbívat ty "zombie"!
  • Posselt,neměl by ses omluvit dřív než se zadusíš vlastním hitlerovským tukem?
    • Posselt sám je ta "zombie" !!! Zeman měl pravdu, doíkonce i když s espletl, tak právě ten omyl se stal hodně brzy pravdou !!! A Šláfenberk s Nečasem dělají vše pro vystěhování Čechů z pohraničí a nastěhování Sudeťáků !!!
      • Sudeťáci o nějaké nastěhování zpět do pohraničí nestojí, jim jde hlavně o pozemky a lesy, tzn. vše co by šlo prodat. Mohlo by se stát, že lidé co tam bydlí nebo podnikají by po zrušení dekretů byli nuceni opětovně koupit svůj majetek zpět, nebo se vystěhovat pryč a jejich majetek byl vrácen nějakému potomku sudeťáka a prodán další osobě.
        • Kdepak, stojí o návrat. Znám to tam a Sudeťáci tam jezdili už hned po revoluci, navštěvovali české obyvatele a chechtali se jim do ksichtů , jako že děkujem, že jste nám ten náš majetek tady udržovali a že si pro něj brzy přijdou - jezdilo jich tam požehnaně !!! Samosebou ty lesy a to ostatní také, ale hlavně usedlosti....
          • No pak se bude střílet)). Sám bydlím v bývalých Sudetech.
        • Takhle by to nebylo. Dotyční by nic "neplatili". Pozemky, domy, lesy, všechno by musel vyplatil stát, tedy my všichni.
      • Cikani jsou Cesi?Odkdy ty zlodeji nicku?
  • Benešovy dekrety jsou důsledkem Mnichova 38, a dalšího historického vývoje, rozhodně nevznikly ze vzduchoprázdna, pokud se o tom chceme bavit.
    • Důsledkem Mnichova nejsou, ale příčinou. To oni s Henleinem v čele dali záminku k Mnichovu !!!
      • Chápu to teda tak, že B. dekrety vznikly před Mnichovem 38. Velmi zajímavá dedukce!
        • Nedorozumění, blbě jsem to napsal. Příčinou Mnichova byli Henleinovci. Začali terorizoivat, vraždit a vyhánět Čechy z pohraničí. Beneš tam poslal jednotky četnistva a policie , zvané SOS ( Stráž Obrany Státu ) a tyto jednotky bojovaly s Henleinovci v krvavých šarvátkách. Hitler toho využil a nejen že vyzbrojoval Henleinovce, ale začal vykřikovat, že Německo musí poskytnout sudetoněmeckému obyvatelstvu ochranu před českými zločinci, kteří je terorizují. Otočil to a byla válka na spadnutí - mobilizace. A protože jsme měli smlouvu s Anglií a Francií o vojenské pomoci, znamenalo by to válku Německa proti Československu, Anglii a Francii jakožto spojencům. To ovšem nechtěla ani Anglie ani Francie splnit, tudíž došlo k Mnichovu. Dekrety pak jsou prováděcím předpisem odsunu po válce.V rychlosti jsem to zaměnil s mobilizací, omluva...
      • Jaký oni?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit