Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Modrá slepice vysvětluje Ko Ko Ko Koko-ška. Amici to pochopí, protože jsou stejní tupci
    • Kdybys nebyl penisem, nestal by ses komoušem!
      • Sorry, ale nerozumím. To jako kdo je kapitalista tak je i ču.ák?
        • Platí to i pro tebe, hloupej komunisto!
  • Nedělejte si iluze o geografických znalostech Američanů, protože většina si myslí, že svět začíná na pobřeží Pacifiku a končí pobřežím Atlantiku v Americe. A zbytek je "říše zla". Czechoslovakia ještě ve světě něco znamenala, ale nějaké Česko ??? Děkujeme Havle, Klausi, Mečiare, Kalvodo a další....
    • S tebou, soudruhu, byla vždycky sranda!
  • Tak tak, zaostalí amíci. Pletete si pojmy a dojmy. Demonstrace neni menstruace, byť to zní podobně a teče při tom krev...A Džochar Havel? Dost hustýýýýýýýýýýýýý.
  • Češi zalezte do krytu USA ás budou bombardovat,když si nás plete i agent CIA je to na pováženou .První prezident byl Džochájev Havel.
    • Zajímavé je, že když jde o vyslání vojáků do Afganistánu, Kosova, Mali, Iráku a podobně, tak Američané najednou móóóóc dobře vědí, kdo jsme a kde jsme !!! Naši kluci mají umírat místo nich !!! Pěkní vyčůránci , až na půdu !!!
  • Tenhle "omyl" mohl dopadnout mnohem hur... Chapu, ze si pletou Cechy s Cecenskem. A nejsou to jen obcane USA. Vzdyt spousta lidi zna jen stat, se kterym sousedi a co je dal, to uz je celkem nezajima... Ja take neznam vsechny staty Severni Ameriky. Ale pokud by mne to zajimalo, tak otevru atlas nebo Google a je to jasny... *1* Myslim, ze tuhle nestastnou zamenu by mel vysvetlit Americanum hlavne pan Obama, kdyz uz si na Hrade placal jatra s projevem...
  • Zeman je můj president a hlava státu, první dobrý po dvou zlodějských,. *14* *14* *14* *14*
    • Asi bych hodnotil na závěr funkčního období.
    • Nechlastej, nebo budeš mít zanícený palec u nohy jako Milouš Becher-Hruškovice a budeš blábolit a padat ze schodů.
      • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti vpálil že bys skončil na IPce. *2* *2*
        • On Zemab kromě toho že chlastá je také hospodský rváč?
          • Do očí bys mu to neřek, takovou by ti vpálil že bys skončil na IPce.,.!!
            • Umíš kromě těch bachařsko StBáckých keců ještě něco jiného? Když Pán Bůh rozdával rozum tak jsi byl nejspíš na stranickém školení, že. Zajímavé, jaké zastánce má Milouš Becher-Hruškovice.
  • Dnes jste, rudořitníci, obzvlášť zábavní; jen tak dál!
  • Plést si Česko a Čečensko, to ukazuje na nízkou inteligenci pisatelů webu.Je dobře , že se to vysvětlilo
    • Nevysvětlilo se nic. Američané jsou tak nevzdělaní a tupí a my nemáme co Američanům vysvětlovat, kdo jsme. Oni to mají vědět, zvláště, když naši vojáci s nimi bojují v Afganistánu proti teroristům. Namísto, aby to oni vysvětlili a ČR se omluvili, tak to je ani nenapadlo a klidně požadují bombardovat Česko !!! Co se má náš velvyslanec co omlouvat Američanům za jejich tupost ??? A co vy si to dovolujete obviňovat české diskutéry a nadávat jim do hlupáků s nízkou inteligencí. ??? Sám jste se zde našemu lidu zde ukázal i tu svoji "inteligenci" !!!
    • Také jsem to v počátku hodnotil jako nedostatek znalostí .Ale potom jsem si řekl,vědí všichni u nás,kde leží např.Iowa,Maine či Oregon ? Když mnohdy čtu jednotlivé příspěvky ,tak si nejsem jistý.
  • A plete si někdo Gruzii ( angl.Georgia) a stát USA Georgia ? Mám bráchu v USA už 35 let a skutečně vzdělanost absolventů státních škol je , no hmmm, jak to říci slušně, řekněme, že 30 % absolventů státních škol má problémy se čtením a psaním, protože děti se nesmí NUTIT do ničeho, pro příklad si pusťte film " SESTRA V AKCI II, *3*
  • Další důvod proč nemít rád tuto zámořskou pakáž!! *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit