Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pokud si němci chtějí rozesr.... zemi , což se jim velice daří.Tak bez nás. Nenechám si vnucovat destrukční politiku od szwainemanna a spol. *10*
  • tohle jsou pravé zrůdy, zrádci národa bělohrábek a her herman
  • Doufám,že teď do poslnecké kantýny máš a to přímo demokraticky.
  • zakrslíka máš v kalhotech troubo
  • Jediné Československo nebylo dosud odškodněno od Německa po 2.světové!!!
    Samozřejmě on se najde zase nějaký humanitární (libed)l a jako gesto pravdy a lásky sám navrhne vše vrátit sudeťákům.... *12
  • Jak lze věřit tomu vypasenému hitlerovi?
  • Za prvé nemá na to kapacity a o hladu nic nevíš.Byl jsi někdy teď v Rusku? Já tam jezdim dost pravidelně.Tak nám tu nešiř fantasmagorie.
  • https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/439929-madarsko-bude-usilovat-o-zruseni-benesovych-dekretu-tvrdi-ministr.html
  • No zatím. Ale ten zakrslík Putler jistě sní o tom, že jeho říše bude sahat až po Atlantik. Potřebovali by, hošánkové, potřebovali by udělat nájezd a vydrancovat Evropu. Hlad je sviňa a bída s nima cloumá.
  • Občane já o tom přednáším
  • Sudeťáci už nás neohrožují.A co dělá Rusko a Ukrajina je nám u zadele.
  • Zajímavé, jak ti neználkové stále blábolí o neexistujícím "sudetoněmeckém problému", ale zjevně jim vůbec nevadí ruská okupace naší země, která oproti té šestileté německé trvala bezmála půl století a měla nesrovnatelně horší důsledky. Přitom nějací "sudetští Němci" nás neohrožují, jde spíš o krajanský spolek v převážné míře potomků těch, kteří byli vyhnáni ze svých domovů, Horší jsou ale Putlerovi stepní nájezdníci, kteří se stále chystají do Evropy. Oni totiž území, kam jednou vstoupila ruská bota považují za své území.
    V této souvislosti si uvědomme, jak se díky zrádcovství našich kolaborantů Karlovy Vary staly ruskou enklávou.
  • A titul RSDr znamená Rerum Sviňárum Doktor = Doktor sviňských věd! To každý antibolševi dávno ví!
  • ... s těmi dokumenty musel za komunistů seznámit a byl jsem z toho zkoušen ... - no, kde asi. A o mne se neotírej, já si za bolševika užil svoje!
  • Bělobrádek mi celkem nevadil a považoval jsem jej že patří mezi ty rozumnější ale po jeho vystoupení už dle mého nemá co v české politice dělat.Vzpomenme jaké prostředí a nálady ten ošípaný Posselt po revoluci tady vytvářel a najednou mu ještě dáme metál hajzlíkovii.
  • Já jsem na VUML nechodil, takže nevím co tam žvanili. Ale ono se to muselo studovat i jinde než na VUMLu. To nejspíš dobře ví MUDr. A. Janák, správně RSDr. A. Janák (= Rozhodnutím Strany Doktor A. Janák). Pochybuji, že lékař by se zahazoval podobnými příspěvky.

    Jinak děkuji za to sdělení významu RSDr - Rerum Sviňárum Doctor, tak to jsem nevěděl. *1*
  • Na VUML žvanili i jiné hlouposti, no - jestli z nich žijete dodnes, nedivte se, že jste mnoha lidem pro smích!
  • Žil jsem v té době a na rozdíl od někoho neměl přístup do "kantýny na OV KSČ", která sloužila v podstatě jako TUZEX pro vybrané (a za běžné koruny) - vy papaláši jste takové starosti neměli!
  • Rusofilstvím? Stalin jako první ze světových státníků uznal neplatnost dohody 4 mocností z Mnichova - i když se předtím s Hitlerem dlouho bratříčkoval a spolu s ním okupoval Polsko. Čili - pro pana presidenta Beneše byl významným spoluhráčem. Teprve po atentátu na Heydricha se k uznání neplatnosti mnichovské dohody přiklonil Churchill a de Gaulle!
  • Já jsem se s těmi dokumenty musel za komunistů seznámit a byl jsem z toho zkoušen. Také by se v mé knihovně našly nejen ty dekrety, ale i dokumenty ohledně Postupimské konference a další historické dokumenty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit