txt

napsat komentář

Tento formular nevyplnujte!!!
Jmeno:
Email:
Text:
Do této diskuse nelze psát anonymně. Musíte se přihlásit.

diskuze (44 příspěvků)

 • diskrimnovaný (skrytý)
  4 se líbí

  tak multikulti,dájtě dafky a další budeme živit a starat se o jejich bezplatnou lékařskou péči,teplo,bydlení a naše děti viz.jen namátkou níže !!!! Hanba těm a asi i zhoupnout na kandelábru kteří dopustili toto vykrádání a okrádání těch,co celý život dřeli a platili daně ,co beztrestně cpou povalečům a multikulti !!!! Můj děda také emigroval za II.sv. ,ale šel bojovat proti tyranovi a néé se válet jak vepřové u koryta v anglii a řvát,že nemá dafky a že jsou rasísty ,xenofobové a kdoví co ještě. Tak místo vykuřování cigaretek,kvákání do drahých mobilů-mimochodem takové nemají ani naši důchodci z finanč.důvodů -měli bojovat za svou zem !!!!!

  8.12.2017
 • diskrimnovaný (skrytý)
  3 se líbí

  A je pro to docela i důvod-z dnešního tisku : Naděje pro Martínka
  Jmenuji se Martínek a nedávno mi bylo 9 let. Do svých osmnácti měsíců jsem byl úplně zdravý kluk. Mohl jsem si hrát a běhat jako ostatní děti. Byl jsem šťastný a moji rodiče s mou sestřičkou také. Ze dne na den se ale můj život změnil. Začal jsem najednou zakopávat a podlamovaly se mi nohy. V průběhu dalších let jsem postupně přestával chodit, nejdříve jsem ještě zvládal chůzi s chodítkem a berličkami, ale dnes se už bez invalidního vozíčku neobejdu.
  Rádio Srdcem pro Život dětem - 9. prosince na Staroměstském náměstí
  V sobotu 9. prosince proběhne v rámci vánočních trhů na Staroměstském náměstí charitativní koncert s názvem Rádio srdcem pro Život dětem, jehož generálním partnerem je společnost Lidl Česká republika.
  Na koncertu, který pomůže vážně nemocným dětem vystoupí kapela Kryštof, Mirai & Poetika, Marek Ztracený, Anna K a další. Celým odpolednem budou provázet moderátorské tváře rádia Evropa 2 a Frekvence 1, mezi kterými nebude chybět Petr Říbal, NASTY a další.
  Pro děti je připraven zábavný program s populárním prasátkem Pigy. Vstup na koncert je zdarma.
  Během koncertu bude možné přispívat na sbírkové konto o.p.s. Život dětem, zasláním DMS, telefonátem do call centra známým osobnostem nebo nákupem samolepky, placky nebo elektrické svíčky, které budou prodávat hostesky v průběhu akce.

  8.12.2017
 • hmm (skrytý)
  8 se líbí, 2 se nelíbí

  Okamura měl dostat 80% no hlavně že ve vládě nejsou sluníčkářský piráti to by to dopadlo

  7.12.2017
 • zeMAN (skrytý)
  5 se nelíbí

  Ano, Okamura měl dostat 80 ran rákoskou

  8.12.2017
 • FRANTA (skrytý)
  10 se líbí

  V USA je přes padesát států a každý z nich má své zákony . V jednom platí trest smrti , ve druhém ne . V jednom je povoleno nosit u sebe zbraň , v dalším ne . A tak by se dalo pokračovat dál a dál . Proč se země , které v EU s něčím nesouhlasí stávají terčem diktatury
  Bruselu a Němců . Nejsme svobodní . Pořád musíme poslouchat něčí rozumy , protože se domnívají , že my rozum žádný nemáme ? ? ?

  7.12.2017
 • zeMAN (skrytý)
  1 se líbí, 6 se nelíbí

  Stačí se podívat co sedí v parlamentu a na hradě a hned si člověk udělá jasno jaký "rozum" tady u stáda převládá.

  8.12.2017
 • kritik (skrytý)

  Třicet let jsem zjišťoval,že toho rozumu máme víc než ten Západ a proto musel najít spolupracovníka zrádce,aby to tady rozklížil a našel v chátře a Havlovi.Německo,Francie vždy měly kolonie a proto se jim stýská .Teď si myslí,že mají tzv.východní Evropu,ale jsou na omylu.

  14.12.2017
 • Simona Křenková (skrytý)
  2 se líbí, 1 se nelíbí

  chcípla:
  tn.nova.cz/clanek/sla...i.html

  7.12.2017 upraveno
 • Hmm (skrytý)
  2 se líbí, 1 se nelíbí

  A co tím chceš říci krá.o?

  8.12.2017
 • kritik (skrytý)
  12 se líbí, 3 se nelíbí

  Ještě,že máme Babiše a ne Sralbotku.Babišovi a Okamurovi věřím.Vystoupení z EU je nutné.Další poémsta Němců za porážku od Slovanů.

  7.12.2017
 • OVAR (skrytý)
  4 se líbí, 11 se nelíbí

  Slované- nájemní jezdci a pastevci z Blízkého Východu- žijí akorát v Polsku - cca 40%. Tak proč je do toho mícháš? V ČR žijí převážně potomci Keltů a Germánů, Slovanů je tu cca 15% většinou na pracáku. *1* *1* *1* Pasení už není to, co bývalo za německého císaře Karla IV.. *1* *1* *1*

  7.12.2017 upraveno
 • taky Henlainovec a esesák (skrytý)
  8 se líbí, 4 se nelíbí

  máš naprostou pravdu soukmenovče Sajmone. Však my jim ještě ukážeme........druhá válka byl jen slabý čajíček. Teď máme oporu v Americe. Vymlátíme všechny Slovany jako naši sponzoři vymlátili Indiány. Třetí světová bude a basta........ *8*

  7.12.2017
 • Sajmonův kámoš (skrytý)
  5 se líbí, 1 se nelíbí

  naši vjedcy zjistily že žádní Slované nikdy neexistovali. Všude vždy žili jen Germáni. A to jak v Evropě v Asii Africe i na Marsu. Ti migranti co se teď do Německa řítí jsou právě čistokrevní Němci. Proto je tam vítají s otevřenou náručí. Pan Primář mi to potvrdil. Já to musím vědět páč mám klecové lůžko hned vedle Sajmona. Tak ho tu laskavě přestaňte urážet nebo uvidíte to tóčo až se dostanu ze svěrací kazajky...... *10*

  7.12.2017
 • Honza Nedvěd (skrytý)
  5 se líbí, 1 se nelíbí

  Zjevně máš v hlavě gumoasfalt, ale neboj, dá se to léčit studenou vodou, potomku Keltů a Germánů z pracáku... *1* *1*

  7.12.2017
 • bezregistrace tiscali.cz

  neurážej ovar to je delikatesa no s těma procentama je to asi tak on sice duťák jako ty je jen mizivé procento zdejší populace ale otravuje na sto procent.

  7.12.2017
 • uu (skrytý)
  4 se líbí, 10 se nelíbí

  Jedinný problémový uprchlík v Česku je prolhaný, slovenský, estébácký podvodník, který kdyby neuprchl ze své vlasti, už by dávno hnil někde v Leopoldově.

  7.12.2017
 • Česka je mi líto (skrytý)
  3 se líbí, 3 se nelíbí

  ještě že se to Moravska netýká

  7.12.2017
 • jen (skrytý)
  9 se líbí, 2 se nelíbí

  od války mají USA na svědomí téměř miliardu mrtvých.

  7.12.2017
 • Komunista - nájemný vrah (skrytý)
  3 se líbí, 3 se nelíbí

  USA - nejmíň dvacet miliard, jen za poslední víkend. *1* *1* *1* *1*

  7.12.2017
 • to (skrytý)
  3 se líbí

  máš ty pitomče, ale buněk v blbý palici

  7.12.2017
 • Komunista - nájemný vrah (skrytý)
  2 se líbí, 11 se nelíbí

  Ani za posledních 1200 let nezavraždili muslimové tolik lidí, kolik stačili komunisti zlikvidovat v průběhu dvacátého století. A to nepočítám Rudou Čínu s Maošem, Rudé Khméry, KLDR, Světlou stezku, Rudé Brigády, Kádáfího, Assada, Saddáma, válku v Maďarsku, v Afghanistánu, Čečensku, Gruzii, na Ukrajině a další bolševickou teroristickou činnost .

  7.12.2017 upraveno
 • zapomněl jsi (skrytý)
  3 se líbí

  na třicetiletou válku a kdovíjak to bylo s vyhynutím mamutů..... *6*

  7.12.2017