Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak vám na dobré ráno přidám jeden vtip ." Proč mají potkani čtyři nožičky ? Aby byli u popelnic dřív než důchodci ".
  • Správnej českej kocourkov, jen si co nejvíc nahrabat a po nás potopa..... *16* *16* *16*
  • ostapkotab
    zk#rveni zk#rvenci nikdy jsem nikde nesporil,natoz v nejaky zk#rveny bance,jednak mi diky temto zk#rvencum poslednich 25 neprebejvalo a kdyz tak jedine do svyho štruzoku,kterej mam privazanej na kufr,zk#rvenci zkurveni !!! *12* *12* *12* *16* *16* *16*
    • ty uz se taky prober imbecile
  • Všechny straníky stran,které nás zatahli do zločinecké EU je třeba odporážet,za vlastizradu,na katovských mučírnách a znárodňovat veškerý majetek jejich rodů.
    • a nebyla to náhodou ODS a TOP09, nesváděj to a EU dem@ente. Běž s Klausem do Ruska, s těmi se budeš mít dobře.
  • nikdo nemá o druhý pilíř zájem, je to jen další tunel modrých zlodějů ODS a TOP09
  • Kozenko, Note, kam já ho dnes strčím?
    • nekrad nicky zmrdku *16*
    • ostapkotab
      strč si ho do pr@ele d€bile !!! *12*
  • Souhlasím s tím, že skutečně vypadá jako krysa když vykukuje z mříže kanálu. Ale to je chyba on by měl být za mříží věznice a platit za všechno. Taky si vzpomínám jak Landšmídová nebo jak se ta jeho soukmenovka jmenuje vykřikovala za kecátkem v parlamentu až málem brečela, že ten druhý pilíř a vše kolem je to nejlepší ale již neřekla pro koho, kdo by si nacpával kapsy. A to bylo v době kdy to propagovala již jenom ona a krysička.
    • to je těžké,razim zasadu at se na tom podili voliči top 09, teda gestapa *16*
  • Když si ho Drábek zavedl, tak ať tu arbitráž zaplatí.... A zvýšené náklady na výplatu sociálních dávek také!
    • Lžeš!
      • a ty chcípni zmrdku!
  • Bože, jakou já mám chuť na kozu a na Nota!
    • ostapkotab
      chcipni d€bile dvakrat
    • ostapkotab
      chcipni d€bile
    • Vidím, že pravičácká lůza co nemá názor alespoň ničí diskuzi. Je to na zvážení každého, kdo je tu ksindl a kdo normální. *16*
      • ostapkotab
        ty d€bile ja jsem lůza naprosto nestranna,vole !!! *12* *2* *1*
        • jj ksindle, chcípni na malej důchod tečko *16*
      • ostapkotab
        ano ty jsi xindl,ale bohuzel xindl x asi ne d€bile *12*
  • Tečka je totální .ůl a nedá se svými kydy pokoj.Druhý pilíř není třeba ukončovat,jen do něj stát musí přestat dodávat peníze a skončí sám.
    • ostapkotab
      no doufam,ty d€bile,ze jsi do toho prasklyho,nabouranyho piliře nebo jak to ti zk#rvenci nazyvaji sral svoje prachy,inu tvoje blbost *1* *2*
    • Myslíš tím mne nebo toho pomateného komunistu Pištu, co mi neustále krade nick?
      • Myslíš tím mě soudruha Pištu, nebo toho pravičáka?
        • ostapkotab
          a nejni to snad putna ? d€bil jako d€bil

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit