Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Po 50-ti letých zkušenostech z praxe žádnému člověku na 100% nevěřím, tedy ani panu O, ačkoli byl mým největším presidentským favoritem. Možná, že skutečně něco falšoval.
    • Volba je již paskvil sama od sebe tak jako kuponová privatizace pro někoho.Proč všichni neměli stejnou startovní čáru?Jak asi by dopadl Sobotka ODS,Diensbier ČSSD,Šlafenberg?Vnitro mělo vyřadit jen extrémy.Vím jak,ale nemůžu to veřejně publikovat.Byl jsem pro Švejnara,ale ten všem dokázal,že není honba za korytem jeho prioritou,což se o některých opravdu říci nedá.
  • Když jsem si kdysi přečetl jeho životopis,tak v něm popisoval jak "podvedl" jednu anglickou cestovní kancelář by dosáhl toho co chtěl.Vyšlo mu to..Tvrdí,že má středoškolské vzdělání ale nikde neukázal papír o dokončeném středoškolském vzdělání..Nemám mu proč věřit i kdyby ty archy falšoval někdo jiný.
    • Ano také jsem slyšel,že nemohl studovat,ale to je to co mi vadí nejmíň.Mě vadí přetlak MUDrů na presidenta,senátory a parlament a výsledek 0.
  • Nedokážu si představit, že by nám z hradu vládl tenhle Japonec, to by si ve světě o nás pomysleli, že jsme tady fakt už úplní idioti....
    • Tak vy si představujete, že bychom měli mít rasové zákony a kandidát na prezidenta by měl prokazovat původ několik generací dozadu? Pan Okamura je ze čtvrtiny Korejec, ze čtvrtiny Japonec a z poloviny Moravák. Když ho chcete vyloučit ze společnosti u nás, v Japonsku a Korei by to mohli udělat tím spíš a on by vlastně neměl žádný domov, kde by byl plnoprávným občanem. Že Masaryk byl z poloviny Slovák a z poloviny Němec vám nevadí? Kdybychom se takhle chovali, to by si ve světě o nás pomysleli, že jsme tady fakt už úplní idioti....
    • A nejme snad?
      • Jsme. Jsme ještě větší idioti, než ti, co nám vládnou, protože si to necháme od nich líbit !
    • Idioti jsou ti, co vládnou teď ! A svět si to o nás myslí teď ! !
  • Jó japoneček.Bude tahat za koneček,Pak půjde spáchat harakyri.S radostí půjdu na funus.
    To není kandidát na presidenta české republiky. Už ze všeho jdu blej velebnosti! *1*
    • A kdo ty chytrej blbej?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit