Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prosím Vás najdou se konečně u nás normální lidi kteří to s námi myslí dobře ?
    Luděk
  • Karolína Peake - kurnik to je opravdu chytrá dáma, sice to trvalo, ale je dobře že ji to došlo ...
  • Ta je chytrá, jak sto blbejch. A na to musela studovat!?!
  • Atmosféra je jako v roce 1989. Stačí už jen jiskra a bude další revoluce. Já sice nejsem v odborech. Ale dnes zakáže justiční mafie stávku a zítra nebudeme smět mluvit. Tak to ne. Byl jsem v OF a půjdu znovu. Tohle není demokracie, tohle je nová totalita kdy jedinej názor má zloděj Kalousek.
  • Hlásím se na vysokou.Jestli tato nána vystudovala není to zase až takový problém. Tato svatá Anežka už se taky zajídá nejednomu občanu.
  • a není to právě sama Píka co se do té vlády tak neurvale cpe?
  • Nálada je horší, než před revolucí v 89. Tenkrát jsme ještě měli naději, teď už nemáme nic než vztek. Vztek na ty, co nás podvedli, i na sebe, že jsme se tak pitomě dali. Teď až to bouchne, už to samet nebude...
  • To by bylo hrání, celou noc a bylo by mi jedno, zda je z ODS a nebo z VV, to by bylo super hrání.
  • Alespoň prstíčkem se přichytit, i pár odrobinek by stačilo? Neúplatně veřejní, křišťáloví jako Standa a taky
    donaha, když z toho něco kápne.
    • Pořád o 100% lepší než mafie ODS a přeběhlických korytářů HOP zlodějů! *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit