Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když pan Bárta píchl do vosího hnízda (Skanska .........), tak všichni poukazovali na jeho minulost - proč až tehdy - co to hrajete za hry - o co Vám jde. A média si taky přihřála polívčičku. Zase je mi z Vás všech špatně. Ale my už Vás neuživíme. Už jsme unavení .......
    • A mne je zase špatně z pana Bárty,který se nasíral do Skansky již v době,kdy jako jediná velká stavební firma odmítala platit výpalné ze státních zakázek i za cenu ,že si moc neškrtne.Ostatní velké firmy jedou dál ve starých kolejích.
  • Drahý Jene.Pokud by vévéčka měla zájem o koryta tak drží hubu a krok a nedělají problém.Dodnes by jsi nevěděl kdo je Bárta,Babák,Huml,Kočí atd. a už bys tu měl reformy že bys koukal jak jelito.Takhle se korytáři nechovají.Po rychlé masáži národa médii tu máme najednou vynníka.VV!!To že je to po dvaceti letech jediná nová parta která neměla čas něco zku.vit národu jaksi uniká,zato víme do kolika let se pan Bárta pomočoval a jiné roztodivnosti.Kdybys bebyl blbej jeko moje žena a třičtvrtiny tohoto národa použil bys mozek.Pochop to už konečně,TV lže jako když MF tiskne.
  • Koho už zajímají kdydy nějaké pipiny. Véčkaři mají na dnešní situaci lví podíl. Ať si radši svoje rozumy nechá a jde si vybrat nějaké plavky a vypadne k vodě.
  • Spřáhli jste se ze zloději a tuneláři ,proti kterým jste chtěli bojovat.Oni vás za vaší věrnost uložili do ledu .
  • Karolíno Peake ty už raději nic nekritizuj korytářko. Kdyby jste stáli za něco, tak tuhle vládu korytářů, zlodějů, korupčníků, žvanilů a lhářů shodíte a vzrostli by vám preference, ale protože vidíte jen na další 3 roky, tak se držíte koryt jako bachyně! *12* *12* *12*
  • Holka ty to raději rozpust, ta vaše strana je katasrofa,nesnaž se zviditelnit
    • Také bych to tak viděl. Hlavně už nezaclánět!
  • Pro odboráře platí:"Za zády máme bídu.Ustoupit není kam."
  • Básník by asi řekl,že ODS, TOP09 a VV je stejný politický dobytek.
  • VV neustálými ultimaty vládě zavinila vládní krizi. Pitomci při 118 hlasech takováto peripetie, jděte se vycpat.
  • Milí Píko,rychle s veverkami vypadněte s trojkolky,nebo skončíte na smetišti dějin politických stran,cožpak nevidíte a neslyšíte názory veřejnosti i politologů? *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit