Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Drábek je totiž slizská kreatura,která dokonale zapadne do stranických osnov podle vzoru von Kaluska a Karla von Trautenberga. *12*
    • A proč lidi pokaždé těm kreatůrám naletí a volí je ? jestli člověk s platem 10 000 přizná že volí TOP O9 tak je to prostě magor.
  • Jak si mám vybírat důchod z bankomatu,když z bankomatu můžu vybírat v hotovosti jenom patnáct tisíc!Poraďte!
    • my co máme 7800 starobní důchod a bankomat vzdálen 10 km tam a 10 km zpět ...co my máme říkat?? Z těch 7800 je bankovní poplatek asi 60 Kč plus 50 za cestu k bankomatu a zpět. Jsem rád ,že se vůbec udržím na nohou, ty pláčeš -že nevíš jak vybrat důchod více jak 15 tisíc?
      • Tak to se máš co ohánět abys tento "ráj" vůbec přežil.
    • to máš celkem slušný důchod( vice jak 15 tisíc??hmm.-v bance si nech nastavit kartu na větší limit ) já mám polovinu a bankomat u nás není..celodenní výlet ( mrzák na nohu,obě ruce invalidní.)
    • zvysit si limity ? :-)
  • Drábek už dálky vypadá jako blb a ještě horší to je,když přijde člověk blíž.Kolik marasu ještě nadělá,než definitivně vypadne?
  • Ano, takto jednají nabubřelí panáci neznalí prostého života mimo Prahu. Toto jsem předvídal již při prvních zprávách o "reformě". Samo, že je to především výhodné pro správce účtu, neboť slavný peněžní ústav Česká spořitelna (mající ovšem majitele v sousední zemi) zpoplatňuje vše co může. Takže vedení účtu také nebude za hubičku. A o tom to je, jsou to jisté peníze za které není třeba hnout ani malíčkem. A tento "komfort" pro větší platy šéfů zaplatí jako vždy ti nejchudší a nemohoucí se bránit. Když vidíte Drábka, jen od pohledu je ten sobec uvnitř něj vidět do daleka.
    • Nedávno jsem na fotbale zaslech skandování fanoušků PRAŽSKÝ K U R V Y TO JSTE VY, TO JSTE VY, Je třeba zaskandovat i pred úřadem vlády.
  • Když pomáhat a chránit nefunguje nebo jako justice je nutné ochránit doručovatelku na životě před útokem cikánů a našich spoluobčanů kteří čekají na poště a vyhlédnutého důchodce pak oberou
    je lepší když si vybere peníze u obchodníka nebo v bankomatu
  • je to moudré opatření tahle skarta. Důchodci si zajdou do spořitelny, a když nebudou umět vybrat peníze z bankomatu, banka zavede novou službu kdy pracovník banky za mírný poplateček dotyčnému peníze vybere a možná i dá. Důchodce se od zaměstnance banky navíc může dovědět o možnostech investování na burze, co jsou akcie dluhopisy indexové certifikáty a pákové deriváty a možná se i nechá ukecat k založení velmi výhodného spoření na důchod
  • Za vším hledejte prachy do stranických pokladen a za výběrové řízení na S-karty, stejný scénář tu trvá již od sametu. Státní orgán - Spořitelna - lobista - přísun financí kapitalistické politické mafii českého formátu do stranické pokladny, to aby vám mohli řici, že si prožíráte budoucnost.
  • Už se těším, jak někteří rádoby "pomocníci" budou nabízet důchodcům cestu k bankomatu a pak je okradou. Mám doma dva důchodce, rodiče a určitě, i když jsou pohybliví a relativně duševně zdraví, bude to pro ně problém a vozit k bankomatu je budu 2x do měsíce. Kromě nákupů, lékařů, atd................ Takže dík za pomoc.
    • pokud jim důchod neodebereš můžeš jim peníze vyzvednou sama *14*
      • správně nesmí.. bankomatní kartu nesmíš dát do ruky ani dceří,, prdlačku víš.
        • budu asi vláčen po soudech protože to praktikuji asi 15 let , kde je to napsáno prosím je to přestupek nebo trestný čin a nebo mé vlastní rozhodnutí *6*
  • Bohužel, idiocie v této zemi dosahuje vrcholu a naši čelní političtí představitelé jsou názorným příkladem. Největší hov.do je Drábek, arogantní člověk, který má nahrabáno tolik, že vyhazovat stokoruny je pro něho nezajímavá činnost. Nikdy nepochopí, že nejde ani tak o to, kolik kilometrů je k bankomatu, jako o to, že mnoho starších lidí je nepohyblivých, nemá důvěru a zkušenosti s bankomatem, nemá ani auto, kterým by si pro peníze dojeli, nemá třeba nokoho, kdo by tu službu pro něho udělal. Zrušili jsme spousty spojů, vlaků, pošt, prodejen na vesnici, co proboha ještě chceme na těch lidech víc. Mají již všichni důchodci umřít? Musíme zrušit všechny příspěvky těm, kteří nemají nakradeno? Musíme platit takové nehorázné sumy těm, kteří nepracují, živí se kradežemi a sociálními příspěvky? Musíme trpět rozkrádání této země a olupování jejich obyvatel, aby pár gaunerů mohlo žít jako prasata v žitě? Nemáme toho náhodou až po krk?
  • Stačí se podívat na Drábkův krysí ksicht a je vidět hned, že podle nosa poznáš kosa. Drábek znamená malý dráb, tedy malý naháněč nevolníků. Stydím se za svou zemi, kde necháváme gaunery dělat takovou asociální politiku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit