Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Obvykle bývám slušný, ale jak se tenhle špinavec opět ukazuje, přicházejí mi na mysl samá neslušná slova.
    • ostapkotab
      jiste,ja jsem slusna slova uz davno zapomnel *1*
    • Já taky bývám obvykle slušný, ale je to špinavec a nemám slušných slov.
      • Já taky bývám obvykle slušný, ale je to špinavec a beztak komunista.
        • Když už jsi si přisvojil můj nick tak se prosím gramaticky vyjadřuj adekvátně mému vzdělání,jste tady někteří mentálně velmi zaostalí že se musíte skrývat za přezdívky jiných,já s tím problém nemám,na mé životní úrovni a mém stylu života se nic nezmění ovšem v tvém případě vše naznačuje tomu že jsi člověk s velmi nízkým IQ a navíc s ubohým myšlením.Výraz---- beztak---- by jsem nikdy nepoužil protože neznám ani jeho význam a mám docela velkou slovní zásobu než aby se snížil k používání nějakých expresivních výrazů.
          • Plně s váma souhlasím. Beztak jste na tom taky tak špatně, takže musíme držet pohromadě. Čest.
            • ostapkotab
              seš ňakej blbej,zničim ti kvádro,se mi nelibis,budes žrat bláto-----Paleček & Janík rok 1980 *1* *1* *1*
        • Já s váma taky souhlasím i když bývám obvykle slušný, ale ten špinavec patří za mříže.
    • Souhlasím s vámi,velmi zřídka bývám vulgární ale tahle kurvva patří za mříže,šmejd i s celým vedením Topky.
      • Máte pravdu. On ale za mříže půjde těžko. To by tam museli jít všichni, kteří tady v ládli od roku 89, včetně těch, kteří sotva začali. Drábek však má vystaráno. Ten půjde po volbách do EU do Bruselu.
      • I já s vámi souhlasím a zřídka bývám vulgární ale tato kurvva za mříže patří. A celá Topka taky.
        • I já souhlasím s váma, neboť bývám zřídka vulgární. Tato ohava patří za mříže i s celou Topkou.
          • ostapkotab
            vy zasr@ni honzove to sem ty sr@cly blejete pres kopirak ??? *1* *1* *1*
  • Mám chuť na kozu a na Nota.
    • Tak si nejdříve vymysli svůj nick kryple bez názoru *16*
    • Já zas na tebe miláčku. Přijdeš na schůzi?
      • ostapkotab
        anonym ? sr@čka posr@na ? k#rva ceho se vy anonymni sr@cky furt bojite,ze vas da ten zk#rvenej estebak povesit ??? *1* *1* *1* *1*
        • a co myslis ze se zmeni nicko?
      • Sem nevěděl, že máš rád zloděje a pravičáckej hnuj debílku
  • Zločinec odeesáckej Klausů rozpustil důchodový účet v částce 330 miliard korun a s dalšími zločinci ho postupně rozkradl. Potom takovej Kalusek a spol topkařů vymysleli II. pilíř, který nic neřeší. Tomu musej věřit jen diletanti z topky jako krisí držka Drábek a spol
    • Kuní ksicht už chystal II.pilíř jako časem malou domů.Teď čumí jak píchlá pneumatika.
  • Všechny tyhle pilíře jsou naprosto na nic . Jediná cesta je okamžitě zrušit průběžný systém a nahradit skutečným důchodovým pojištěním . Jediný skutečně spravedlivý systém . Podle toho kolik si platíš , tolik budeš brát a žádné plky o solidaritě .
    • Ty nejsi málo blbej. Průběžný systém je jediným, který sice s fňukáním, že nemá na to dost peněz, ale přesto důchody vyplácí. Žádný jiný systém to nedělá. Penzíjní fondy nejsou oijištěním v pravém slova smyslu, ale pouhým připojištěním, prostě příštipkem, lidé jej spíše berou jako spoření a po dosažení práva na výplatu si jej nejčastěji vybírají jednorázově. Není divu, protože i s tím slavným státním příspěvkem, je pobírání důchodu z PF jen příštipkem - na 20 let dostanou k důchodu přidány asi tak 3 nebo 4 stovky měsíčně, t.j. asi tak nekrácená valorizace, ale z bídy to nikoho nevytrhne. Pravdou je, že se na něm nějaká ta kačka navrch vydělá, ale milionářem se z PF ještě nikdo nestal, byť pár výhod to má...Takže zruš průběžný systém a nedostaneš v podstatě důchod vůbec žádný.. Holt zase jeden dospělý počtář se znalostmi počtů z 1, třídy ZŠ...
    • Ty blbe, co to tady vykřikuješ o zrušení, průběžný systém je jediný udržitelný a spravedlivý. Funguje tady už od Bismarcka. Nebo fungoval, v našem důchodovém zabezpečení, dokud ho nepostihla po listopadovém převratu destrukce, jako nakonec naši celou ekonomiku. A kolik si platíš tolik budeš brát, to je průběžný systém.
      • Nikolivěk . Průběžný systém fungoval pokud byl jako zabezpečení ve stáří kterého se málokdo dožil . Úkolem systému není zajišťovat blahobyt ve stáří . A kolik platíš tolik budeš brát bude platit tehdy až bude mít každý individualní účet na který si bude platit . Teď platí a platilo , že si nikdo nespoří ale platí ostatním s naivní vidinou , že někdy něco dostane . Ostatně to bylo řevu když došlo ke zastropování odvodů , že to není dostatečně solidárnů vůči těm co platí málo .
      • Co sem taháš nějakého Bismarcka já ho neznám a nepotřebuju ho znát, já jenom vím, že průběžný důchodový systém tady byl za komoušů, a proto je špatný a musí se zrušit.
        • Nejsi ty náhodou produktem polistopadového školství? Za komoušů i každý d..il z pomocné školy věděl, kdo byl Bismarck. Vy už máte ty mozky tak vymyté, že budete tvrdit, že za komunistů se žilo v jeskyních a svítilo loučemi. Nejen tvrdit, vy jste tak debilní, že tomu i věříte.
        • No ty tedy máš v palici guláš. Když ti nebylo zhůry dáno, tak to na zemi nenajdeš.
        • To co máš na krku je hlava a u většiny lidí v ní mozek. Stav se u mne v pondělí a vyšetřím, co tam máš ty.
      • Jen bych dodal MODRÁ DESTRUKCE, děkuji za slovo. Jinak souhlas a máš bod.
    • Druhý pilíř byl vytvořen převážně pro voliče zlodějských sektostran: STOP O9, ODSS, VV ksindl, LIDEM vzít, atd. Neboť tito likvidovali zdravotnictví a sociální systém minimální mzdou jako zálohou. Dobírka byla nezdaněná a uschovaná v obálkách pro zaměstnance. Dalším likvidátorem uvedeného byly a jsou pracovní agentury, vše toto uvedeným sektostranám vyhovovalo. S politickou mocí byli dosazováni do peněžních ústavů jejich lidé, kteří nyní budou chtít náhrady, prostě totálně židovexlácký chaos ke zotročení Gojímů - nás jejich Bohem nevyvolených. Dokázali vždy zlikvidovat všechny ideály včetně té demokratické a zaměnit ji za ideu pekelně DÉMONkratickou.
  • Marksová: Lidi to nepoškodí. Vědátorko Marksová, ale daň. poplatníky ano, tak jako církevní restituce, obě vlny kuponové privatizace, promopro, tunely včetně Blanky, Openkard, atd., atd. Nejsou finance na nic, včetně bezpečnosti, zdravotnictví, školství, zemědělství atd.,atd. Projebaly se i na dotace udělené politiky sobě, svým známým, příbuzným a jejich buznám k vybudování golf. hřišť, chrápajícímu knížeti do jeho panství a na rybníky. Kdy už proboha vznikne proti politickým sektám NSDAP (Národní strana daňově angažovaných poplatníků). Budu mezi prvními, kteří budou žádat o členství. Takto to již nejde dál, začínám být přesvědčen, že jedině komunisti byli odborníky na svém místě proti těmto posametu zrozeným stranosektám DÉMONkracie.
  • Not CSSD má nejlepší semeno, jaké jsem kdy polykal! *14* *14*
    • A jak ti chutnalo Notovo varle? Že se Tečko aspoň trochu nestydíš.
    • ohyzdnej zlodeji nicku-jeste bys mel sezrat moje vymesky ze septiku *6*
      • Note, jak dopadla lobotomie? Podle toho jak se zase projevuješ, tak asi nic moc.
        • Not vůbec neví, co to slovo lobotomie znamená, a ani neví, že mu lobotomii prováděli. Tak je blbý.
  • Krysu zubatou ubít lopatou.
  • Najde nekdo z postizenych -okradenych -kdo ZLODEJE Drabka a Spol zlikviduje?Vzdyt si nic nic jineho nezaslouzi.Budou mit nekdy ministri /politici a atd./odpovednost za sve jednani
    behem zrani u koryt?
  • Ať ty arbitráže zaplatí ten zkurvenec Drábek.
  • Kdyby se nevymýšlely takovéhle tunely, kde jenom mizí peníze jak v černé díře, tak by zbyly peníze na normální důchody a nebyly by potřeba žádné piliře. Modří soudruzi skončili v žumpě, tak uvídme co dokáží oranžoví soudruzi a jejich spojenci.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit