Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi jsou znechucení,otrávení a stresovaní.Vzpomínají i na ty doby,kdy se jaksi bydlelo zadarmo,neprobouzeli se v noci starostmi o práci,mohli si i postavit domek s různými výhodnými půjčkami atd.I to moře bylo,Bulharsko,NDR.Dokázali i půjčit peníze potřebným státům,našetřit na důchody aj.To,co po nich zůstalo,během 3 let zmizelo v propast privatizací,dluhy států a značné nová garnitura ani nezvládla vybrat.Jen kdyby se lidi mohli podívat na západ,někteří by zůstali,většina by se vrátila za tou svoji jakousi jistotou.Zjistili by,že na západě se musí makat podstatně více,u nás se poflakovali a tak by to šli i nadále.Vše má svoje,na to přicházejí čím dál více i mladí na západě.Fuj je i to,že si i vyspělé státy,aqle s dluhy musí půjčovat od komunistické Číny.Ahoj mazánkové.
    • Bingo, napsal si to přesně. Díky. Lidi jsou stresovaní....... ale jaksi jsou zkažení tím, že roky dostávali jistoty prakticky automaticky. Nemuseli se ani moc snažit. A většina nepocítila ani moc příkoří. Ti šikovnější, kteří měli co nabídnout, si dokonce i nějakou protislužbičkou přišli na víc a mezi plebejci jaksi "víc znamenali". Málokdo měl možnost docílit vyššího platu, ale všichni měli všechno. Taky zvláštní. Hlavně měli práci, ale i takovou, která nebyla potřeba. Na vahách tehdy a teď u mne pořád převládá "teď. Svět je takovej barevnější.......
      • Já ti ti to Zuzano napíšu takhle .Měl jsem černobílou televizi a dva programy,oba pěkné.Dnes mám barevku a 18.programů.Jeden blbější než druhý hlavně provience z USA a zapínám jí pouze,když se chci naštvat nebo když tam je něco z dob socializmu např.estráda Bohdalová x Dvořák apod.a sledují to pokrytectví herců v této tzv.pravicově demokratické společnosti.A v divadle jsem dříve byl do r.1989 každý měsíc a nyní jednou a předčasně odešel,protože bez nepublikovatelných slov to nemá ani děj.Vše není černopbílé.A to jsem si myslel,že bude lépe,ale kulisák,kterého jsem viděl každý den v ABC mě tu záruku nedával.Svět je barevný proto,že je podzim.Až bude zima tak se děsím jezdit dopravním prostředkem.To mi taky nechybělo.
        • Vážený glosátore. Zapoměl jste na seriály typi "Muž na radnici" a jim podobné? Jednou byla tehdy (ve Vámi milované době) v TV debata kdy diskutující a kritický občan rozčílil pana takérežiséra Sokolovského tím, že mu řekl, že tento seriál natočil na společenskou objednávku před volbamí. Onen takyrádobyrežisér zbrunátněl a řekl dostova. Cituji: ano, tento seriál jsem natočil na společenskou objednávku a taky Vám chci k tomu dodat, že televize nebude dávat divákům to co chtějí, ale to co potřebují. Po tomto se Vám stýská? Děkuji nechci.
    • Soudruh si vyblil mozek, a hned se mu zdá ta neděle krásnější... P.S. Lidi jsou v pohodě, to jenom komouši jsou v rici!
  • Komunisti-znárodňovat nebudem! ODS - zvyšovat daně nebudem! Politici, už si ujasněte, jak chcete dosahovat svých slibů, když máte každý jasný cíl své strany. Kdo volí komunisty, tak od nich očekává, že většinu zestátní a budou hlídat klíčové firmy. Kdo volil ODS, tak čekal, že přestanou zadlužovat stát, oni to ale vzali po svém, vyší daně jenom nenaplní rozpočet. Vůbec nevím co chtěli dokázat např. novým GŘ finančního úřadu, který vytvořil pan Kalousek a kde se válí cca 400 lidí, jen na konci minulého roku, když se úředníčci nedokázali ani ještě zorientovat v nové budově jim tam náš superšetřílek rozdělil 12 mil. na odměnách. Zeštíhlení státní správy je nevyhnutelné, na co kontrolují 4 instituce např. alkohol, když pak stejně umře tolik lidí? Na co vznikl např. GIPS? Inspekce ozbrojených složek existovala, jen šlo asi o to, že nepodléhala přímo premiérovi vlády, aby se jim to ale v roce 2014 nevrátilo, až bude jiný premiér.
  • "Znárodňovat nebudeme .. žádné kolchozy zakládat nebudeme .. živnostníky rušit nebudem ... měna je pevná .." - není vám to všechno nějaké povědomé?
    • Přesně hesla ODS.
    • hele kdo uměl byl živnostník už za totáče,,,, copak jsi zapoměl,,?
    • Maso bude v brzku..... A kde je to "Brzko"?
      • To máš teď.Třikrát přeprané a přebalené.Já si v Praze nekoupím ani maso ani zeleninu,protože nechci skončit na onkologii nebo přímo v krematoriu z pančáku.To byl pořádek a to by se nestalo jako za nenažraných zločinců podnikatelů.
      • Pravdu díš Zuzanko. Pamatuji i dobu, kdy nebylo možno sehnat vložky ani vatu a o toaleťáku nemluvě. Později Vám dovezli vatu Made in SSSR, se kterou bylo možné úspěšně i topit. I pilinky z ni padaly. Mnozí co zde píší zapoměli i na fronty na maso, že? Ale dovolenou u moře jsme si opravdu dopřát mohli. Třeba Rumunsko, Bulharsko, SSSR. nebo i NDR. Děkuji nechci. Na svrab, bídu a nekulturost jsem nebyl zvědav. Primitivy nemusím.
        • Suveréne katastrofaTu dovolenou jsem dostal od ROH letecky pro celou rodinu do Bulharska-výborné.Byl jsem vítán ,přijel host z ČSSR.Protože jsem měl příbuzné na Západě tak jsem věděl,že i tam je chleba o dvouch kůrkách.A NDR to byla každý rok naše nejlepší dovolená.Připadal jsem si tam jako host a ne ohlodaná kost.A i v SSSR jsem byl ,ale soukromě.Bez politického klišé a bezva.O vatě z SSSR opravdu nevím.Tam se vyvážela od nás vč.dalšího průmyslového zboží,ale to jsme s NDR,Maďarskem byly ještě průmyslová soběstačná země.Teď od jídla,šuntů apod.hnus a běs.Zkrátka odpad západu.
          • Vážený. Proto, že jsem jako nečlen KSČ patřil mezi nejlepší pracovníky, nemohli mne pominout a jednou se drze ovážíli navrhnout mi zdarma zájezd letecky Moskva Leningrad. Když mi to přišel sám předseda jejich mnou milované partaje sdělit, první můj dotaz byl, co jsem vlastě provedl, že musím za trest do SSSR? Na to on odvětil doslova: ty svině, ty uz od nás žádnou rekreaci nežádej. A já na to: cožpak jsem se Vás o něco prosil?
  • Tenhle rudej výsledek je takový výkřik do tmy,k volbám přišla třetina lidí,ovšem jediní komouši mají docházku 100%,takže je to zkreslené,to ovšem neznamená,že nezačnou škodit ve funkcích.snad se lidi proberou a zajdou volit do parlamentu,i když je to strašně těžké se rozhodnou,které to zlo tam je menší,ale komunisti? Vzpomínejte,uvažujte,je to přece dějinami prověřené strana a idea. *3*
    • Máš stoprocentní pravdu. Účast mají velikou. Jdou je volit i lidé, u kterých je to jediná roční vycházka o franouzských holích a berličkách. Pokud jsem z jedním takovým zoufalým dědkem mluvil, že proč jde voilit když se mu tak špatně chodí tvrdil, že jde bojovat ža tydlecty švoje šočiální jištoty. Takové voliče jim přeji. Dlouho nebudou. *1* *1* *1*
      • Suveréne přeji ti,abys byl v 60ti.Škoda,že se toho nedožiju,rád bych ti to připomněl.Připadáš mi jako muslim,který,když se zabije tak si myslí,že ho v nebi čeká ráj.
        • Ale Glosátore. Kde jsi získal onu jistotu, že patřím mezi omladinu do 60-ti let? Tuto hranici jsem dávno překročíl a o dost. To však neznamená, že jsem na mladé zanevřel. Ono totiž stáří není žádná zásluha. Jak jsem zjistil na neůctu mladých reagují ti, kteří toho v životě mnoho nedokázali. A jeden z mých sousedů hořekuje, že ší nemůze žaplatit ža žuby a pří tom si denně zajde na svých pět pivek a vykouří krabičku cigárek Spočítej kolik to dělá měsíčně a za rok, kdýž pivko je za 20-ku a cigárka pod 60 těžko lze koupit, že?
  • Komouši jsou živočišný poddruh, nakažený vzteklinou a nenávistí, s potřebou okrádat a vraždit lidi! Mají to v sobě, nedá se s tím nic dělat; kvůli přežití si staví rezervace typu KLDR, odkud, po době stagnace a pomalého vymírání, zuboženi bídou a hladem, se jednoho dne vyrojí zdevastovat a sežrat celý svět!
    • jsi magor. davno jsi mel sedet ve vlade nebo v blazinci.
  • Korupčník a potenciální vrah, rudoprdélník pěticípej už se viděl v senátu...
  • Znárodňovat asi nebudou, to by museli přijít i o ten svůj, ale kdyby se dostali k moci, určitě by popravovali
  • Vyhrála levice, ale pro komunisty je i 1 senátor moc
  • Kdo volí ksčm která dělá křoví zlodějské soc.dem může si gratulovat že přispěl k definitivnímu rozkladu této země.
  • Kdo volí kohokoli podílejícího na vládách od roku 1989 je u mě zkorumpovaný zloděj a vrah. Na tom trvám. *12*
    • Kdo volí ksčm je vrah a ničitel kultury. Bolševik a zloděj jedno a totéž jsou.
      • To si můžema vysvětlit na číslech palice zlodějská. Chtěl bych poznat tu ku*vu co rodí tyhle šmejdy ku*vu co je stejná zlodějka, ku*va je tva matka zmrde
        • Je důvod každého, kdo má jiný názor než ty, nazývat hnusnými sprostými urážkami? Máte to v sobě, nic naplat. Kdo není s námi, je proti nám.
          • Reaguji jem přesně jako vy modré sv*ně ale nikdy nebudu krást nicky jako vy hnojové modrý. Apropo nejsi matka romana a rostíka ty ku*vo zlodějská zkorumpovaná? *12*
            • Podle tvého slovníku tvá matka řádí jako královna nocí na e 55 co ?
          • Holt, je to komunista!
        • Tebe musela porodit rudá prostitutka v mrazu před Moskvou. Jde vidět že ti zamrznul rudej mozek a dodnes se z toho nevzpamatoval

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit