Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohužel rok 48 spíš připomíná kontrola škol politickými stranami jak ji zavádí Dobeš. Problém je hlavně v soukromých školách, kterých se vyrojilo neuvěřitelné množství. U nás je 26 veřejných vysokých škol (ne veřejnoprávních jak píše pan Knížák) a 46 soukromých škol. Na těch soukromých školách se učí obory jako marketing, management a politologie. A právě úroveň těch soukromých škol je z velké části zodpovědná za stav našeho školství. Veřejné školy obvykle nemají až tak špatnou kvalitu i v porovnání z cizinou. Je ale jasné, že když má škola v Německu stejný rozpočet v eurech jako naše v korunách, že to musí být někde vidět.
  • Amá pan Knížák vystudovynou vysokou školu?
    Co si vzpomínám,tak lítal z jedné vysoké školy na jinou ,a nikde nevydržel(nebo ho vyhodili)?
    *1* *16*
  • moje slova.
  • Bože, jak já toho Knížáka nemusím, ale tohle mi prostě vzal přímo z mé mysli. Prostě je to tak. Vysokoškolský titul má dnes kdekdo, ale vzdělání lidí pramálo. A souhlasím s tím, že se blížíme době minulé, dříve na řídící funkci stačila stranická knížka, dnes diplom s VŠFS apod. A blížíme se k tomu, že nás opět budou řídit neumětelové, tupci a protekční panáci. Kvalitu si rozebere v lepším případě soukromý sektor, v tom horším cizina a my zas spadneme o pár příček domů....
  • jak dlouho bude ten gauner opruzovat?
  • Takhle dobře už jsem se dlouho nenasmál. Jen tak dál a dotáhnete to do nějaké televizní estrády.
  • Tady mi to připadá jak v hospodě bez cenové skupiny, plno ožralů - primitivů nebo "ukřivděných" a každý "má", nebo "chce mít", pravdu. A když někdo nesouhlasí, tak se tříská do stolu a padají vulgární slova, v duchu jedné obskurní písničky:
    ... kdo nejde s námi, ten je rozvraceč,
    kdo proti nám je lump a břídil,
    jsme s vámi špicl, špeh a donašeč,
    konfident, informant a slídil ....
    Když se "porozhlédnete" zde, na zdejším diskuzním fóru, tak těch ožralů je zde spousta a žijí v představě, že jejich uslintaný názor ovlivní dění na celé zemi. Sami nic nedokázali, tedy kromě hloupých řečí které jsou jen šumění listí ve větru *12* *12* *12* *12* *12* *12*
  • Pan Knížák je slušně řečeno Narcis , kromě sebe a pár vyvolených ze stejné garnitury považuje za lůzu nehodnou názoru. No nevím, tento pán nebýt uměle udržovaný na výsluní
    by se rukama ani hlavou neuživil. Pán Knížák si snad může podat ruku jen s panem Klausem,
    taky odborníkem na všechno,ze kterého si v evropě už jen dělají srandu.
  • No že se dostanou skoro všichni, to je pravda, ale z těch dobrých /opravdových/ jich polovina po prvním semestru vylítne a pak to jde zkoušet na ty špatný /náhražky/. Je pravda, že po případném absolutoriu mají stejný titul, jako ti studenti z dobrých škol. To je trošku k na.rání...........
  • Ono jde jako u všeho "o kus". Všude se najdou vši
  • Já v tom problém vidím,ti nepoužitelní Bc.Mgr.Phdr. se houfují na uřadech práce,státe dej prachy.
  • Stačí naši rádoby elitu poslouchat v metru či v hospodě.Atak souhlas.
  • Ano, dnes se na vysokou školu dostane téměř každý. A díky tomu, že úroveň mnohých škol je velmi nízká, také jí vystuduje.
    Na druhou stranu v tom nevidím zas takový problém.
  • Protože děla svou práci dobře a dal NG nějaký systém a řád. Hlavně ale zabránil, aby NG zaplavily díla pseudoumělců z Pravdy a lásky a i přes jejich velkou snahu se jim nepodařilo Knižáka znemožnit. Takových jůlů jako jste vy sice pravdoláskaři oslovili, ale to je taky všechno.
    Nemusí se vám líbit Knížákove obrazy, protože nemaluje podle vás, ale podle sebe, ale co se týká inteligence tak ta vaše na Knížáka nestačí. o schopnostech ani nemluvě. *3*
  • Koukám, že i základek prolezl víc..... moje máma s ním chodila na základku v Mariánkách *1* a je pravda, že tichošlápek to rozhodně nebyl *15*
  • Knížák je pako. Sám studoval za bolševika a zadarmo měl nejen studie, ale i ubytování a stravu.Po revoluci si drží výnosná místa. Na jeho škrábanice se nedá koukat.
  • Škoda těch vulgarizmů, ale dnešní diskutéři neumí bez toho vyjádřit svůj názor. Jakýpak názor! Všeobecný pokles úrovně školství je navidomoči. Postoje studentů a profesorů vyplývají z jejich úrovně a zájmů. To chce zlomit, pokud chce někdo situaci napravit. To chce Margaret Thatcherovou...
  • knizak .. knizak .. co je to modrobolsevickej ekskrement !?
  • Doba pravdoláskovců,kteří byli placeni nevím odkud,již skončila.
  • no, nestyďte se napsat, před 22 lety, Nejedlého škola byla výkonná a měla výsledky a i když samozřejmě modernizaci chtěla, rozbít ji byl zločin, Vzpomínám si, že před rokem 1989 láteřili na to, že naši žáci umí moc, tedy je asi přetěžují, proti tomu, co je obvyklé v Evropě, a ejhle, vše je jinak

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit