Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kde komunista ve větru se houpá, tam se lidem dobře daří!
    • tak tenhle materiál by ocenila moje švagrová jako lékařka na psychiatrii
    • Zeman je náš president a hlava státu,. *14* *14*
    • Na ja, LIDEM by kromě vás volili jenom náckové a flanďáci. Ale namáháte se marně. Karolína PEAKE vám stejně nedá. *15* *16*
  • Že nás ve světě nikde neznají není žádný div. Vždyť např. když se vracel z Mnichova do Anglie jejich premiér, tak také mávaje na litšti s Mnichovskou smlouvou prohlásil, že zajistil mír. Že by bylo škoda každého života anglického vojáka, který by padl za nějaký cikánský národ, který ani nikdo nezná.
    Tak nás ve skutečnosti milují a znají naší spojenci, kterým neustále lezem do zadku.
    • Kdybys nebyl falusem, nestal by ses soudruhem!
      • Já to uvedu do srozumitelnější podoby, Pišto: " Kdybys nebyl hlupákem, nestal by ses čurákem " !!! Stejný význam, jako ten tvůj "falus" ale většina lidí tento oragán zná pod svým vulgárním názvem. Používám vulgarity nerad, ale tady už to je potřeba řísi "po lopatě", aby všichni pochopili, čím se stal !!!
      • Soudruhu, tohle v Ústavu na zkoumání totalitních zločinů nezkoumají, tak není žádný div, že jste blbec jako ostatní pravičáci.
        • Zeptejte se dědka a báby, oni ti potvrdí, že mám pravdu.
  • Ale za mnohem pravděpodobnější motiv změny daňového zákona považuje církevní restituce. „Teď nás čeká největší přeskupování vlastnických práv po roce 1989, respektive po ukončení privatizací. Církve nabydou zpátky své nemovité majetky a když nebudou mít sílu nebo schopnosti se o ně starat, tak se je budou snažit prodat. A pochopitelně je v jejich zájmu, aby neplatily daň z převodu,“ Ministerstvo financí jde na ruku církvím.( ZLOČINEC KALOUSEK a SCVARZENEGEEERRRR!!!!!!!!!!!)
    Takže pokud někdo může takovému zákonu aplaudovat, tak to jsou církve, které se budou snažit prodat své snadno nabyté majetky podle zákona o majetkovém narovnání s církvemi. A já jsem absolutně v šoku z toho, že na to téměř nikdo v médiích neupozorňuje.
    .................................................................................
    • Kdybys nebyl plodníkem, nestal by ses soudruhem!
  • No hlavne ze se to vysvetlilo nasi novinari maji take lajdacky komentovat a lide ani u nas nevedi s jakymi staty sousedi nase repulika a uz vubec malo kdo ma prehled o statech v Asii nebo Americe.Bezny Svycar si mysli ze byv. Ceskoslovensko je vlastne byvala Jugoslavie a Rusko je pro zapadni staty doposud velke - vsechny narody Estonci,Ukrajinci atd.dohromady.Cili v kazdem state je 80procent lidi k nepouziti ,nevzdelavajicich se a tudiz lehce ovladatelnych at to je zapad nebo vychod.Tem se da namluvit pred volbami cokoliv,protoze jsou lehce ovlivnitelni a manipulovatelni prave tou neznalosti ,slusne receno
  • Kdo nemá rád tuto vládu lemplů, ať to pošle dále


    http://ulozto.cz/xAsSx8Xu/volebni-manual-5-pdf
    • Dej sem svoji adresu, pošlu ti to, blbečku!
  • To je zajímavej poznatek.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit