Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro vlastizrádce je tu "Cena Emanuela Moravce" Jejím prvním laureátem byl jmenován V.Havel a nyní kandidují Nečas a Vondráček. Zajímavé, že se vždy hovoří o odsunu po válce. Ale jak sudetoněmečtí ORDNEŘI vyváděli v osmatřicátem s našimi lidmi v pohraničí a při jejich vyhánění do vnitrozemí, kolik našich lidí při tom zabili, jako by se ani nestalo. Ticho po pěšině. Konečně za film a dokument z té doby by sudeťáci Vondráčka nevyznamenávali a taky by ho tučně neplatili. K Nečasovi se nestojí za to vyjadřovat. Nomenklaturní svazák a ventra co leze sudeťákům někam a ještě vyznamenává Mašíny to má spočítáno. Skončí na smetišti dějin, jako jemu podobní !!!
    • Ty troubo, kde si byl v roce 1945? S tebou tehdy ochcával fotr zdi, když šel vožralej z putyky. *16* *16* *16*
      • Tvůj fotr se ještě ani nenarodil, tak nekecej, blbečku. Můj otec v Sudetech bojoval s Henleinovci a vím, jak to bylo !!! Kdo včas nezmáčkl spoušť, šel pod kytičky, takoví to byli mírumilovní Henleinovci !!!
      • Ostatní u vás doma jsou zdrávi, nebo jsou stejně stupidní jako ty? Jsem podstatně starší a dokonce ti mohu říci, že když jsem chodil ze školy v Podmoklech, než nás odtamtud sudeťáci vyhnali, tak mi rodiče zakázali chodit kolem LABE, ABY MNE do řeky ,neboť jsem byl ČESKÉ DÍTĚ, SUDEŤÁČTÍ ordneři NEHODILI.Takže mám své zkušenosti a hajzlové tvého kalibru mi je nevyrátí, tak jak to děláte dnešní mládeží, vy vlastizrádci!!!
  • Jo, se Šláfenberkem by se to pohřbívalo, ty Benešovy dekrety, jedna radost. Ten je prohlásí za mrtvé a už to jde samo. A vymatlaní voliči Šláfenberka by mohli v objetí se Sudeťákama jásat a radovat se.
    • Jitříš zhojené rány, jako ten ožrala Zeman. Republiku si opravdu, ale opravdu od takových individuí, tvého a Zemanova kalibru nedáme rozvracet. Máš pouze štěstí, že tu již nefunguje soudruh prokurátor, jinak by si to slíznul dle paragrafu na ochranu míru, minimálně 15 let nepodmíněně. *16* *16* *16*
      • To jitří Posselt, od nás nikdo, nekecej !!! My se jenom bráníme !!!
      • Pouzivas slovni obraty jako nafalsovany bolsevik... republiku si rozvracet nedame. Kdo je to "my"? Ty a tobe podobni?
        • To jsou slova Antonína Zápotockého !!! Je to bejvalej "takykomunista", který jim lezl do prdele, aby mohl krást a nyní ´má strach, že bude muset se zlodějnami přestat !!!
  • Vzhledem k tomu,ze povalecna KSC pochazi z bonzaku Gestapa,tak se ani nedivim,ze o toto pravem zada.
    No,a v tomto state je to komunisty premnozino,jak ani v Sovetskem Rusku nebylo...
    Vemte si predky napr. ''superfamilie'' Pruzinskych *3*
    • komunisté v celé Evropě a také na území ČSR měli za války nejvíce padlých a také nejvýkonnější a největší odboj, o kterém se dnes pro jistotu nemluví, vy hloupá osobo
      • Rude Pravo v r.1933 psalo:
        Jak je mozne,ze imperialisticke staty,jako Velka Britanie a Francie mini napadnout mlady delnicky stat,jakym je Nemecko...
        A nikoho neurazej ty komunisticka C U B K O!!! *12* *12* *12*
        • Přidej odkaz na ten výtisk Rudého práva, ano ??? Vymýšlíš si,,Rudé Právo tehdy totiž nevycházelo.... !!!
  • Odkaz prezidenta ČSR Dr. Edvarda Beneše
    Vážení spoluobčané,v nedávné době jsem podepsal historicky významné dokumenty pro naši Československou republiku, to jest, dekrety prezidenta Československé republiky. Tyto dokumenty nám dávají naději, že se již nikdy nebudou opakovat tragické události let 1938 a 1939.
    Vědom si neblahých zkušeností našeho národa, zejména z druhé světové války, zanechávám vám odkaz, ve kterém vás varuji před možnými pozdějšími požadavky za znovuosídlení našeho pohraničí sudetskými Němci, kteří byli po právu na základě mých dekretů z naší republiky odsunuti.
    Může se stát, že mé dekrety, vydané z rozhodnutí vítězných mocností druhé světové války, budou s odstupem času revanšisty prohlašovány za neplatné.
    Může se stát, tak jako v minulosti, že se najdou Čeští vlastenci , kteří se budou sudetským Němcům za jejich odsun omlouvat a že budou nakloněni otázce jejich návratu.
    Nenechte se oklamat a jejich návratu nedopusťte.Hitlerové odchází, avšak snaha o ovládnutí Evropy Německem zůstává.
    Mohou se najít vlastizrádci, kteří budou opět usilovat i o odtržení Slovenska od České republiky. Bylo by to pošlapání odkazu našeho prvního prezidenta Československé republiky T. G. Masaryka a jeho spoluzakladatele M. R. Štefánika. Vedlo by to k zániku obou našich národů.
    Nezapomeňte, že mé dekrety se týkaly i potrestání vlastizrádců, že mají trvalou platnost a potrestejte všechny případné vlastizrádce, ať je to kdokoliv a v kterékoliv době.
    Váš Dr. Edvard BENEŠPraha, květen 1947
    • Tento text je dokola kopírovaný HOAX, Beneš tohle nikdy nenapsal ani neřekl.
  • Milý pane Posselte, Benešovy dekrety neustále vytahujete vy sudeťáci.
    Klidně je u vás pohřběte ale nemíchejte se do našeho právního řádu. Tady platí české zákony a basta.
  • a že se pořád strefujou jenom do nás, frantíci to udělali líp, rovnou je pověsili na lampy a ted mají pokoj, na poláky si taky netroufnou, jen na nás, posránek nečas se jim ryje do zádele, copak za to asi dostal?
  • Odsun sudetských němců byl spravedlivý a bylo to na základě dohody celé protihitlerovské koalice. Bylo to stejně spravedlivé, jako pozdější znárodnění veškerého majetku buržoazií a jiných šmejdů maším pozdějším panem presidentem Kl. Gottwaldem. V současnosti bych udělal to samé, ale ty šmejdy bych nahnal do spravedlivého kriminálu odkud by se nedostali a kde by museli odčinit svojí genocidu na pracujícím lidu naší republiky, kterou totálně zničili a rozkradli.Byla znova zničena celistvost Československa.
  • Vepř posselt a jiní neustále melou o vyhnání, ale byl to jen důsledek chování sudetských Němců koncem 30. let v Československu a rozpoutání války Německem. Tak dlouho vyřvávali, že chtějí zpátky do říše, až se jim jejich přání splnilo.
  • Ňákej fašounskej PosseR nás nemůže rozházet!!!
  • Češi krindipindi,zvedněte hlavy a nenechte si na ně kálet! Nic proti Němcům,ale ať dají pokoj a neprovokují. Dekrety jsou naše jistota. *12* *16* *12* *16* *12* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit