Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Za tuto sprosťárnu bys zasloužil pár facek, že se nestydíš.
  • Já jsem se díval,tak nechápu Tiscali,že píše podnikatel ? Ten muž měl charisma nebezpečného psychopata propuštěného z vězení,jen do tohoto pořadu a vystupoval jako asociální psychopat,který měl vycházku a s doprovodem se zůčastnil tohoto pořadu,aby odradil poslední naivky v tomto státě podnikat či pracovat pro takové tzv. podnikatele...
  • 60000 Wietnamců= 60000 nezaměstnaných a desítky miliard úniku na daních a clech
    20% přesčasů /mnohdy neplacených/ = 120000 nezaměstnaných
    + cizinci pracující na černo za otrockých podmínek = to nikdo ani neví
    ono kdyby se chtělo, tak by to šlo

    a ještě poslouchat řeči o středověku, být tam, tak mu snad dám po hubě

    volím komunisty
  • Právě proto, že nejsme v tom středověku je třeba uznat a pochopit to.., že stejně tak jak každý nemá na VŠ vzdělání případně jiný talent na něco.., tak jsou i lidi co se neumí a neví, jak se o sebe "podnikatelsky" postarat, což však vůbec neznamená, že to hned musí být lidi nekvalitní, neúspěšní, líní či vůbec nedůstojní lidé a pracovníci..V tomto bych byl velmi opatrný ve slovech. Líní, hloupí, vyčuraní i jinak zparchantělí lidé a gauneři byli, jsou a budou v jistém počtu vždy a všude ..Pokud naši uprdění, lokajští a velmi dobře zaplacení představitelé evidentně neuměli a stále neumí a zřejmě ani možná nechtějí hájit zájmy své země a svého lidu kromě těch svých osobních v tom, že dopusitli, aby se tu zrušilo, kde co, co se týká zaměstnanosti a tradiční výroby toho co umíme rovněž stejně jako jinde..i možností podpory na dopravu, aby tedy ti lidé mohli za tou prací jezdit a měli důstojnou motivaci pracovat pro důstojné podmínky svého života, protože cizím dávali a dávají všemožné podmínky i výhody, ale pro své lidi to udělat a řešit neumí, kromě cikánů .. tak pak jsou tohle všechno ty výsledky, které vyvolávají a budou vyvolávat systém zoufalých situací a stejně tak zoufalých činů od lidí s tím, že např. o volbách ti lidi půjdou z nouze klidně i do extrémů, když už jim nebude nic zbývat. Zbytek jsou jen pokrytecké rozeštvávací kecy co mají zamaskovat skutečné příčiny i viníky, aby se lidi nesjednotili a někdo měl zase plné koryto díky věčnému slibování a oblbování s tím, že výsledek bude opět každoročně tradiční..zdražovat a zdražovat a dělat lidím ty životy ještě horší bez výhledu na nějakou slušnou budoucnost do doby až přijde zas s klackem v ruce nějaká změna..
  • Podnikatelé by si měli uvědomit, že zaměstnanci očekávají patový růst a ne že za jaké peníze nastoupí tak také s těmi umřou.
  • postupně vyjde skutečná pravda najevo - MLÁDEK ŘEKL JENOM PRAVDU ! - z hlediska bilancí tento systém umožňuje "podnikatelům" PARAZITOVAT na zaměstnancích.
  • Džejn, tak proč máte dvě děti, když je nedokážete zajistit...
  • Máte naprostou pravdu. Ten pán měl značně zjednodušený pohled na svět. Kdo nepracuje je u něj přísavka. Za socializmu to byl příživník, v tom se pan podnikatel s komunisty shoduje. Ovšem za komunistů nebyl problém sehnat práci. Teď ano. Osobní zkušenost: 14 měsíců bez práce, cca 120 výběrových řízení a to i výběrová řízení na takové profese jako údržbář, školník a pod., hledání práce mimo domov (ale nezlobte se dojíždět denně 100 km za 14 hrubého fakt nešlo), účast na rekvalifikačním kurzu cca 1 měsíc. A stálé propadání do větší a větší beznaděje. Práci se mně nakonec podařilo získat přímým oslovením ředitele jedné organizace. Začínal jsem samozřejmě od zcela nejnižší pozice. Věk 45 let, vš vzdělání.
  • ...pan podnikatel je zčásti kapánek mimo realitu!!!!
    A´t zkusí dojíždět 50 - 100 km za 12000 Kč hrubého.....tlučhuba..... a vyděračské praktiky těchto rádoby podnikatelů ničí celý sociální systém této země a zločince typu Kalousek ,Klaus, Nečas a spol.zločinné vlády je v tomto ožebračování občanů jen podporují....hnus a hyenismus....to je výsledek těchto ubožáků a zlodějů ketří kazí jména poctivým živnostníkům a podnikatelů kteří dodržují zákony této země!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
    Proč pan podnikatel neřekl kolik platí svým zaměstnancům a zdali jim platí celé soc.pojištění nebo v rámci oloupení nás všech jim vyplácí část mzdy načerno????
    Známy praktiky těchto zločinců....ale přijde den ....a potom si tomu můžete říkat třeba nový únor 1948...ale bud to jen výsledek vašich zlodějen a dehonestace občanů ....
  • Tak by mě zajímalo, jestli by pan Toman zaměstnal mě!? Matka 2 děti, jedno předškolní,druhý první stupeň základní školy. Jsme bez babiček a otec pracuje často mimo bydliště.... Úplně ho vidim, jak mě vítá s otevřenou náručí!! Asi jako každej zaměstnavatel, na kterého jsem narazila.. *16*
  • Pan podnikatel by si mel uvedomit jednu zasadni vec. Vetsina tech nezamestnanych, mimo cigose, pracovala, nekteri treba i 30, 40 let a odvadeli dane a ruzny poplatky do statni kasy. Platili si, aby se v pripade potreby stat postaral a to co cerpaji si vlastne mnohonasobne predplatili. A samozrejme, ne kazdemu se chce pracovat za minimalni mzdu, ktera je taky zakladni platovou slozkou u nekterych podnikatelu - parazitu.
  • Za nějakej chytrej a nedostižnej pan podnikatel. Media nemusej furt vyrábět nějaký hrdiny současnosti. To už jsme tu svým způsobem taky měli.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit