Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Milí Píko,rychle s veverkami vypadněte s trojkolky,nebo skončíte na smetišti dějin politických stran,cožpak nevidíte a neslyšíte názory veřejnosti i politologů? *10*
  • VV neustálými ultimaty vládě zavinila vládní krizi. Pitomci při 118 hlasech takováto peripetie, jděte se vycpat.
  • Když pan Bárta píchl do vosího hnízda (Skanska .........), tak všichni poukazovali na jeho minulost - proč až tehdy - co to hrajete za hry - o co Vám jde. A média si taky přihřála polívčičku. Zase je mi z Vás všech špatně. Ale my už Vás neuživíme. Už jsme unavení .......
    • A mne je zase špatně z pana Bárty,který se nasíral do Skansky již v době,kdy jako jediná velká stavební firma odmítala platit výpalné ze státních zakázek i za cenu ,že si moc neškrtne.Ostatní velké firmy jedou dál ve starých kolejích.
  • Básník by asi řekl,že ODS, TOP09 a VV je stejný politický dobytek.
  • Pro odboráře platí:"Za zády máme bídu.Ustoupit není kam."
  • Holka ty to raději rozpust, ta vaše strana je katasrofa,nesnaž se zviditelnit
    • Také bych to tak viděl. Hlavně už nezaclánět!
  • Karolíno Peake ty už raději nic nekritizuj korytářko. Kdyby jste stáli za něco, tak tuhle vládu korytářů, zlodějů, korupčníků, žvanilů a lhářů shodíte a vzrostli by vám preference, ale protože vidíte jen na další 3 roky, tak se držíte koryt jako bachyně! *12* *12* *12*
  • Alespoň prstíčkem se přichytit, i pár odrobinek by stačilo? Neúplatně veřejní, křišťáloví jako Standa a taky
    donaha, když z toho něco kápne.
    • Pořád o 100% lepší než mafie ODS a přeběhlických korytářů HOP zlodějů! *1* *1*
  • To by bylo hrání, celou noc a bylo by mi jedno, zda je z ODS a nebo z VV, to by bylo super hrání.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit