Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zvol Zemana - zvolíš vládu rudé otrokářské oligarchie.
    Estébáci si v klidu nahrabali a teď potřebují, aby lid držel hubu a krok a v tom jim jim překáží už jen členství ČR v EU.
    Nikoliv náhodou proti EU protestují bolševičtí týpci, kteří si v 90-tých letech pomohli k miliardám, jako ten papínkův mazánek, co mudruje o školství a přitom se na něj hodí většina vtipů o blondýnkách. *1* *1* *1*
  • Většina slušných občanů by zavedla kvóty na Slovenské estébáky. V poslední době se nám tu nebezpečně přemnožili.
    • Co je to většina slušných občanů? Můžeš tu veličinu nějak specifikovat? Navíc tvůj výtvor je značně kontraproduktivní, což jsi mohl si ověřit na volbách, nahráváš tím jednoznačně Babišovi. Možná, že od něj za to něco dostáváš, nevím, ale rozhodně jsi jeden z té veličiny, která nahání Babišovi hlasy, aniž by si to uvědomovala, viz volby. Howgh...
  • Po tísicileté historii Germánů, která je plná krve násilí a agrese, může jenom ťunťa uvěřit, že se z nich stali mírumilovné holubičky plné citu, něhy a porozumnění.
    Po prohrané, druhé světové válce, kterou opět vyvolali se najednou obrátili jak Ferdyš Píštora ?
    Ze sadistických vrahů, kteří házeli, za živa, kojence do pecí krematorií, vykonávali hromadné popravy, vraždili, loupili a ničili , z lidí dělali mýdlo, z jejich kůže stínítka na lampy a vazby knih.............etc, etc.
    Předpokládám, že následkem konání , té jejich šílené krávy a jí podobných trotlů, bude zas jen válka.
    Stalina tedy rád nemám, ale v jednom s ním musím souhlasit : chtěl vyvraždit tu německou verbež do posledního.
    • Byl to klasický bolševik, takže jestli chtěl vraždit Němce, proč přitom vraždil vlastní občany- asi tak v poměru 10 nevinných Rusů na jednoho Němce?
      Byl to prostě rudý BL..B jako ti naši bachaři mlátičky a pohraniční gestapáci.
    • Zato tisíciletá historie Slovanů je plná laskavosti a dobroty. Vidíme ještě dnes jak jsou laskaví ti bratři (někoho) ve východních stepích.
  • Když je sem pošlou, voni stejně do 14 dnů budou v Německu, jako ti křesťani z Iráku.
    To by jsme je tady museli držet násilím v koncentračním táboře. *16* *16*
    Některým je málo i Francie a mermomocí chtějí přes kanál do Anglie. *1* *1*
  • nám zase chtějí diktovat, kdo bude žít v naší zemi ??? S tím mohou souhlasit jen vlastizrádci !
  • Dneska jsem potkal autoškolu a za volantem seděl jeden, tak černý, že i cikán je proti němu bílý. Nejsem z Prahy, ale z jižních Čech.
    Osobně by mi bylo jedno zda jsem v EU nebo ne. Moje povaha je jiná a já kdybych měl jet do Bruselu, tak bych jim řekl, s Vámi končíme EU a nikdo by mne tam již osobně nedostal.
    Já bych šel do paktu s USA a raději než EU bych se zasadil aby náš stát byl jedním ze států Spojených států. Volný obchod bez cel. Nižší daně. Přijal bych měnu Dolar. atd............Sbohem Evropo.
    • Stoprocentně souhlasím
  • Zeman vyhraje už v prvním kole,pokud budou EU řídit nadále duchodci s pokročilou demencí typu Juncker,tak se v tom lepším případě EU rozpadne,v tom horším,bude válka,ktera se hodí hlavně USA.
    Vůbec si neuvědomujete,co je to válka,to není žádná PC hra a nejvíce kvičí ti co nemají děti.
    Německo je dávno v (.)
    • A proč by se jako měla válka v Evropě hodit USA ?
  • už je to tady, pořád chtějí tvrdit sluníčka a havloidi, že my tady uprchlíky nemáme, že se nás to netýká?
  • Takovahle diktatura tu nebyla ani za protektoratu a po roce 48... Jsme otroci nic vic. Snad se EU rozpadne jako RVHP...
    • Člověk by čekal, že proti tomuto jasně zřetelnému diktátu se zvedne vlna odporu českých elit a hlavně novinářů a ono nic. Ještě mnozí kibicují ve prospěch Bruselu. Přitom, když podlehneme diktátu a necháme si zemi zaneřádit islámem, tak na to doplatí i ty elity, hlavně jejich potomci. Že by to těm elitám i přes jejich vzdělání nedocházelo?
  • Nasjat !!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit