Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedělejte si iluze o geografických znalostech Američanů, protože většina si myslí, že svět začíná na pobřeží Pacifiku a končí pobřežím Atlantiku v Americe. A zbytek je "říše zla". Czechoslovakia ještě ve světě něco znamenala, ale nějaké Česko ??? Děkujeme Havle, Klausi, Mečiare, Kalvodo a další....
    • S tebou, soudruhu, byla vždycky sranda!
  • A plete si někdo Gruzii ( angl.Georgia) a stát USA Georgia ? Mám bráchu v USA už 35 let a skutečně vzdělanost absolventů státních škol je , no hmmm, jak to říci slušně, řekněme, že 30 % absolventů státních škol má problémy se čtením a psaním, protože děti se nesmí NUTIT do ničeho, pro příklad si pusťte film " SESTRA V AKCI II, *3*
  • Že nás ve světě nikde neznají není žádný div. Vždyť např. když se vracel z Mnichova do Anglie jejich premiér, tak také mávaje na litšti s Mnichovskou smlouvou prohlásil, že zajistil mír. Že by bylo škoda každého života anglického vojáka, který by padl za nějaký cikánský národ, který ani nikdo nezná.
    Tak nás ve skutečnosti milují a znají naší spojenci, kterým neustále lezem do zadku.
    • Kdybys nebyl falusem, nestal by ses soudruhem!
      • Já to uvedu do srozumitelnější podoby, Pišto: " Kdybys nebyl hlupákem, nestal by ses čurákem " !!! Stejný význam, jako ten tvůj "falus" ale většina lidí tento oragán zná pod svým vulgárním názvem. Používám vulgarity nerad, ale tady už to je potřeba řísi "po lopatě", aby všichni pochopili, čím se stal !!!
      • Soudruhu, tohle v Ústavu na zkoumání totalitních zločinů nezkoumají, tak není žádný div, že jste blbec jako ostatní pravičáci.
        • Zeptejte se dědka a báby, oni ti potvrdí, že mám pravdu.
  • Tak tak, zaostalí amíci. Pletete si pojmy a dojmy. Demonstrace neni menstruace, byť to zní podobně a teče při tom krev...A Džochar Havel? Dost hustýýýýýýýýýýýýý.
  • To je děs! Jsem myslel, že Gandalovič sedí v base a on si užívá v americe. Se nedivím, že amíci si myslej, že česko je čečenija. Chlastá ty jejich hnusné whisky za naše prachy.
  • Další důvod proč nemít rád tuto zámořskou pakáž!! *2*
  • Zeman je můj president a hlava státu, první dobrý po dvou zlodějských,. *14* *14* *14* *14*
    • Asi bych hodnotil na závěr funkčního období.
    • Nechlastej, nebo budeš mít zanícený palec u nohy jako Milouš Becher-Hruškovice a budeš blábolit a padat ze schodů.
      • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti vpálil že bys skončil na IPce. *2* *2*
        • On Zemab kromě toho že chlastá je také hospodský rváč?
          • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti vpálil že bys skončil na IPce.,.!!
            • Umíš kromě těch bachařsko StBáckých keců ještě něco jiného? Když Pán Bůh rozdával rozum tak jsi byl nejspíš na stranickém školení, že. Zajímavé, jaké zastánce má Milouš Becher-Hruškovice.
  • co chcete od hloupých amíků, aby pobrali trochu inteligence v zeměpisu?
  • Češi zalezte do krytu USA ás budou bombardovat,když si nás plete i agent CIA je to na pováženou .První prezident byl Džochájev Havel.
    • Zajímavé je, že když jde o vyslání vojáků do Afganistánu, Kosova, Mali, Iráku a podobně, tak Američané najednou móóóóc dobře vědí, kdo jsme a kde jsme !!! Naši kluci mají umírat místo nich !!! Pěkní vyčůránci , až na půdu !!!
  • Co chce tenhle trafikant vysvětlovat, ještě tak za co dostal tuto trafiku bez karierního postupu. Co může tenhle nevdělanec a zloděj z ODS vysvělovat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit