Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • POslanci.....? kteří... a jakým právem. Zmrší zákon jako většinu ostatních aby to té squadře vyhovovalo k manipulaci a pak si myslej že všichni scvaknou kufry?? Je jen dobře, že se nedá, vždyť i to kontrolování a ouvej....
    No a kdo ví koho chtějí posadit na hrad a dělají první poslední aby to proběhlo správně. Divila jsem se, že takovým fofrem to prošlo... kdo ví co mají v úmyslu..... pazgřivci....
  • Pane Okamuro ... nedejte se
  • Demokracié, diskuze k výročí smrti světového dramatika a prvního opravdu "demokratického" prezidenta zrušena

    Na druhou stranu je moc dobře že tu byl. pamatuji si těch kidů když se zřídili obchody typu ESO, když Komunistická bestie zdražila benzín o 10 haléřů a dětské botičky o korunu. Dobře že vám ukázal že to jde i jinak po demokraticku. Škoda jen a nevím co komu udělali ti, kdo věděli co je to za hnoje a musí s těmi dementy trpět v téhle inbecilní zemi
  • Tak mám pocit , že je to dopředu připravená čistka , aby neohrozil "hlavní kandidáty "
    Já mu věřím
    • Okamura šanci na zvolení nemá. Češi nemají rádi prezidenta jiné národnosti, vzpomeňte si na nelibost českých občanů, když byl prezidentem Husák - a to jsme byli jeden stát a se Slováky neměli vážnější rozpory, občas se nějaký národnostní konflikt sice také vyskytl, ale to bylo málokdy. Lidé Husákovi ani tak nenadávali, ale bylo cítit, že jej jenom strpěli, stejně s tím nemohli nic udělat. Ale anekdot na něho byla spousta, víc než na Novotného a to byl Husák schopnějším....Lze říci, že asi tak tentýž přístup měli zase Slováci vůči českým prezidentům, ale hádal bych, že výjimkou byl Ludvík Svoboda , toho měli rádi i Slováci...Nemíním tím nijak propagovat nacionalismus, je to jen konstatování minulosti očima obyčejného občana.
  • Okamura začíná vadit poslaneckým darebákům ve sněmovně a vládě a zlodějům a tudíž ho chtějí za každou cenu v politice zničit. Chtělo by to na ně dobrou organisaci a hodně výbušnin. *16* *16* *16* *12* *12* *12*
  • Po senátorovi Fischerovi je to další, který má jakýs takýs morální kredit. Tak všechny štve a dělají všechno pro to, aby mu znepříjemnili. Život. Tomio, nedej se.
    • Fischera, bolševíka do toho nepleťe a nepřihřívejte ! !
      • Pardon, ale když už jsem se přehlíd, tak dodatečně : Ten je taky pěknej ptáček !
      • on myslel jiného Fischera, toho majitele bývalé cestovky.
  • Japončíku nedej se.. mají z tebe strach,to je jasný! *12*
  • Zrušte ten úřad pro darmožrouty, je zcela zbytečný.
  • Co ti posranci pořadoblbují.
  • ve mně Okamura teda důvěru nikdy nevzbuzoval a nevzbuzuje.. silácký, populistický řeči, co umí každej,, a vadí mi, že aniž by se osvědčil jako senátor a ukázal, co umí, chce se díky své momentální popularitě dostat až na Hrad. pro mně je přesně typem člověka, co hledá skulinky a získává tak výhody, stejně jako je schopen zajistit falšování podpisů a opisování jmen z dopisních schránek.. nejlepší by bylo, kdyby existovala nějaká webovka se zveřejněnými jmény "petentů". to bysme se asi divili, kdo z nás tam je, aniž by o tom věděl *12*
    • Souhlas, mě taky nepřesvědčil.
      • Po zvolení do senátu se vetřel k černoprdelníkům, nemá jednoznačný názor na církevní restituce, bude to asi taky pěknej hajzl, ale to národ zabedněnců nechce vidět no nic *16*
      • Souhlas, mě taky nepřesvědčil *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit