Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Úplně nejlepší bude, když si otevřete jejich stránky https://www.kupsiposed.cz/ Třeba si to zamilujete hned na první pohled tak, jako jsem to měl já. Vypadá to opravdu dobře a hlavně to vše dělají z kvalitních přírodních materiálů. 

  • A která firma to takhle teda řeší prosím? Která se zabývá stavbou luxusních posedů? 

  • Nestavěl jsem, ale nechal jsem si ho postavit na klíč. Našel jsem totiž firmu, která se zabývá stavbou luxusních posedů, které dělá právě na klíč. Dovezou ho a namontují na místo, které si určíte. Je prostorný a opravdu se tam dá i přespat. 

  • Já mám les rád už od dětství. Když mě děda bral na jeho oblíbené místo, kde si postavil posed, bylo to hrozně fajn. Je to už dlouho a posed už se musel dát dolů pro bezpečnost ostatních. Chtěl bych na tom místě vybudovat něco nového, kde bych mohl trávit čas s rodinou. Stavěl jsem někdo velký posed, kde by třeba pak bylo možné i přespat? 

  • "Lidem vstup zakázán" = myslivci jsou jiná sorta živočichů...

  • mun.go

    Ano - damašek je jistá specialita vrstvené oceli. Obecně je v materiálech čepele na výběr uhlíková ocel (dobře se brousí, ostrý břit, ale rezne) nebo nerezovka (některé jsou dost tvrdé a špatně se brousí (typicky D2) - ale zase nerezatí.

    Také můžete mít malý lovecký (skinner do 6") nebo velký nad 12" - vybírejte podle délky ostří.

    Výběr nože

    Test outdoor nožů

  • mun.go

    Podívejte se na stránku o nožích - hledejte nůž s pevnou čepelí/* (ruský Kizlyar - takový má i Putin) nebo Marble, Marttiini, Beretta,  Fällkniven, Tops Knives, finský Iisakki, španělská Muela, ...

    Jsou i čínské - Steel Will SMG270 za přístupnou cenu.

    /* Můžete mít i zavírák - ale ten není jako lovecký nic moc ...

  • Chtěl bych pro svého otce, který je myslivec koupit kvalitní lovecký nůž. Poradíte mi prosím, co mu vybrat? 

  • Velmi pěkný a kvalitní lovecký nůž je tento https://dellinger.cz/cs/noze-zaviraci/1246-lovecky-zaviraci-damaskovy-nuz-dellinger-hunter-snake-wood-8594195881459.html , který se dobře drží v ruce . Po každém použití ho doma kvalitně očistím a potřu olejem. Díky tomu je nůž pořád perfektně ostrý a připravený. 

  • Tak určitě něco rozumného. Nechci kupovat nůž za dvě stovky, ale ani ne za 15 tisíc. Pokud by to kolo okolo 5, tak bych s tím neměl problém. 

  • Máte už nějakou představu, kolik by jste do nože chtěl investovat? Kvalitní nůž pro myslivce můžete koupit například z damaškové oceli, ta je velmi odolná a dá se vždy dobře nabrousit. 

  • Můžete mi prosím někdo doporučit, kde vybrat pro myslivce kvalitní lovecký nůž? 

  • Tady je zas ubečených ovcí, které neví vo co go. *15*
  • Vážený pane,jste na velkém omylu, pokud nedáte souhlas k začlenění vašich pozemků do honitby, budou tam přičleněny z moci úřední a ten byvaly milicionar, policajt či jiný sikula vám klidné na vašich pozemcích zastřelí vašeho psa pokud s ním jste na procházce, nebo,což se stalo manzelovi, ho budou vyhánět z našeho lesa,že jim tam plaší zvěř
  • Blbost. Honitbu nemusím jako majitel povolit a potom tam myslivci nemají co dělat. Pokud mi vstoupí na můj pozemek poletí tak rychle jako bažant, kterého by chtěl zastřelit. V zeleném fraku by potom mohl ke mně přijít třeba rybář nebo farář.
    Když už tak si na kraj svého pozemku dám zákaz vstupu divočákům, bažantům, zajícům a myslivcům pod podmínkou zastřelení.
  • Opět jste totálně vedle, neboť se jedná o připravovanou novelu zákona, která ještě ani není v poslanecké sněmovně.
  • Protože jim nehrozí žádný trest, tak vás odprásknou? A proč by to dělali, náboje jsou drahé.
    To já bych si vzal raději těch 50 000,- i když nevím jak jste k té částce přišel.
    *14*
    Běžte se raději projít do lesa a nepište kraviny. Jdu taky. *3*
    LOVU ZDAR
  • Banda opilců a slepoňů co střílej na vše co se hejbne. Je to mezi nima jeden blb vedle druhýho a študovanej v Plzni.
  • A co, tak zůstaneme doma, na levnym ntb budeme koukat na péčko a žrát geneticky modifikovaný srajdy. Žádná změna. *1*
  • To, je fakt přesvědčivý argument hodný Dobrého fójaka Švejka. Můžou Vám dát 50 000,- pokutu, ale oni to neudělají, radši Vás zrovna "omylem" odprásknou, třeba i na Vaší louce, protože jim za to nehrozí žádný trest.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit