Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano já ty dokumenty znám tak že vím že tu lžeš.Na tohle téma bys v mé knihovně našel dost publikací.
    Proto nás tu neoblbuj lživýma informacemi.
  • Nikoli. Beneš je vymyslel a podepsal a spojenci se v Postupimi zděsili, že občané jsou v ĆSR vyháněni z domovů. A jelikož Beneš prohlásil, že ten "odsun" provede za pomoci Stalina, když mu v tom západní spojenci budou bránit, byla alespoň přijata deklarace, aby to vystěhovávání probíhalo pokud možno humánně a hlavně, že v rozbombardovaném Německu je třeba vytvořit podmínky pro přijetí několika milionů vyhnanců. Doporučuji seznámit se s dokumenty.
  • Beneš je podepsal spojenci sepsaly.
  • Posselt může za ty Lidice asi tak jako Honza může za zvěrstva husitů.
    Jinak doporučuji zopakovat si dějepis a přečíst si ty Benešovy dekrety.
  • Posselt říká : .. Benešovy dekrety ... "Nepovažuji to za juristickou otázku, považuji to za morální a etickou otázku." Lidice ovšem za morální a etickou otázku už nepovažuje. A že tu strašnou válku vyhlásili Němci a že je jen stihl zasloužený trest, to nějak zapomíná. A náš Bělobrádek mu posloužil svoji účastí. Hanba. Ale ono se to ukáže ve volbách. KDU ČSL ztratí minimálně 4 procenta. *16*
  • Zase tady Občan blábolí hlouposti. Já jsem znal mnoho Němců, kteří zde zůstali po válce, dokonce měli i vystavenou fotku v německé uniformě a nikdo je za to nešikanoval, naše sousedka byla říšská Němka, měla čtyři děti a všechny dodnes žijí v naší republice a takových lidí znám bezpočet, narodil jsem se nedaleko Ústí. To byly ale slušní lidé, nikdo jim nevyčítal že jsou Němci, s naší sousedkou jsem se potkal naposledy v OD Labe, prodávala v textilu a neuměla pořádně Česky, volala na mě Mjojko, já sem tebe už dlouho neviděl, i když mluvila takto, nikdo se jí nesmál a nešikanoval ji. Němci, kteří ubližovali svým sousedům, udávali je a povyšovali se skončili ve své milované říši, ti co neměli štěstí v Labi nebo v pangejtu, dostali to, co zaseli. Jak se říká, oko za oko, zub za zub.

    Jelikož jezdím často přes Německo, setkávám se i s lidmi, kteří tu žili. Nedávno se ke mě přihlásil pán, když viděl Českou SPZ a ptal se zda znám Děčín, on tam studoval na Železniční průmyslovce a říkal, že na ta léta rád vzpomíná. Jindy si zase starší manželé přišli popovídat a pán mi v hovoru sdělil, když jsem si chtěl koupit nové auto, rozhodl jsem se pro Škodovku, ta mi připomíná mé mládí. Tak bych mohl pokračovat dál, je vidět, že Občan žije asi v jiné České republice než ostatní lidé, ale hlavně normální lidé.
  • Tak jsi se vykecal, snad ta "moudra" máš z doslechu nebo z dnešní vymývající mozek propagandy. Já nic takového nezažil, měl jsem vše potřebné k životu a zemědělství jsme měli soběstačné na světové úrovni.
  • To mazda:

    On to všechno dělal "národ" nebo občané? Holt někdo svým myšlením stále vězí v polovině 19.století, že.
  • Oni to říšskoněmecké bčanství PŘIJMOUT MUSELI. Kdo tak neučinil, stal se "cizincem" a musel opustit své bydliště. Desítky, ne-li stovky tisíc německy mluvících Čechoslováků odešly po anexi Sudet do vnitrozemí a když hitlerovci zabrali i zbytek naší země, byli tito lidé jakožto "zrádci" lifrováni jako první do koncentráků.

    Beneš byl zakomplexovaná psychopatická osobnost a svým rusofilstvím velmi naší zemi uškodil, chtě nechtě nás zaprodal Stalinovi. Kéž mu to Bůh odpustí.
  • Až na to, že "díky" stupiditě tehdejšího vedení byl oddálen nástup kybernetiky o několik desetiletí, vyráběli jsme sice kvalitní obráběcí stroje, ale prodávali je jako polotovary k doplnění řídícími systémy (Siemens) za dumpingové ceny. Zemědělství na úrovni doby kamenné, potravinářské produkty nechutné (např. chleba pečený z mouky, určené primárně k výkrmu dobytka, kterého střída se drolila a vypadávala z kůrky, když už jeden ten krajíc ukrojil), fronty v sobotu od 3:00 ráno u řezníka, aby jeden dostal aspoň kus flákoty na celý týden - pěkně děkuji! V zelinářství pár flašek s kyselými okurkami, sud kyselého zelí a snad i cibule a občas pár hlávek zelí. Ovoce jen v době sklizně tu a tam, o jižním ovoci (pouze na Vánoce, aby lidi nekecali) nemluvě!
  • A nikdo tady neřekne, že v roce 1938 se VŠICHNI NĚMCI V OBSAZENÉM POHRANIČÍ PŘIJALI ŘÍŠSKONĚMECKÉ OBČANSTVÍ ! ! ! O této skutečnosti se "cudně mlčí"!

    Nástupnickým státem "III.říše" se staly (bez území,co připadla Polsku,resp.SSSR,dnes Rusku) čtyři části - tzv. okupační zóny, spravované USA, V.Británií, SSSR a Francií.
    Je tedy logické, že říšskoněmečtí občané byly přesunuti na tato území!

    Díky politice pana presidenta E.Beneše byly totiž obnoveny hranice ČSR v předmnichovské podobě (kromě krádeže Podkarpatské Rusi ze strany SSSR). A to navzdory snahám zástupců německé sociální demokracie v Londýně,co propagovali "autonomii území, českými Němci získanými dohodou mocností, podepsanou v Mnichově"!
  • Vážení kritici minulého režimu, ukažte mi jediný národ na světě naší velikosti, který před rokem 1989 dokázal vyvíjet a vyrábět trysková letadla, dopravní letadla, atomové reaktory, lokomotivy, trolejbusy, autobusy, traktory, radary, motocykly, osobní automobily, špičkové zbraně, tkalcovské stavy, zemědělské stroje, turbíny, nákladní automobily, námořní lodě, tanky, špičkové sklářské a porcelánové výrobky, podílet se na výzkumu vesmíru, vyrábět kvalitní ocel a hutní výrobky vyvážet do celého světa !!!! Národ, který by byl naprosto soběstačný v zemědělské a potravinářské výrobě, bez jediné koruny dluhu, naopak se značnými pohledávkami v zahraničí... atd., atd. Dnes nevyvíjíme a nevyrábíme NIC. Jsme pouze montovna automobilů. Nepatří nám v naší zemičce ani rezavý hřebík ve zdi, natož uhlí pod zemí nebo voda. BYLI JSME VELMI SCHOPNÝ NÁROD, to však vy nechcete slyšet, jen si trváte na svých nesmyslech. O potřebě provázanosti s "vyspělým Západem",
    který si nás ochočil jako levnou pracovní sílu a odbytiště pro jejich "šunto-produkty"!!!
    Nejvíce na tom vydělávají Němci i s jejich sudeťáky.
  • S těmi 95% jsi to přehnal. Před rokem 89 bylo ve straně okolo 1,5 milionů dospělého obyvatelstva. Tj. přibližně 20% lidí nad 18 let z celé ČSSR.
  • Občan Zeman se jezdí plazit do Kremlu _ Kolikrát tam jel? Odpověz a nelži!
  • Oba dva jsou veřejně činní politikové a smysl prohlášení, že jedou jako soukromé osoby, to postrádá. Oba jsou placeni z našich daní a podle toho by se měli chovat. Jinak hrozí odstavení od "koryta".
    Asi oba zapomněli na německé "Es kommt der Tag"! O významu by je mohl poučit vyznavač Topolánek. Oproti němu je Zeman s "bubble gum" neviňátko.
  • a tebe nemají doma rádi, co? Jinak by jsi tady nemastil takové kraviny.
  • KIMCID
    A zase bude prezident
  • Ústava ČR, č.1/1993 Sb., čl.54:
    (3) Simon z blázince není pro své postižení odpovědný.
  • Ústava ČR, č.1/1993 Sb., čl.54:
    (3) Prezident republiky není z výkonu své funkce odpovědný.

    Když není odpovědný, je tedy neodpovědný čili nesvéprávný. Každý normální svéprávný člověk je odpovědný za své chování. A že to, co se nazývá presidentem naší republiky je opravdu nezodpovědný, morálně křivý jedinec škodící naší zemi, to dokazuje svým chováním: "bývalý" komunista a konfident StB, alkoholik, hospodský hulvát a sprosťák ("uundy sem a uundy tam", "řízek vypadal a chutnal jako bublinková rrdel"...), na uctění klenotů přivrávoral v alkoholovém rauši, plazení se pře kremelským rádoby carem, dostal se na hrad podvodem, zblbnutím ovcí konfidentem StB Zavadilem... A "tohle" má být symbol naší země. Pak se nedivme, že na nás svět často pohlíží jako na provincii plnou vesnických křupanů kdesi mimo civilizovaný svět.

    Pouze konstatuji fakta a jako občan ČR mám právo kritizovat představitele naší země, který se chová jako vesnický buran z hospody IV.cenové. To nemá nic společného s demokracií, ta spočívá v něčem jiném.

    Co jsem v životě dokázal, z toho se zpovídám jedině sám sobě a své rodině. A kdo jsem? Jsem občan této země, tudíž politici a ti, kdo representují naši zemi vůči světu jsou odpovědní mně a nikoli naopak.
  • Pro něco jako "občan"
    Jakým práven si dovoluješ označit prezidenta za nesvéprávného , kdo jsi ,že máš tu drzost, co jsi v životě dokázal mimo drzosti tobě vlastní.Rodiče musí být na tebe opravdu hrdí!!! Myslíš si že demokracie je o tom, že budeš každého bezdůvodně urážet. Tohle nemůže udělat svéprávný člověk.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit