Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ještě že se to Moravska netýká
  • od války mají USA na svědomí téměř miliardu mrtvých.
  • Ani za posledních 1200 let nezavraždili muslimové tolik lidí, kolik stačili komunisti zlikvidovat v průběhu dvacátého století. A to nepočítám Rudou Čínu s Maošem, Rudé Khméry, KLDR, Světlou stezku, Rudé Brigády, Kádáfího, Assada, Saddáma, válku v Maďarsku, v Afghanistánu, Čečensku, Gruzii, na Ukrajině a další bolševickou teroristickou činnost .
  • Byl to klasický bolševik, takže jestli chtěl vraždit Němce, proč přitom vraždil vlastní občany- asi tak v poměru 10 nevinných Rusů na jednoho Němce?
    Byl to prostě rudý BL..B jako ti naši bachaři mlátičky a pohraniční gestapáci.
  • Zvol Zemana - zvolíš vládu rudé otrokářské oligarchie.
    Estébáci si v klidu nahrabali a teď potřebují, aby lid držel hubu a krok a v tom jim jim překáží už jen členství ČR v EU.
    Nikoliv náhodou proti EU protestují bolševičtí týpci, kteří si v 90-tých letech pomohli k miliardám, jako ten papínkův mazánek, co mudruje o školství a přitom se na něj hodí většina vtipů o blondýnkách. *1* *1* *1*
  • Většina slušných občanů by zavedla kvóty na Slovenské estébáky. V poslední době se nám tu nebezpečně přemnožili.
  • Zato tisíciletá historie Slovanů je plná laskavosti a dobroty. Vidíme ještě dnes jak jsou laskaví ti bratři (někoho) ve východních stepích.
  • A proč by se jako měla válka v Evropě hodit USA ?
  • Po tísicileté historii Germánů, která je plná krve násilí a agrese, může jenom ťunťa uvěřit, že se z nich stali mírumilovné holubičky plné citu, něhy a porozumnění.
    Po prohrané, druhé světové válce, kterou opět vyvolali se najednou obrátili jak Ferdyš Píštora ?
    Ze sadistických vrahů, kteří házeli, za živa, kojence do pecí krematorií, vykonávali hromadné popravy, vraždili, loupili a ničili , z lidí dělali mýdlo, z jejich kůže stínítka na lampy a vazby knih.............etc, etc.
    Předpokládám, že následkem konání , té jejich šílené krávy a jí podobných trotlů, bude zas jen válka.
    Stalina tedy rád nemám, ale v jednom s ním musím souhlasit : chtěl vyvraždit tu německou verbež do posledního.
  • A taky Italové. Zachraňujou 10 km od Afrických břehů a vozej si je do Itálie. Místo aby je zase vyklopili v Africe. *6* *5*
    A pak je chtěj strkat druhejm. *16* *16*
    Kdyby hned od začátku nikoho nepustili a nechali je třeba i utopit, dávno by se nikdo nepokoušel!
    Takto je to jako pozvánka, stačí vyplout na moře. *1*
  • Stoprocentně souhlasím
  • Když je sem pošlou, voni stejně do 14 dnů budou v Německu, jako ti křesťani z Iráku.
    To by jsme je tady museli držet násilím v koncentračním táboře. *16* *16*
    Některým je málo i Francie a mermomocí chtějí přes kanál do Anglie. *1* *1*
  • nám zase chtějí diktovat, kdo bude žít v naší zemi ??? S tím mohou souhlasit jen vlastizrádci !
  • Dneska jsem potkal autoškolu a za volantem seděl jeden, tak černý, že i cikán je proti němu bílý. Nejsem z Prahy, ale z jižních Čech.
    Osobně by mi bylo jedno zda jsem v EU nebo ne. Moje povaha je jiná a já kdybych měl jet do Bruselu, tak bych jim řekl, s Vámi končíme EU a nikdo by mne tam již osobně nedostal.
    Já bych šel do paktu s USA a raději než EU bych se zasadil aby náš stát byl jedním ze států Spojených států. Volný obchod bez cel. Nižší daně. Přijal bych měnu Dolar. atd............Sbohem Evropo.
  • Zeman vyhraje už v prvním kole,pokud budou EU řídit nadále duchodci s pokročilou demencí typu Juncker,tak se v tom lepším případě EU rozpadne,v tom horším,bude válka,ktera se hodí hlavně USA.
    Vůbec si neuvědomujete,co je to válka,to není žádná PC hra a nejvíce kvičí ti co nemají děti.
    Německo je dávno v (.)
  • už je to tady, pořád chtějí tvrdit sluníčka a havloidi, že my tady uprchlíky nemáme, že se nás to netýká?
  • Člověk by čekal, že proti tomuto jasně zřetelnému diktátu se zvedne vlna odporu českých elit a hlavně novinářů a ono nic. Ještě mnozí kibicují ve prospěch Bruselu. Přitom, když podlehneme diktátu a necháme si zemi zaneřádit islámem, tak na to doplatí i ty elity, hlavně jejich potomci. Že by to těm elitám i přes jejich vzdělání nedocházelo?
  • Takovahle diktatura tu nebyla ani za protektoratu a po roce 48... Jsme otroci nic vic. Snad se EU rozpadne jako RVHP...
  • Nasjat !!!!!!
  • Lidé možná jo .....................

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit