Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nálada je horší, než před revolucí v 89. Tenkrát jsme ještě měli naději, teď už nemáme nic než vztek. Vztek na ty, co nás podvedli, i na sebe, že jsme se tak pitomě dali. Teď až to bouchne, už to samet nebude...
  • a není to právě sama Píka co se do té vlády tak neurvale cpe?
  • Spřáhli jste se ze zloději a tuneláři ,proti kterým jste chtěli bojovat.Oni vás za vaší věrnost uložili do ledu .
  • Hlásím se na vysokou.Jestli tato nána vystudovala není to zase až takový problém. Tato svatá Anežka už se taky zajídá nejednomu občanu.
  • Koho už zajímají kdydy nějaké pipiny. Véčkaři mají na dnešní situaci lví podíl. Ať si radši svoje rozumy nechá a jde si vybrat nějaké plavky a vypadne k vodě.
  • Atmosféra je jako v roce 1989. Stačí už jen jiskra a bude další revoluce. Já sice nejsem v odborech. Ale dnes zakáže justiční mafie stávku a zítra nebudeme smět mluvit. Tak to ne. Byl jsem v OF a půjdu znovu. Tohle není demokracie, tohle je nová totalita kdy jedinej názor má zloděj Kalousek.
  • Ta je chytrá, jak sto blbejch. A na to musela studovat!?!
  • Karolína Peake - kurnik to je opravdu chytrá dáma, sice to trvalo, ale je dobře že ji to došlo ...
  • Drahý Jene.Pokud by vévéčka měla zájem o koryta tak drží hubu a krok a nedělají problém.Dodnes by jsi nevěděl kdo je Bárta,Babák,Huml,Kočí atd. a už bys tu měl reformy že bys koukal jak jelito.Takhle se korytáři nechovají.Po rychlé masáži národa médii tu máme najednou vynníka.VV!!To že je to po dvaceti letech jediná nová parta která neměla čas něco zku.vit národu jaksi uniká,zato víme do kolika let se pan Bárta pomočoval a jiné roztodivnosti.Kdybys bebyl blbej jeko moje žena a třičtvrtiny tohoto národa použil bys mozek.Pochop to už konečně,TV lže jako když MF tiskne.
  • Prosím Vás najdou se konečně u nás normální lidi kteří to s námi myslí dobře ?
    Luděk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit